Haber Nokia Türkiye Yetkili Servisleri (2017 Güncel Liste)

Sponsorlu Bağlantılar

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Türkiye Yetkili Servisleri (2017 Güncel Liste)

Nokia Türkiye Yetkili Servisleri

1) OUNO TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ A.Ş. - KÜÇÜKBAKKALKÖY MAH. IŞIKLAR CAD. NO:15 ATAŞEHİR İSTANBUL - 0216 469 55 55

2) AS-TEL TELEKOM TİCARET LTD. ŞTİ. - ÇAKMAK CAD. ŞUBESİ - TEPEBAĞ MAH. ÇAKMAK CAD. NO:60/B SEYHAN ADANA - 0322 363 58 58

3) AYTEL TELEKOM ANONİM ŞİRKETİ - DOĞU MAH. DR.ORHAN MALTEPE CD. NO:76/C PENDİK İSTANBUL - 0216 491 95 65

4) AZİM TİCARET TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ - YENİ MAH. GAZİ CAD. NO:28/A MERKEZ ELAZIĞ - 0424 236 16 16

5) BAYRAKTARLAR İNŞAAT TAAHHÜT VE PAZARLAMA - ORTA MAH. KARAKAŞ CAD. NO:17 BARTIN - 0378 227 13 20

6) CİHAD İLETİŞİM TELEFON VE OTOPARK HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. - DELİKLİTAŞ MAH. HAMAMYOLU CAD. NO:27/B-C ESKİŞEHİR - 0222 231 32 05

7) ELEKTRO MEKANİK İŞ BÜRO MAKİNALARI GIDA ŞANS OYUNLARI İNŞAAT TANITIM ORGANİZASYON .İTH.İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. - CAMİŞERİF MAH. İSTİKLAL CAD. NO:29/A 1 - 2 - 3 33060 MERSİN - 0324 238 60 68

8) ENT TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - MAHMUTBEY MAH. ORDU CAD. NO 42 KAT 5 BAĞCILAR İSTANBUL - 0212 577 75 95

9) GERÇEK TELEKOMİNİKASYON VE SERVİS HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ BALIKESİR ŞUBESİ - ESKİ KUYUMCULAR MAH. ANAFARTALAR CAD. NO:15 BALIKESİR - 0266 245 45 36

10) GÜVEN GÜNGÖR VE ORTAĞI - DB TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ - ULU MAH. 2. ALTINGÜL SOK. MERT ŞİMŞEK APT. NO:29-33A OSMANGAZİ BURSA - 0224 224 15 45

11) MARS GSM TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ İNŞ.GIDA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. - İNCİLİ PINAR MAH. PROF. MUAMMER AKSOY BULV. KEPKEP İŞ MERK. ALTI NO:20/B ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP - 0342 215 21 21

12) MTS TEKNİK-ALPAY LAÇİN - ATATÜRK MAH. KARANFİL SOK. NO:17 ÜMRANİYE İSTANBUL - 0216 398 00 09

13) MUSER İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - ŞEMS-İ TEBRİZİ MAH. İSTANBUL CAD. NO:101 KONYA - 0332 237 42 42

14) NEVSA ELEKTRONİK İLETİŞİM VE GÖRÜNTÜ HİZ. İTH.İHR.LTD.ŞTİ. - MAREŞAL ÇAKMAK CAD. 2.SOK.NO:3/A ŞİRİNEVLER İSTANBUL - 0212 503 19 19

15) ÖTS ELEKTRONİK-BÜNYAMİN ÜNGÖR - HUNAT MAH. ZENNECİ SOK. NO:27 MELİKGAZİ KAYSERİ - 0352 231 11 61

16) SAKARYA TELEKOMÜNİKASYON SİS. SAN.TİC.LTD.ŞTİ. - 19 MAYIS MAH.BÜYÜKDERE CADDESİ SAKARYA APT. NO:6 ŞİŞLİ İSTANBUL - 0212 219 35 60

17) TELESERVICE INTERNATIONAL TELEFON ONARIM VE TİC. LTD. ŞTİ. - BAĞLARBAŞI MAH.ATATÜRK CAD. ÇAĞLA SOK. NO:9 MALTEPE İSTANBUL - 0216 458 97 97

18) TELESERVICE INTERNATIONAL TELEFON ONARIM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ/İSTANBUL ATAŞEHİR ŞUBESİ - ATAŞEHİR ŞUBE: ATİLLA İLHAN CD.NO:20/A ATAŞEHİR İSTANBUL - 0216 458 97 97

19) TELESERVICE INTERNATIONAL TELEFON ONARIM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - ANKARA ŞUBESİ - MALTEPE MAH. NECATİBEY CAD. 82/B ANKARA - 0312 230 55 30

20) TELESERVICE INTERNATIONAL.TELEFON.ONARIM TİC.LTD.ŞTİ.- İZMİR ŞUBE - İSMET KAPTAN MAH.ŞAİR EŞREF BULVARI NO:30/A KONAK ÇANKAYA İZMİR - 0232 445 86 00

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Buğra

ibrother

ibrother

Üye
Nokia uzun zamandır yoktu, umarım kullanıcı hatası demez diğer manyak servisler gibi, ne yalan söyleyeyim valla Nokia yı ve kalitesini özlemişiz, Nokia arayüz ve kendi uygulamalarını da yapsa HTC, Samsung fasa fiso, saf Android kullanması bence büyük bir hata olur ve şirket batar, General mobile gibi bir arayüzü var şimdilik yani o arayüzle Nokia yı ne kadar özlesek de ben açıkçası hiçbir şekilde almam. Nokia here alır yürür fakat gelişme lazım.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Microsoft Corporation
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Nokia uzun zamandır yoktu, umarım kullanıcı hatası demez diğer manyak servisler gibi
Umarım öyle olur, baya bir servis noktası kapatılmış zaten Türkiye'de. Teleservice'i merkez servis yapmazlar inşallah eskisi gibi, anakart onarımları gibi işlemlerde Nokia Care'lerin onarım yetkisi yetmiyordu (Lumialarda vs.) ve direk Teleservice'e yönlendiriyorlardı. Teleservice ile falan uğraşmasınlar direk Nokia Care sayısını çoğaltarak kendi servislerini kurmaya devam etsinler. Yeni çıkan Nokia telefonların ana servisi Teleservice mi belli değilmiş daha. Bu arada servislerin isimlerini yeni Nokia 3310'un içerisinden çıkan listeden yazdım, Türkiye'de sadece 20 tane servis noktaları kalmış.

• Beğen
Tepkiler: ibrother
ibrother

ibrother

Üye
Valla eski kalitesi olursa mobil de alırım. Olmazsa general mobile den farksızdır, HTC ye devam deriz..

• Beğen
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Ek bir bilgi daha vereyim. Nokia Türkiye ofisi kapatılmıştı biliyorsunuz, tekrar açılması bekleniyormuş. Nokia'nın Türkiye'deki yapılanmasını da Dora İletişim Hizmetleri üstlenmiş.

• Beğen
ibrother

ibrother

Üye
Baya ilgilisin bakıyorum Nokia ile. En iyisi Nokia ROOT rom twrp konusu açıp yönet :lamer:

• Beğen
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
ibrother

ibrother

Üye
Bende severim ama arayüz konusu önemli benim için. Valla sabırsızlanıyorum xda da Nokia developer larını görmeye. :thumbup:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Teleses Mi Yine Mi Aynı :D Desene Hep Hakem Heyetine Gidip İade Çıkartıcam Yine :D

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Yalnız nickin biraz ironik :D malum :D

Yalnız nickin biraz ironik :D malum :D
Aynen Nokia ya göz koyan adi Microsoft. Aldı Nokia yı daha da beter etti.
2013-2015 Yıllarında çok severdim Microsoft'u, Nokia'yı satın aldığından değil de bilgisayar alanındaki ilgimden dolayı baya severdim. Ama Nokia'yı batırması ve sömürmesi sonrası gözümdeki değeri 0'a yakın bir noktaya düştü. Hatta nefret dahi ediyorum denebilir. En yakın zamanda nickimi değiştireyim en iyisi. :)

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Eski telefonlara bakarlar mı acaba ? Yeniden sıfır yedek parça gelir mi ? Gelirse elimdeki telefonu müzeye kaldıracam . Şaka şaka kabı iyice döküldü değişmesi lazım .

Üst Alt