Telefon Tavsiyesi samsung s4 mü note 2 mi???

Sponsorlu Bağlantılar

behzatinbirasi

Üye
    Konu Sahibi
samsung s4 mü note 2 mi???
arkadaşlar ilk android deneyimim olcak ve monteden ağzım yandı o yüzden yoğurdu üfleyerek yemek istiyorum:ehe aklımda s3 vardı ancak s4 çıkınca aklım oraya kaydı(çıkış fiyatının beklediğimin altında çıkmasından dolayı) ama aklımın diğer kısmındada note2 var öneriniz için teşekkürler

Symbianize

Symbianize

Üye
S4 tabiiki

• Beğen
Tepkiler: behzatinbirasi

behzatinbirasi

Üye
    Konu Sahibi
neye göre s4 ama olmasımı kameradan mı...

Symbianize

Symbianize

Üye
Daha yeni cihaz kamerası daha iyi yeni teknolojiler barındırıyor (smartscroll) 8çekirdek (4+4) gpu olarak daha iyi ekran kalitesi daha iyi bunun gibi birkaç artısı daha var

Aslında paranız varsa s4 yoksa note 2 alın çünkü s4ün yapabileceği herşeyi note2de rahat rahat yapar

• Beğen
Türe

Türe

Üye
Note 2

• Beğen
MrExpert

MrExpert

Üye
S4 tabikide note 2 den daha iyi ...

• Beğen

behzatinbirasi

Üye
    Konu Sahibi
para sıkıntı değil zaten 2000 liranın altında çıkıyo o sorun olmaz:ehe bende s4 den yanayım ama mayısa kadar beklemek beni düşündürüyo ayrıca smart scroll gibi özelliker yazılımsal o yüzden s4den sonra bi kaç aya güncelleme gelir noteyle s3 e bence o yüzden s3 satılıp s4e geçinilmez:hmmm olsaydı ben satmazdım yani ama fikrim s4 mayısta elimde olcak herhalde:oke:

blacktalon

blacktalon

Üye
Ne kadara gelecekmis s4

behzatinbirasi

Üye
    Konu Sahibi
2000 nin altında 1900 diyende var 1800 diyende yaklaşık bu civarlarda

ozgur_473

Üye
s4 un performansini ve incelemesini vs gormeden asiri hizli karar verme derim neticede 8 cekirdek ama nasil optimize edildigini bilemeyiz

furkey

Üye
önünde s4 gibi bir seçenek varken note 2 yi neden aklının ucuna bile getiriyorsun ki? Aşırı derecede ezici üstünlük s4 den yana. Tabii s-pen ve daha uygun fiyat istersen başka...

yumyjikk2

Üye
biraz daha bekle telefon piyasaya cıksın biraz ucuzlasın ardından note 3 duyurulur,birde ona bakarsın senin icin daha iyi olur hem maddi hem manevi biraz bekle hem ucuzlar dha iyi olur

behzatinbirasi

Üye
    Konu Sahibi
note3 almam 6 inc üzerinde olması bekleniyo o şık aklıma geldi ama eledim

- - - Eklendi - - -

önünde s4 gibi bir seçenek varken note 2 yi neden aklının ucuna bile getiriyorsun ki? Aşırı derecede ezici üstünlük s4 den yana. Tabii s-pen ve daha uygun fiyat istersen başka...
s-pen önemli değil benim için internet oyun performansı iyi olsun yeter ayrıca belirttiğim gibi note3 çok büyük bir ekranla gelmesi bekleniyor

Ali58_58

Ali58_58

Üye
bence devamlı güncel olsun beni daha çok götürsün diyorsan ve en mantıklısı s4 çünkü zaten 8 çekirdeğine laf gpusu note2ye göre yeni nesil sayılabilir 13mp kamerası var ve note 2 çok büyük gelebilir benim tek merakım s4ün camı s3 gibi hemen kırılıcakmı sorusu

furkey

Üye
biraz daha bekle telefon piyasaya cıksın biraz ucuzlasın ardından note 3 duyurulur,birde ona bakarsın senin icin daha iyi olur hem maddi hem manevi biraz bekle hem ucuzlar dha iyi olur

hocam herşeyi beklersek böyle ömrümüzün sonuna kadar beklememiz gerekecek... Sonuçta bu telefon piyasasında 5 ayda bir telefon çıkıyor...

- - - Eklendi - - -

note3 almam 6 inc üzerinde olması bekleniyo o şık aklıma geldi ama eledim

- - - Eklendi - - -

s-pen önemli değil benim için internet oyun performansı iyi olsun yeter ayrıca belirttiğim gibi note3 çok büyük bir ekranla gelmesi bekleniyor

o zaman sana s4 fazla bile gelir :)

- - - Eklendi - - -

bence devamlı güncel olsun beni daha çok götürsün diyorsan ve en mantıklısı s4 çünkü zaten 8 çekirdeğine laf gpusu note2ye göre yeni nesil sayılabilir 13mp kamerası var ve note 2 çok büyük gelebilir benim tek merakım s4ün camı s3 gibi hemen kırılıcakmı sorusu

gorilla glass 3 diyorlar ama gorilla glass 2 gibi fiyasko değildir umarım

ciritcioglu

Üye
arkadaşlar öncelikle note 2 yi ezen üstün özellikler diyo arkadaşlar neye dayanarak bunu söylüyor anlamadım note ikiden ayırt edici özellik olarak işlemci hızı 1,9 frenkasında çalışması kamerasının 13 megapiksel olması ve çözünürlük bunlarda öyle ezecek özellik değil note 2 yi ekranı için tercih edin derim tablet misali cep :) yine de para sizin

furkey

Üye
arkadaşlar öncelikle note 2 yi ezen üstün özellikler diyo arkadaşlar neye dayanarak bunu söylüyor anlamadım note ikiden ayırt edici özellik olarak işlemci hızı 1,9 frenkasında çalışması kamerasının 13 megapiksel olması ve çözünürlük bunlarda öyle ezecek özellik değil note 2 yi ekranı için tercih edin derim tablet misali cep :) yine de para sizin

Peki neyle ezecekmis merak ettim :) uçağa filan dönüşecek hali yok ya telefonun :)

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Kesinlikle S4. 1080p tam ekran desteği pixel başına 441 pp olması süper amoled ve yeni gorilla glass 3 teknolojisini barındırması artı işlemci gücü 13 mp kamerası muhtemelen gpusuda daha iyidir diğer özellikleriylede note2 den üstün. Ben şahsen note2 nin büyük dış görüntüsünüde sevmedim :D

Üst Alt