Htc one x satilik mantikli takas olur temiz garantili

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hardmond

Üye
    Konu Sahibi
Htc one x satilik mantikli takas olur temiz garantili
tertemiz kullandıgım htc one x imi satıyorum. cihazdan cok memnunum ama nakte sıkıstım. garantisi devam ediyor. sıfırdan farkı yoktur kutu ve aksesuarları vardır. fatura var. ptt kargo ile kapıda odeme varmıs o sekildede yollayabilirim. 32 gb dahili hafıza. 8 mp kamera. nfc vs. hersey vardır. ayrıca bana göre en onemli özelliği hiçbir telefonda bulamayacagınız beats audio kulaklık cıkısı. ses mukemmeldir. yeni üye oldugum için henuz resim koyamadım ilgilenen olursa resmini gönderebilirim. iphone 4, 4s veya note 2 ile takas olabilir

anlamakta zorlanan arkadaşlar için söylüyorum iphone daha kolay satacagim için nakit ihtiyacımi kolaylaştırmaya çalışıyorum takastaki telefonu da satacagim yani

mehmet7890

Üye
Sony Xperia S ile takas düşünürmüsün 20 ay garantisi vardır

mhrylmz

mhrylmz

Üye
20 ay garantili galaxy s3 var. Düşünürsen irtibata geçelim. 4 adet kılıf ve kutu ekran koruyucu.

avcitalip

avcitalip

Üye
yurt dışı kendi pasaportuma kayıtlı samsung galaxy s3 var 6 ay ekranı telpa tarafından garantili + 80 TL değerinde Sandisk 32GB't Class 10 SDHC hafıza kartını gönderiyorum düşünürsen sende resimlerini koyarsın bende koyarım :oke:

fk555897

fk555897

Üye
Hem maddi sıkıntı diyorsun hem de takas olur diyorsun.

• Beğen
Tepkiler: yumyjikk2

hardmond

Üye
    Konu Sahibi
takas yapacagım cihazıda satacagım cünkü. iphone kolay satılacagı için onunla düşünüyorum.

- - - Eklendi - - -

takas yapacagım cihazıda satacagım cünkü. iphone kolay satılacagı için onunla düşünüyorum.

Turkuaz0

Turkuaz0

Üye

- - - Eklendi - - -

üstüne ne miktarda para ödemeyi düşünüyosunuz ?

hardmond

Üye
    Konu Sahibi
ilan günceldir

hardal00

hardal00

Üye
Adam nakite sıkıştım diyo 4s veya note 2 takas diyor telefonu alacak adam dikkat etsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt