1. sınıf eziyeti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
1. sınıf eziyeti
Biraz önce kardeşimin ödevlerini yaptırıyım dedim.Tam 16 sayfa ödevi var! 16 sayfa arkadaşlar.Ben bile yapmaya kalksam 1.5 saatimi alır.Hadi benim kardeşim 7.5 yaşında.Ya daha küçükler? onlar ne yapacak? Yazık... Yaptıkları eziyete eğitim diyorlar.

MrTech

MrTech

Üye
Ara Meb'i söyle hoca vermiş 1.Sınıf çocuğuna 16 sayfa ödev o hocanın ben :off:

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Yarın gidip konuşcam.Ya öğretmenin işgüzarlığı yada mebin saçmalığı.

MrTech

MrTech

Üye
Zannetmiyorum meb'in öyle şey yapacağını.Yinede ara istersen sor ama hocanın kabahati o :dry:

akula

akula

Üye
bence gidip önce öğretmen ile konuşun tabi ki sert bi şekilde değil tavrına göre de tabi laftan anlamayan biriyse sonrasında şikayet et

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Kesinlikle Ara .. Hatta Vereni Ara

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Birinci sınıfta hoca birer sayfa veriyordu bi kez dört sayfalık bi cümleyi tekrar tekrar yazmamızı istedi bi kız da yanlış anlamış 40 sayfa yapıp getirmişti:D böyle şeyler çocuğu dersten soğutur. Komşu çocuğunun ödevlerine yardım ediyodum üç veya dörde gidiyo ucu açık ödevler çıkıyodubazen azımı bile açamıyodum ki çocuk nasıl yorumlasın. Çok yanlış yapıyolar

Preloader

Preloader

Üye
benim kardeşim de 1`e gidiyo ama en fazla 1 sayfa veriyolar genelde.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
16 sayfa bayağı çokmuş yav

Legendary.

Legendary.

Üye
O hocanın numarasını versene sen :angry:

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Benim kardeşim de 1 e gidiyor her gün abartısız 7–8 sayfa ödevi oluyor bizim bile yok olmadı o kadar

aleranol

aleranol

Üye
Benim günde 1 2 bazen 10 sayfaya kadar ödevim olurdu. Bence abartılacak birşey olmayabilir. Sonuçta alfave kelimeler vs. Çocuk bundan zevk almalı eğer almiyorsa is zor

Türe

Türe

Üye
Yazmaya alismazsa lisede yandı. Amac alistirmak. Her ne kadar sancılı olsa da

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Ben alışamadım hala eleştiriyorlar defter tutunuyorum kalem kullanmıyorum diye

ka_za

ka_za

Üye
Alışmasada olur lise bitti hic adam akıllı bi defterim olmadı. Yazmakdan nefret ederim Biyerlerede girecem yani kötü degilim :)

Türe

Türe

Üye
Ülkemiz şartlarında artık çoğu kişi açıkta kalmıyor zaten. Önemli olan üniversiteye yerleşmek değil , kaliteli üniversiteye yerleşmek oldu. Ki bunun için de bir hayli elini kullanmak zorunda kişi. Benim elim Nasır tuttu artık yazı yazıp test cozmekten. Allah yeni nesle bolca sabır versin.

emreolol

Üye
burasi turkiye olur bole seyler ne hocalar var yav yazik

Türe

Türe

Üye
Yani Türkiye de ne doğru ki bu doğru olsun diyesim var. Eğitim den tut askeri dehaya kadar 0 ız. Eğitim sistemini almanyaya benzetmeye çabalıyorlar ama bu da tutmaz..

emreolol

Üye
Yani Türkiye de ne doğru ki bu doğru olsun diyesim var. Eğitim den tut askeri dehaya kadar 0 ız. Eğitim sistemini almanyaya benzetmeye çabalıyorlar ama bu da tutmaz..

aynen ole bi isi becerebildiler oda ekonomi onuda yakinda ellerine yuzlerine bulastiraklar herhalde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt