Htc Sensation Xl htc hub hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

q_werty_26

Üye
    Konu Sahibi
Htc Sensation Xl htc hub hakkında
Merhaba arkadaşlar htc Sensation xl kullanıyorum. Ufak bir sorum olucak Htc hub programına girmeye çalıştığımda ve uyarı seslerini değiştirmek için daha fazla sekmesine tıkladığımda Şu şekilde hata alıyorum. 'HTC Sense sunucusuna bağlanılamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyin diyor'. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim. 3-4 gündür alıyorum bu sorunu Yardımlarınızı bekliyorum.

virus19

virus19

Üye
​evo kullanıcısıyım aynı sıkıntı bende de var

q_werty_26

Üye
    Konu Sahibi
Bir çözümünü bilen vardır diye açtım konuyu. Çok uğraştım ama bir çözüm bulamadım

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
İnternet bağlantınız açık mı?

messevim

messevim

Üye
ben wildfire s kullanıyorum ama bu sorunla karşılaşmadım hiç ?

mobilator ün deyimi ile internet iniz veya WiFi niz açık mi ?

virus19

virus19

Üye
wifi tabikide açık ancak sorun devam ediyor. Valla açıkcası HTC desteği iyice çekti iki cihazada iki cihazada minik bir güncelleme geldi daha sonrada hub kapandı iki cihazda da.

- - - Eklendi - - -

şu an tekrar denedim düzelmiş sorunsuz giriliyor :)

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
wifi tabikide açık ancak sorun devam ediyor. Valla açıkcası HTC desteği iyice çekti iki cihazada iki cihazada minik bir güncelleme geldi daha sonrada hub kapandı iki cihazda da.

- - - Eklendi - - -

şu an tekrar denedim düzelmiş sorunsuz giriliyor :)
Demek ki direk HTC'yi suçlanamanız zorlarında gitmiş açmışlar :)

FK5896

FK5896

Üye
o sorunu arada sırada bende yaşıyorum ama sonradan düzeliyor işte :) kafasına göre takılıyor :)

q_werty_26

Üye
    Konu Sahibi
internet wifi denemediğim yer kalmadı şimdi denedim açıldı. Format bile attım telefona çok sinir bozucu bişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt