Allahim al artik emanetini

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ümran

Üye
sen sabret Allaha yönel sakın isyan etme Allaha 1 adım gidene Allah koşarak gelir hergün 5 vakit namazı kıl 387 kerede Ya MalikülMülk diye Allahı zikret

:oke:

- - - Eklendi - - -

Herkes kendi istedigi sekilde yasiyor hayatini.
O kadar birakma kendini kardesim.
Bak.
Adamin birinin 1 tane esegi varmis.bu eseginden saglarmis gecimini.
Sonra birgun esegini kaybeder heryeri arar fakat bulamaz. En sonunda caresiz bi yere oturur yıkık bi vaziyette.
Sonra bir yerden bir ses duyar bi bakarki esegi kuyuya dusmus.
Çıkarmaya calisir ama ne yaptiysa basaramaz.gider yakin köyden yardim ister.koyluler gelir ve ne yaptilarsa cikaramazlar.en sonunda karar verilir.herkes bi kurek alip esegin ustune toprak atip gomeceklerdir.
Herkes bir bir toprak attikca esek silkelenip topragi atar ustunden ayaginin altina.toprak atildikca esek yukselir ve cikar kuyudan.o gomulecek eşek toprak atildikca yukselir silkelenerek.
Yani şu.
Hayat uzerimize toprak atar durur biz çukura dustukce.bazen en sevdiklerimiz tarafindan bazen o, bu, şu.Herneyse.
BIZIM SILKELENIP AYAGA KALKMAMIZ LAZIM O CUKURDAN.
BIR ESEK KADAR OLAMIYORSAK HAYATINIZIN DEGERINI BENCE SORGULAYIN....SAYGILAR SEVGIER

:oke:

- - - Eklendi - - -

bak dostum yanlış anlama benim hayat hikayemi dinle, 19 yaşındayım 2yıl önce ygs öncesi annemi ve dedemi kaybettim .sınava çalışamadım az bişey ,dershaneye gtçek durum yoktu bende gidemedim ve sınav da berbat geçti .ama açıktan okuyarak bitircem .demek istediğm bende senin gbi düşündüm ölmek istedm fakat düşündüm hayat bizi değl biz hayatı üzmeliyiz .yanı şuan senin o üni.dn bitirdiğnle benim dışardan bitirdiğmle dünyalar kadar fark var ama ben hep umutluyum sende öyle ol :tebessüm:

salda15

salda15

Üye
yaşamak güzel.

comando_legend

comando_legend

Üye
Zor zamanlar iyi zamanların habercisidir sen sadece sabret dua et. Öbür dünya da da yüzüm gülmeyecek diyosun da ne ektiysek onu biçeriz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...