Allahim al artik emanetini

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
esmeerr

esmeerr

Üye
    Konu Sahibi
Allahim al artik emanetini
Universite mezunu issizlerdenim okulumu 3. Lukle bitirdim herkesin benimle dalga gecmesinden okudunda ne b.k oldun demelerinden universite benim verdigim kopyayla zar zor sinavi gecenlerin torpille bir yerlerde mudur olmalarini gormekten kahroluyorum artik nefes almak bile bana acı veriyor bu dunyada hic yuzum gulmedi artik ALLAHA isyanlardayim yani obur dunyadada yuzum gulmeyecek neden geldim ben bu dunyaya yasım otuz oldu kiz bile vermediler garsonluk komilik yaptim surekli gel ticari dolabi sırtla gel 200 masa sandalye tasi dediler iki sene dayanabildim
ALLAHIM DUY ARTIK SESİMİ

pro.engineer

pro.engineer

Üye
hızlı çıkanlar hızlı inerler. Her şeyin zamanı var . Demek ki senin iş hayatına başlamanın henüz zamanı gelmedi. Ayrıca şu da var ki sınava tabii tutuluyorsun bunu unutupta isyan etme. Sabret zordur lakin mükafatı güzel olur. Duygularınla değil mantığınla hareket etmelisin.

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
Arkadaşın dediği gibi zorluklar karşısında sabredenler hep kazananlardır. Sen sabret gün gelir o müdür olanların müdürü sen olursun. Çünkü onların geldiği işte emek, sabır hiçbirşey yok. Sabır erdem, sabır dayanmak, sabır kazanmaktır...

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Sana verdiklerine şükretmelisin bence,ya onları yarım yamalak verseydi napardın ozaman.

Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
kardesim herseyin zamani var bende uni okuorum suan ama demek degildrki hemen is bulcam herseyin zamani var Allahimin yuce rabbimizin bi bildgi varki hersey bole gelisyor Allah hepimizin yardimcisdr

besim.farhan

besim.farhan

Üye
bunların da bir sınav olduğunu unutma

mustafa_akarsu

mustafa_akarsu

Üye
Allah(subhanAllahü ve Teala ) bakara süresi 216. ayette şöyle buyurur.Olur ki, bir şey sizin için hayırlı iken, siz onu hoş görmezsiniz. Yine olur ki, bir şey sizin için kötü iken, siz onu seversiniz. Allah bilir, siz bilmezsiniz. Unutma kardeşim bu dünyadaki herşey imtihandır ve bazen o kadar zor olur ki herşey ama unutma Allah var Keder yok.Rabbim gönlüne inşirah versin..Dua en güzel ilac kardeşim sakın isyana düşme

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
kabul olacak bir tek duan var onda da emanetini al diyorsun

s.ileli

s.ileli

Üye
Universite mezunu issizlerdenim okulumu 3. Lukle bitirdim herkesin benimle dalga gecmesinden okudunda ne b.k oldun demelerinden universite benim verdigim kopyayla zar zor sinavi gecenlerin torpille bir yerlerde mudur olmalarini gormekten kahroluyorum artik nefes almak bile bana acı veriyor bu dunyada hic yuzum gulmedi artik ALLAHA isyanlardayim yani obur dunyadada yuzum gulmeyecek neden geldim ben bu dunyaya yasım otuz oldu kiz bile vermediler garsonluk komilik yaptim surekli gel ticari dolabi sırtla gel 200 masa sandalye tasi dediler iki sene dayanabildim<br />
ALLAHIM DUY ARTIK SESİMİ
Mezuniyetiniz nedir. Hangi sehirdesiniz.

esmeerr

esmeerr

Üye
    Konu Sahibi
İzmir lisans mezunuyum

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
Hayat bir sınavsa, bu sınava girmeyi ben istemdim.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye

Kağıdı verip çıkmakta herkes özgürdür

- - - Eklendi - - -

fakat boş kağıt verirsen veya sorulara yanlış cevap verirsen yüksek puan almazsın

arkamda bırakacağımı dusununce olmaz, not umrumda mi ...

- - - Eklendi - - -

Kağıdı verip çıkmakta herkes özgürdür

- - - Eklendi - - -

fakat boş kağıt verirsen veya sorulara yanlış cevap verirsen yüksek puan almazsın

arkamda bırakacağımı dusununce olmaz, not umrumda mi ...

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
tabi o da bir tercih fakat insan yaptıklarından her zaman sorumludur

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
haklisin sorumludur

thesorrowman

Üye
Herkes kendi istedigi sekilde yasiyor hayatini.
O kadar birakma kendini kardesim.
Bak.
Adamin birinin 1 tane esegi varmis.bu eseginden saglarmis gecimini.
Sonra birgun esegini kaybeder heryeri arar fakat bulamaz. En sonunda caresiz bi yere oturur yıkık bi vaziyette.
Sonra bir yerden bir ses duyar bi bakarki esegi kuyuya dusmus.
Çıkarmaya calisir ama ne yaptiysa basaramaz.gider yakin köyden yardim ister.koyluler gelir ve ne yaptilarsa cikaramazlar.en sonunda karar verilir.herkes bi kurek alip esegin ustune toprak atip gomeceklerdir.
Herkes bir bir toprak attikca esek silkelenip topragi atar ustunden ayaginin altina.toprak atildikca esek yukselir ve cikar kuyudan.o gomulecek eşek toprak atildikca yukselir silkelenerek.
Yani şu.
Hayat uzerimize toprak atar durur biz çukura dustukce.bazen en sevdiklerimiz tarafindan bazen o, bu, şu.Herneyse.
BIZIM SILKELENIP AYAGA KALKMAMIZ LAZIM O CUKURDAN.
BIR ESEK KADAR OLAMIYORSAK HAYATINIZIN DEGERINI BENCE SORGULAYIN....SAYGILAR SEVGIER

j700iii

Üye
allah yardımcın olsun kardesim

nalcam22

nalcam22

Üye
sen sabret Allaha yönel sakın isyan etme Allaha 1 adım gidene Allah koşarak gelir hergün 5 vakit namazı kıl 387 kerede Ya MalikülMülk diye Allahı zikret

rsm39

rsm39

Üye
Allaha isyan etme.lisans mezunusun.baska sektorleri dene.banka sınavlarına,kpss ye hazırlan.bende otelde calışıyorum ama memnunum Allaha sukur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...