Lumia Modelleri İçin Teknik Servis

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
erndrdyk

erndrdyk

Üye
    Konu Sahibi
Lumia Modelleri İçin Teknik Servis
Telefonunuzu Normal Telefon Tamircilerine Vermeden Önce Cihazınızın Ne Durumlara Gelebileceğini Bir Düşünün.

Nokia'nın Türkiye Teknik Servisi...

Lumia 920 Kasası araştırırken burayı buldum... Denizli'de Türkcell İletişim Merkezinde Çalışıyorum. Burayı Nokia Ege Bölge Temsilcisinden öğrendim... Herhangi bir konuda teknik destek almak isteyen arkadaşlarım için bu bilgiyi paylaşmak istedim... Kasa değişimi için fiyat falanda almıştım mesela ben. Eğer farklı bir işiniz düşerse fiyatları burada paylaşın ki bizimde bilgimiz olsun :) Örn: Lumia 920 istediğin renk kasa 130 tl...

Adresi veriyorum...

Nokia Lumia modelleri ile İstanbul ilgileniyormuş.

İstanbul Teleservice Teknik Servis Telefon Numarası:

+90 216 458 97 97

[email protected]

Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. No:134 Maltepe TR-34848

Güzel bir özelliği de teknik bilgisi olmayan arkadaşlar için telefonu gönderiyorsunuz onlar değiştirip geriye gönderiyorlar cihazınızı...

komando04

komando04

Üye
bilgiler için teşekkürler kardeşim güzel bilgi

• Beğen
Tepkiler: erndrdyk
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Burası üst servis sanırım, işin içinden çıkılmayacak cihazları üst servise gönderiyorlar.

• Beğen
Tepkiler: erndrdyk
erndrdyk

erndrdyk

Üye
    Konu Sahibi
Burası üst servis sanırım, işin içinden çıkılmayacak cihazları üst servise gönderiyorlar.
Bilemiyorum fakat nokia bölge temsilcisinden öğrendim nokianın kendi teknik servisi olduğunu bliiyorum... arayıp sordum lumia kasayı mesela 130 tl fiyat verdiler bana. daha pahalı bekliyordum açıkçası...

alical33

alical33

Üye
Bilemiyorum fakat nokia bölge temsilcisinden öğrendim nokianın kendi teknik servisi olduğunu bliiyorum... arayıp sordum lumia kasayı mesela 130 tl fiyat verdiler bana. daha pahalı bekliyordum açıkçası...

kvk bana 250 tl dedi olmassa biraz yıprandıktan sonra senn dediğin yere gönderip değiştirtirim kasayı bilgi için sağol ama kvk garantili cihaza teleservice bakıyormu ?

pirenuri

pirenuri

Üye
teleservice i hiç sevmiyorum çok kötü olaylar yaşadık mahkemelik ettim onları neyseki sonunda kazandım da yeni 701 i mi aldım :)

alical33

alical33

Üye
hiç bulaşmayalım ozaman :)

erndrdyk

erndrdyk

Üye
    Konu Sahibi
teleservice i hiç sevmiyorum çok kötü olaylar yaşadık mahkemelik ettim onları neyseki sonunda kazandım da yeni 701 i mi aldım :)
valla onu bilemem ama bence işlerini iyi yapıyorlar sana öle denk gelmiş bence...

PureFood

PureFood

Üye
5320 XM kullandım zamanında, tuşları basmamaya başladı bir zaman sonra, gitti servise önce STS'ye izmirde (sakarya telekominikasyon serivis) oldu dediler bi baktık yine aynı, bu sefer teleservice'e verdik, birinci kez oldu dediler baktık yine aynı, ikinci kez verdik gene aynı, üçüncü kez verdik gene aynı, 4.de dedim ki değiştirin şu telefonu. tamam dediler bir baktık telefon geldi değiştirildi ibaresi var kağıtta, içini açtım bataryayı çıkardım. nokia kom a.ş garantisi yazmıyor yabancı nokiayla ilgili şeyler var. dedim aha değişmiş sonunda.

böyle de bir üzücü maceram olmuştu teleservice ile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt