HTC Sensation XL ekran kendi kendine dokunuyor ??

Sponsorlu Bağlantılar

dingil34,5

dingil34,5

Üye
    Konu Sahibi
HTC Sensation XL ekran kendi kendine dokunuyor ??
Evet öncelikle herkese iyi forumlar arkadaşlar... Birçok sitede görmeme rağmen çözümünden emin olamadığım bir problem hakkında soru soracağım. HTC Sensation XL kullanıyorum ve telefonun dokunmatiğinin belli bir bölümü bazen iyi algılıyor bazen de algılamıyor ve arada birde kendi kendine basıyor ve millete mesaj dağıtıyor. :D Başka sitelerde okuduğum kadarıyla kerneli değiştir sorun düzelir diyorlar ama ben ne kernelin ne olduğunu ne nasıl değiştirilceğini nede bu telefona root atmayı biliyorum. (Kernel root gerektiriyor mu onu da bilmiyorum ama olsun belirtiyim dedim. :D) Yardımcı olan olmayan yada olamayan herkese teşekkür ederim iyi forumlar tekrardan...

galata0185

Üye
kernelden dolayı da olabilir sorun dokunmatik arızası da olabilir hocam kerneli değiştirip deneyin (riskli garanti dışı kalır cihazınız) olmazsa dokunmatiği değiştirmeyi deneyin :) geçmiş olsun

dingil34,5

dingil34,5

Üye
    Konu Sahibi
kernelden dolayı da olabilir sorun dokunmatik arızası da olabilir hocam kerneli değiştirip deneyin (riskli garanti dışı kalır cihazınız) olmazsa dokunmatiği değiştirmeyi deneyin :) geçmiş olsun
teşekkür ederim ilginiz için :)

Üst Alt