ace 5830i BRİCK kesin çözüm %100 Çalışıyor

Sponsorlu Bağlantılar

reddecks

Üye
    Konu Sahibi
ace 5830i BRİCK kesin çözüm %100 Çalışıyor
Telefonuma rom yüklerken yanlışlıkla başka rom yükledim ve telefon brick oldu sadece samsung galaxy ace gt-5830i yazısı geliyordu. 1 günden beri araştırma yaptım ve çözüme ulaştım. Telefon download mod ve recowery modda açılmıyordu. yapmanız gerekenler:

1-Telefonun batarya we usb kablosu takılı olmasın eğer takılıysa çıkartın.
2-odin programını açın.
3- usb kablosunu pcye bağlayın sonra batarya takmadan telefona bağlayın.
4- ses açma+ses kapama tuşlarının ikisine birden basarak bataryayı yerleştirin. (iki kişi ile yapın daha sağlıklı olur)
5- telefon download modda açılacaktır. Sonra ses açma tuşuna uzun basarak download moda geçın.
6- odin telefonu görecektir sonrasını herkes biliyor bilmeyenler için orjinal stock rom dosyalarını paylaşabilirim.

Telefon Garantiye Gitmekten Kurtuldu Yardımcı Olduysam Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene :)

• Beğen
Tepkiler: Fx.sasser, mestaka ve manyak_adam

Ugurxl

Ugurxl

Üye
sagol kardes cok yararli olacak bir paylasim

ilkin1baku

Üye
selam abi benim telim acilmiyor brick oldu root yaparken yardim edermisiniz

vega1977

vega1977

Üye
s3 tede olurmu bu yöntemle

gokcemuhammet75

Üye
Gerisini anlatabilir misin kardeş ben bilmiyorum bana lazım

- - - Eklendi - - -

bi de edin programının ve roman linklerini atarsanız

- - - Eklendi - - -

Gerisini anlatabilir misin kardeş ben bilmiyorum bana lazım rom ve odin linkleri de lazım

Haluk.

Haluk.

Üye
Yapamayanlar daha ayrintiki ve tabi %100 calisan cozumu denesin konularimi arayin. Ve ben bizzat s5830i de denedm

fiko_fiko

Üye
arkadasın yazdıgı herşeyi harfiyen yapın çözüme ulaşacaksınız bu arada Allah Senden Razı Olsun Büyük Bi Dertten Kurtuldum Sayende :)

firat663

Üye
Telefonuma rom yüklerken yanlışlıkla başka rom yükledim ve telefon brick oldu sadece samsung galaxy ace gt-5830i yazısı geliyordu. 1 günden beri araştırma yaptım ve çözüme ulaştım. Telefon download mod ve recowery modda açılmıyordu. yapmanız gerekenler:

1-Telefonun batarya we usb kablosu takılı olmasın eğer takılıysa çıkartın.
2-odin programını açın.
3- usb kablosunu pcye bağlayın sonra batarya takmadan telefona bağlayın.
4- ses açma+ses kapama tuşlarının ikisine birden basarak bataryayı yerleştirin. (iki kişi ile yapın daha sağlıklı olur)
5- telefon download modda açılacaktır. Sonra ses açma tuşuna uzun basarak download moda geçın.
6- odin telefonu görecektir sonrasını herkes biliyor bilmeyenler için orjinal stock rom dosyalarını paylaşabilirim.

Telefon Garantiye Gitmekten Kurtuldu Yardımcı Olduysam Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene :)

Dostum bu half brick in cozumu brick jtagsiz cözülmez

kenanaba

kenanaba

Üye
batarya takmadan yazmışsın da ilk defa burda görüyorum

sekajmer

sekajmer

Üye
kardes sonrasinida yazar misin ben pek bilgili deilim

mestaka

Üye
saolllllllllll

htintas

Üye
AALLLLLAAAAAAAHH SENDEN RAZI OLSUUNNNNNN :D

dml1234

Üye
ya ben hepsini yapym odini indirdim telefonu gördü fakat PDA,PHONE gibi seçeneklerin yanında bişyler yazıyo ya onu bulamıyorum gelmiyo ne yapmam lazım :konus:

Üst Alt