galaxy s 3 şarj sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

furkann20

furkann20

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s 3 şarj sorunu
Merhaba arkadaşlar. 1 ay önce galaxy s 3 aldım. Şarjı 1.5 zor gidiyor. Problem olan kısmı en az 4 saat şarj etmem gerekiyor. Sizce bu durum normal mi? 4.1.2 yüklü.

Tyrann

Tyrann

Üye
bende de aynı sorun var arkadaşım (4.1.2 yüklü) ama yedek batarya aldım sorun olmuyor :)

furkann20

furkann20

Üye
    Konu Sahibi
çok yardımcı oldun ya sağol :D

PME 4L

PME 4L

Üye
Normal tüm telefonlardan boyledir

furkey

Üye
Sen ne bekliyordun ben onu merak ettim şimdi :)

BYFECI

BYFECI

Üye
Pek de normal değil bu durum.

alier411

Üye
Merhaba arkadaşlar. 1 ay önce galaxy s 3 aldım. Şarjı 1.5 zor gidiyor. Problem olan kısmı en az 4 saat şarj etmem gerekiyor. Sizce bu durum normal mi? 4.1.2 yüklü.

benzer sorun bendede var kardeşim telefon bostayken bıle saatte yuzde 5 harcıyor bır suru sey denedim ama sorun cozulmedi bnim sarjımda 2.5 saatte doluyor bi arıza var orası kesin

kartal2378

kartal2378

Üye
Arkadaslar yazilimsal bir bug var.sarja takimca pil bilgisine girin usb yaziyorsa ucunu takip cikarin.bu islemi ac yazana kadar tekrarlayin.telefon usb den bilgisayardan sarj oluyomus gibi 4 saatte sarj oluyor bu yuzden.AC de iken 2.5 saatte sarj oliyor.galiba 4.1.2 surumun hatasi bu,cunku 4.0.4 de iken olmadigi soyleniyor:thumbup:

alier411

Üye
Arkadaslar yazilimsal bir bug var.sarja takimca pil bilgisine girin usb yaziyorsa ucunu takip cikarin.bu islemi ac yazana kadar tekrarlayin.telefon usb den bilgisayardan sarj oluyomus gibi 4 saatte sarj oluyor bu yuzden.AC de iken 2.5 saatte sarj oliyor.galiba 4.1.2 surumun hatasi bu,cunku 4.0.4 de iken olmadigi soyleniyor:thumbup:

O konuda haklisin bazen usb sarji olarak algiliyor

Üst Alt