N8 değiştirme zamanı geldimi sizce,!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
RUKO

RUKO

Üye
    Konu Sahibi
N8 değiştirme zamanı geldimi sizce,!
N8 im beni skmaya başladı ne yeni bir uygulama var nede bir yenilik arkadaşimda sony ericson var güneş ışığında bile ekranı gayet net görünüuor birde ben bakıyorum içine girecem telfnun neredeyse.gayette stabil çalışıyor.7610 la başladı nokia sevdam ama bitmek üzere nedersiniz.

Buğra

Buğra

Admin
bence bütçenizi söyleyin size android bir telefon iyi gider :good:

NokiaAltıYüzÜç

NokiaAltıYüzÜç

Üye
uygulama ve oyun sıkıntısıysa tek neden: psp veya psvita almanı öneririm..

kralord

Üye
androide gecmenin vakti gelmis demektir . bütçenize göre s4 iyi gider ;)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
L920 almanı şiddetle öneririm

man20

man20

Üye
ersin, bence 41mp li nokia lumia telefonunu bekle. çok sağlam bi telefon olucak. ya yazın ya da yıl sonuna doğru çıkacak.

RUKO

RUKO

Üye
    Konu Sahibi
Hepinize önerileriniz için teşekkür ederim.artık nokia almayı düşünmüyorum açıkçası.sony xperia ion almak istiyorum samsung a sıcak bakmıyorum.ne dersiniz.ama bir yanım yine nokia da.teşekkürler.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Symbian daki oyunlar lumia dakinden çok ve kaliteli eğer oyun için diyorsan

MaxipmaN

Üye
nokia alma da ne alırsan al lumia 920 diyorlar hala sadece hız ve kamera var başka bi espirisi yok

man20

man20

Üye
nokia alma da ne alırsan al lumia 920 diyorlar hala sadece hız ve kamera var başka bi espirisi yok

yeni sistem olduğu için mağazası biraz zayıf. 2 yıl sora "belkide daha yakın" herkesin düşüncesi değişecek :) sonuçta microsoft'un yazılımı.

MaxipmaN

Üye

yeni sistem olduğu için mağazası biraz zayıf. 2 yıl sora "belkide daha yakın" herkesin düşüncesi değişecek :) sonuçta microsoft'un yazılımı.

şu an nokia alınmaz 2 yıl sonra iyi hale gelirse o kadar kufurden sonra yine de duşunulebilir

MrExpert

MrExpert

Üye
Bütçeni bilmiyorum ama Xperia ; Z , İon , S olabilir öte yandN s3 , s4. Note2 olabilir ...

oguzhangul32

Üye
htc one x yada sensation öneririm :D

0343434

0343434

Üye
Bence de değiştirme vakti geldi.Yerinde olsam Nokia'nın yeni çıkacak telefonlarını beklerim.

blackcemre

Üye
Benimde E7'im var 1 yıllık kaça satabilirim satayımmı?

RUKO

RUKO

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar kaç gündür araştırmadayım sonunda xperia ion da karar verdim nedersiniz.

hassan27

hassan27

Üye
bende kaç zamandır düşünüp duruyorum ama çok kararsız kaldım işin doğrusu.
fakat sanırım lumia 920 biraz daha ağır basıyor

mete98

mete98

Üye
luma 920 tavsiyemdir.olmassa xperia z

MaxipmaN

Üye
asphalt 7yi daha yeni alan wpyi ne yapacaksınız ki şu an alınmaz wp

man20

man20

Üye
asphalt 7yi daha yeni alan wpyi ne yapacaksınız ki şu an alınmaz wp

bunda sana katılıyorum. Wp almak için biraz erken. Daha yeni sistem. sistemin tam oturması wp9 ile olur tahminimce. Şuanki mevcut teller wp9 u alır ama ondan sora nolcak öyle kalıcaklar. Ama eğer 2-3 senede bi telefon değiştirebilcek durumdaysanız ya da değiştiren biriyseniz şuanki wp cihazları alınır. Ama oyun düşkünüyseniz wp şimdi alınmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt