SBP slide unlock tele batarya çıkartıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
    Konu Sahibi
SBP slide unlock tele batarya çıkartıyor
mrb arkadaşlar sbp slide unlock tuş kilidi programı nı açıp tuşları klitleyince tel kafayı yiyor tuş ışıkları yanıp sönüyör ve teli açmak için bataryayı çıkartmak zorunfa kalıyorum yardım edin nasıl bişey bu.telim 603 fp2 hackli

emre.koc

emre.koc

Üye
programın başka sürümünü denemelisin .

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
    Konu Sahibi
dün denedim ama sonuç aynı.sende olmuyor mu.telin ne?arkadaşlar lütfen yardımcı olun..

emre.koc

emre.koc

Üye
başka kilit ekran uygulaması yüklü mü peki ? Bende olmuyor . Şayet daha önce yüklediğin bi uygulamala varsa çakışıyordur. En son çaren format . Bu arada benim telefon n8

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeşim tuş kilidi olarak başka pro kullanmıyorum.galiba bu pro 2.nesillerde çalışmıyor.benm tel 603.arkadaşlar duyarlı olup bi bakar mısınız

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
    Konu Sahibi
???

emre.koc

emre.koc

Üye
indirdiğin program fP2 değilse çalışmaz. Programı atarmisin bana mesaj olarak.

d4rkm3n

Üye
Ben Nedenini söyleyeyim bak arkadaşım telefonunu açınca programın içine gir oradan resmi değiştir teleefonunda olacak bir resim seç sdüzelir aynı sorunu bende yaşamıştım daha önce o arka plana koydugum resmi silince böyle olmuştu

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
    Konu Sahibi
Ben Nedenini söyleyeyim bak arkadaşım telefonunu açınca programın içine gir oradan resmi değiştir teleefonunda olacak bir resim seç sdüzelir aynı sorunu bende yaşamıştım daha önce o arka plana koydugum resmi silince böyle olmuştu

denedim olmuyor ya bu nasıl bişey sinirim bozuldu.hiç kimse yaşamıyor mu bu sorunu.emre pro fp2.bi ara mağazadan bile indirdim ama sorun hep aynı.teli kitliyorum ve kilit tuşuna bastığımda resmen tel kafayı yiyor.Allahtan kamera tuşunu keşfettim oraya basılı tutunca sorun gidiyo.bu ne rezillik ya.lütfen symbian ustaları bi baksın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt