Iphone 3GS Aldım :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MücahitTokgöz

Konu Sahibi
Iphone 3GS Aldım :)
Merhaba arkadşlar bi tanıdıktan Iphone 3gs aldım. Samsung Galaxy s imide satmış bulunmaktayım Nedenini sorarsanız sistemin 2 hafta snra şişip herşeyi kasması Atıyorum Opera mobil kullanırken whatsappdan mesj gelnce whatsapa geçmek 5-6 saniye de zar zor geçiyordu bu sadece bir örnekti.. Hernyse cihazdan memnunum herşey güzelde bi kaç sorularım olucak. Bunda İOS 6.1.2 yüklü ve telefon Jailbreaklı. Subway surfersi geçtim temple run2 bile kasıyor yani bunu İOS 4.3.5 e düşürmek istiyorum. İnternetten araştırdığım kadarıyla SHSH kaydı olmadan versiyon düşürmek imkansızmış. SHSH kaydı varmı yokmu bilmiyorum nasıl öğreneceğim ? Bide cihaz Amerikadan geldi Unlock mu deilmi bilmiyorum ama imeisini kontrol ettirdim orjinal 3GS kayıtlı. Jailbreak yapmakta istemiyorum Orjinak 4.3.5 oyunları kasmayacak bi sistem istiyorum.. Şimdiden teşekkür ederim :)

İyi forumlar :)

rapman

rapman

Üye
Yeni oyunların akıcı olmaması normal. Versiyon düşürmeye gerek yok. Hayırlı olsun bu arada.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
eğer düşüreceksen 4.3.5 e sakın düşürme en iyisi 5.1.1 zaten artık uygulamalar en azından 5 istiyo

- - - Eklendi - - -

Yeni oyunların akıcı olmaması normal. Versiyon düşürmeye gerek yok. Hayırlı olsun bu arada.

katılmıyorum 5.1.1 de en son çıkan çok büyük boyutlu oyunlar rahatça oynayabiliyorum

MücahitTokgöz

Konu Sahibi
eğer düşüreceksen 4.3.5 e sakın düşürme en iyisi 5.1.1 zaten artık uygulamalar en azından 5 istiyo

- - - Eklendi - - -

katılmıyorum 5.1.1 de en son çıkan çok büyük boyutlu oyunlar rahatça oynayabiliyorum

yani en azından most wantd nova 3 felan oynicam demiyorum Subway surfers temple run shark felan oyunlar calıssın bide sosyal aglar tamamdır. kardes shsh kaydı varmıs 5.1.1 e demin ogrendim bu sürümde oyunlar ve telefon stabil calısıyorsa yükleyeyimmi ?

rapman

rapman

Üye
Valla düzeleceğini pek sanmıyorum da deneyin tabi. Ayrıca büyük boyutlu oyunları iphone 3G'de oynatabiliyor. Örn Modern Combat 2'yi akıcı bitirmiştim 3G'de.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
yani en azından most wantd nova 3 felan oynicam demiyorum Subway surfers temple run shark felan oyunlar calıssın bide sosyal aglar tamamdır. kardes shsh kaydı varmıs 5.1.1 e demin ogrendim bu sürümde oyunlar ve telefon stabil calısıyorsa yükleyeyimmi ?

ben çok memnunum zaten araştırmalarda onu gösteriyo çok tercih ediliyo 5.1.1 bence kesinlikle yapmalısın

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
bende 5.1.1den memnunum şarjı, hızı her şeyi çok iyi o yüzden uzun süre yükseltmeyi düşünmüyorum

MrExpert

MrExpert

Üye
3gs kullanırken 6.1 de sorun olmuyordu :hmmm

MücahitTokgöz

Konu Sahibi
Arkadaşlar Cydia ya girdim tepede yeşil yazıyla SHSH: 4.1 -4.3.5 - 6.0.1 -6.1.2 yazıyor sadece ben 5.1.1 i yüklemek istiyorum olmazmı ? yada 4.3.5 i yükledkten snra 5.1.1 e yükseltme yapabilirmyim ?

WebStyle

WebStyle

Üye
Zamanında İpod Touch 4 kullanırken bir kaç güçlü grafik gerektiren oyunları cihaza yükleyip oynamıştım ara ara kasılmalar olsa da gayet akıcı bir şekilde oynayabiliyordum.. 3GS de de bir problem olacağını sanmıyorum. Haa 3G desen o cihazla pek birşey yapamazsın ama 3GS hemen hemen İphone 4 ayarında bir cihaz olduğu için pek sıkıntı çıkmaz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt