Samsung, 50 Milyon Galaxy S3 Sattı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tapatalk

tapatalk

Üye
    Konu Sahibi
Samsung, 50 Milyon Galaxy S3 Sattı!
[h=2]Samsung'un Mobil Bölüm Başkanı JK Shin, Samsung ve mobil pazar ile ilgili önemli bilgiler paylaştı. Ayrıca Galaxy S3'ün 50 milyon sattığını duyurdu![/h]Samsung'un Mobil Bölüm Başkanı JK Shin, Galaxy S4'ü tanıttıktan sonraWall Street Journal ile röportaj yaptı ve önemli bilgiler verdi.Galaxy S3, 50 milyon adet sattı!

JK Shin, geçtiğimiz da yıl Galaxy S3'ü tanıtmıştı.
Firmanın en çok satan akıllı telefonu olmayı başaran Galaxy S3, 2012yılının Mayıs ayından bu yana toplamda 50 milyon adetlik bir satışbaşarısı elde etti.Samsung, ABD pazarında daha güçlü olmak istiyorGenel olarak olumlu bir tablo çizen JK Shin, Samsung Mobile'ın ABDsatışlarından memnun olmadığını sözlerine ekledi. Dünyanın en önemlipazarlarından biri olarak görülen ABD'de, ciddi bir tüketm çılgınlığı bulunuyor. Samsung, bu pazardaki payını artırmak istiyor. JK Shin'e göre firma ABD'de daha etkili olabilmek için Galaxy S4ABD'de tanıttı.Android'e devamSamsung, bazı iddialara göre Google ile bazı sorunlar yaşıyor ve Androidişletim sistemindeki ağırlığını gelecekte Tizen'e kaydıracak.JK Shin'e göre durum böyle değil. Google ile iyi bir ilişkilerinin bulunduğunu söyleyen JK Shin, söylentilerin doğru olmadığını ve Androidekosisteminden oldukça memnun olduklarını belirtti.Windows Phone ve Windows 8 istenilen seviyede değilMicrosoft'un yeni gözdeleri Windows 8, RT ve Windows Phone 8;Samsung'a göre başarılı olamadı. JK Shin'in de sözlerine yansıyan bilgilere göre Windows tabanlı mobil ürünlerde ciddi bir talep sıkıntısı yaşanıyor. Hem telefon hem de tablet pazarında Microsoft çözümlerine talep oldukça düşük. Windows Phone ve 8 için kısıtlı talebe karşı, çok ciddi bir kullanıcı kitlesine sahip olan Android'in, şimdilik pazar için çok daha iyi bir karar olduğunu da sözlerine ekledi.

yazan:Tolga Küçükyılmaz

Symbianize

Symbianize

Üye
Bence samsung bunu haketmişti

pirenuri

pirenuri

Üye
Benim S3 um olsa S4 almam açıkçası

.Murat.

.Murat.

Üye
çalışan kazanır samsung,da hep kendini yeniledi şimdide bal kaymak yemek hakkı
s3 biraz büyük minisini aldım 3 gün önce çokda memnunum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt