Galaxy S4 mü İphone 5 mi

Sponsorlu Bağlantılar

sarimakas

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 mü İphone 5 mi
Samsung'un son teknoloji ile donattığı yeni akıllı telefonu Galaxy S4 ile Apple'ın en son harikası İPhone 5'i kıyaslayacağımız bu yazımızda iki cihazın birbirlerine olan üstünlüklerini ve eksilerini bulabileceksiniz. Samsung'un 14 Mart'ta Newyork'ta resmi tanıtımını yaptığı Galaxy S4 hakkında geniş bilgi almak ve cihaz hakkındaki yorumları görmek için .İPhone 5 hakkında bilgi ve kullanıcı yorumları için

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Neticeye gerek yok sonuç belli tabiki S4 :good:

Türe

Türe

Üye
Samsung da Apple gibi yapti. Ekrani buyut tasarimla oynama bir iki yenilik koy sat. Ben bu sartlarda s4 alacagima iPhone 5 alirim kesinlikle.

cyber518

cyber518

Üye
ben s4 alırım

Samet.25

böyle sacma bi konu acılacaktı tartısmaya gerek yok s4 daha yeni teknolojilere sahip tabikide s4 ama 5s cıkınca değişir sonuç

yunusbulet

yunusbulet

Üye
s4 ile note 2 teknik bakimdan aynilar fiziksel farklar var

ecel227

Üye
böyle sacma bi konu acılacaktı tartısmaya gerek yok s4 daha yeni teknolojilere sahip tabikide s4 ama 5s cıkınca değişir sonuç

İphone 10 s ide cikarsa androidd teknolojisini gecemez..

• Beğen
Tepkiler: hisar0770, metinoktaybeyaz ve rtaymus07

Samet.25

İphone 10 s ide cikarsa androidd teknolojisini gecemez..

Neyin kafasini yasiyorsun sen ios suanda androidden kaliteli bi sistem iosa gore virus bile gelistiremediler daha.android markette onune gelen uygulama yapip paylasiyolar gereksiz uygulama bulamassin iosda

ecel227

Üye
Android bbaska abi ya:) iphone 4s kullandim bi hafta sim kartimi kirmak zorunda kaldim :) buyuk kart olmuyo.. Sd kart haffiza arttirma yyok buluetot la baska bi tele dosya ktarilmiyo. Launcher uygulamalari yok sıktı valla:)

ecel227

Üye

Neyin kafasini yasiyorsun sen ios suanda androidden kaliteli bi sistem iosa gore virus bile gelistiremediler daha.android markette onune gelen uygulama yapip paylasiyolar gereksiz uygulama bulamassin iosda

Bana ios yi savunma :) telefona rootla hukmedemedkten sonra napilir ki ios

Türe

Türe

Üye
Android bbaska abi ya:) iphone 4s kullandim bi hafta sim kartimi kirmak zorunda kaldim :) buyuk kart olmuyo.. Sd kart haffiza arttirma yyok buluetot la baska bi tele dosya ktarilmiyo. Launcher uygulamalari yok sıktı valla:)

:zuhaha: Kart sadece iPhone'da kırılmıyo. Yeni androidlerin hepsinde böyle. ;)

- - - Eklendi - - -

Bana ios yi savunma :) telefona rootla hukmedemedkten sonra napilir ki ios

Jb = Root :bye2:

Üst Alt