Ps vitaya aşşadakiler çıkcakmı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

neksushot

Üye
    Konu Sahibi
Ps vitaya aşşadakiler çıkcakmı
Arkadaşlar başlıkta dediğim gibi ps vitaya mafia2 gta4 wwe12 veya 13 elder scroll v skyrim gta5 gibi oyunlar çıkcakmı yoksa gta vice city gibi eski oyunlarmı çıkcak bilgilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Eskiler cikmayacak portlanmayacak diye biliyorum :hmmm

neksushot

Üye
    Konu Sahibi
Hım anladım yeniden vita için yapmazlarmı peki çünkü nintendo ds ye cod 6 gibi oyunlar çıktı önceden arkadaşlar ps vitaya çıkcak olan oyunlar hakkında bilgisi vb olan varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler

ka_za

ka_za

Üye
Gta5 çıksa gözüm kapalı alırım

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Bu Sony ya da PSVita ile ilgili değil yapımcılar ile ilgili.İsterlerse çıkartır isterlerse çıkartmazlar yani.Eski oyunlardan ziyade yeni oyunlar istememiz,beklememiz daha mantıklı olacaktır.GTA 5 konusuna gelecek olursak Vitaya kırpılmış olarak gelecek diyenler var.Bekleyip göreceğiz.Vita sahibi herkesin beklediği ve Vita'nın en iyi oyunu olacak denilen Killzone:M'yi bekleyin.Eylülde geliyor :)

ka_za

ka_za

Üye
Vita hacklenemedi dimi hala?

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Vita hacklenemedi dimi hala?

Her güncellemenin ardından belirli oyun adları açıklanıyor.Bu oyunları satın alıp (PSP oyunları oluyor bunlar) gerekli işlemleri yaparsanız PSP oyunlarını oynatabiliyorsunuz.PSVita oyunları için kırılmadı.Tabi Sony her güncelleme ile bir önceki oyun açığı kapatıyor.Kapatmaktan ziyade açıklanan oyunu PSN'den kaldırıp PSN'e bağlanamayalım diye güncelleme veriyor.

neksushot

Üye
    Konu Sahibi
Bence vita kırılmamalı kırılırsa yeni oyunlar çıkmaz bu seferde çöplük olur zaten ancak 1 2 sene sonra kırarlar bu arada arkadaşlar vitaya ps3 kol wirilesten yada remote play dan bağlanırmî çünkü bende psp vardî tuşları bozulunca çöplük oldu

Türe

Türe

Üye
Konuyla ilgili değil ama cihaz baya bir büyükmus dün inceledim :ehe

neksushot

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben parayı biriktirdim 3g li vita alcam 0 el fakat tokatta oturuorum ve teknosada ps cilerde yok ürün nerden bulabilirim acaba

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Arkadaşlar ben parayı biriktirdim 3g li vita alcam 0 el fakat tokatta oturuorum ve teknosada ps cilerde yok ürün nerden bulabilirim acaba

İnternetten sipariş verip kapıda ödeme yapabilirsin.Ucuz ve güvenli olsun dersen Gold'dan online olarak satın alabilirsin indirim zamanlarında.Ayrıca belirteyim 3G modelin internette gezinme dışında bir avantajı yok.Oyunların %99'u 3G ile multiplayerı desteklemiyor.Gidip o kadar fark vermektense Wi-Fi model alıp telefonunu modeme çevirir hem internete girer hem de multiplayer oyun oynarsın.

neksushot

Üye
    Konu Sahibi
Anladım fakat internete pek güven olmuor istanbul yada ankaraya gitcem kesin alcam yani nolursaolsun birde gta gibi oyunlar çıksa elimde kalır die korkuyorum oyun çıkmassa

ka_za

ka_za

Üye

Her güncellemenin ardından belirli oyun adları açıklanıyor.Bu oyunları satın alıp (PSP oyunları oluyor bunlar) gerekli işlemleri yaparsanız PSP oyunlarını oynatabiliyorsunuz.PSVita oyunları için kırılmadı.Tabi Sony her güncelleme ile bir önceki oyun açığı kapatıyor.Kapatmaktan ziyade açıklanan oyunu PSN'den kaldırıp PSN'e bağlanamayalım diye güncelleme veriyor.

Psp de bitirmedigim oyun kalmadı zaten. Ama kırılırsa oyun satisi azalir ama psp satısıda artar onuda düsünmek lazım

neksushot

Üye
    Konu Sahibi
Wwe 12 13 gibi oyunlar çıksa gta4 gibi mesala vitaya çok iyi olur psp de wwe 11 oyunu vardı 2 ay oynadım çok güzeldi işallah vitaya wwe 12 veya gta4 ü çıkarırlar zaten gta4 çıksa herkez alır ben mesala gta4 çıkcağını bilsem allem eder kalmer eder new yorka bişekilde kaçak olarak gider vitayı alırım herşey gta4 için

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Psp de bitirmedigim oyun kalmadı zaten. Ama kırılırsa oyun satisi azalir ama psp satısıda artar onuda düsünmek lazım
Şuankinden ileri bir hack işlemi inşallah olmaz.Olur ise Vita'nın durumu vahim.Ayrıca bahsettiğim olay ile ev yapımı uygulamaları, bazı emulatorleri v.s'de kurabiliyoruz.E kurup ne yapıyoruz en fazla Mario oynuyoruz orası ayrı tabi.

neksushot

Üye
    Konu Sahibi
Nintendo ds nasıl olurda pc cod 6 yı zor kaldırırken ds kaldırabilio anlamış deilim bu arada vita daha üstünse gta 4veya 5 vitaya gelir die tahmin ediorum

ka_za

ka_za

Üye
Wwe 12 13 gibi oyunlar çıksa gta4 gibi mesala vitaya çok iyi olur psp de wwe 11 oyunu vardı 2 ay oynadım çok güzeldi işallah vitaya wwe 12 veya gta4 ü çıkarırlar zaten gta4 çıksa herkez alır ben mesala gta4 çıkcağını bilsem allem eder kalmer eder new yorka bişekilde kaçak olarak gider vitayı alırım herşey gta4 için

Psp de wwe oyunları cok sürükleyici modlari vardı oynanis güzeldi ama grafikleri kötüydü o halde bile her oyununu aylarca oynadim. İyi grafikle geldiğini düşünemiyorum bile

neksushot

Üye
    Konu Sahibi
Ps3 grafikli wwe gelirse vitaya çok iyi olur birde arkadaşlar tho iflas etmiş her oyununu başka firma satın almıştır bilginize nasıl iflas eder böyle büyük firma anlamadım

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Nintendo ds nasıl olurda pc cod 6 yı zor kaldırırken ds kaldırabilio anlamış deilim bu arada vita daha üstünse gta 4veya 5 vitaya gelir die tahmin ediorum

DS değil 3DS.Ayrıca birebir aynı oyun değil heyecanlanma.Aynı oyun olsa kaç yazar tek analog ile istediği FPS gelsin işe yaramaz.

neksushot

Üye
    Konu Sahibi
wikipedia sitesinde oyunun çıkış plotformunda nintendo ds yazıor 3ds deil diyer yöndende iyi deyinmişsin tek analog ile oynanmaz fps oyunlar vitayı 10 gün sonra istanbul başakşehirden alcam arkadaşlar adamlar beni kazıklarmı tek gitcemde 0 el yerine 2 ci el verirlermi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...