1. sınıf eziyeti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aleranol

aleranol

Üye

Siz bana üfürükçü diyene kadar ortada birşey yoktu.Ben ilk defa kardesime ödev yaptırdım ve ödevi görünce şoke oldum ve burda paylaşmak istedim.

Bi üfürükçü olmadığım kalmıştı onuda oldum.Çok teşekkürler çok anlayışlı bir forum olmuş burası.
Sadece lisenin ismini alabilirmiyim? Hangi şehir hangi lise?

- - - Eklendi - - -

Ben 10. Sınıf'a gidiyorum. Bize bile ayda bir 2-3 sayfalık ödevler veriyorlar. Genelde çeyrek sayfa veya yarım sayfalık ödevler veriyorlar.

Tam olarak aynı durumdayım. Yan gel yat ders yap bu kadar.Bu

aleranol

aleranol

Üye

Binnaz ege anadolu

İyi. Ama tavrın iyi değil. Ben nmcal dayım. Yata yata sbs de hiç çalışmadanburaya geldim. Sanırım durumunuz yakın olsa gerek arkadaşım. Yani o hoca o kadar okumuş vs. bu kadar kızman biraz yanlış. Hem başkası hocayım diyor sen :S

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi

İyi. Ama tavrın iyi değil. Ben nmcal dayım. Yata yata sbs de hiç çalışmadanburaya geldim. Sanırım durumunuz yakın olsa gerek arkadaşım. Yani o hoca o kadar okumuş vs. bu kadar kızman biraz yanlış. Hem başkası hocayım diyor sen :S

Lütfen konuyu baştan bir gözden geçir.Ben neden yalan bir konu açıyımki? Hangi öğretmen o kadar okuduktan sonra gelip burda "Üfürmek" sözcüğünü kullanır? Bir öğretmen olarak bena yalancı diyene kadar ilk önce neden bu kadar ödsv verildiğini sorar veyahut bana güzel bir açıklama yapar.

aleranol

aleranol

Üye

Lütfen konuyu baştan bir gözden geçir.Ben neden yalan bir konu açıyımki? Hangi öğretmen o kadar okuduktan sonra gelip burda "Üfürmek" sözcüğünü kullanır? Bir öğretmen olarak bena yalancı diyene kadar ilk önce neden bu kadar ödsv verildiğini sorar veyahut bana güzel bir açıklama yapar.
2nizinde o anki ruh hali sorun yaratmış. Kötü bir gün sonunda bende forumda bazılarının kalbini kirmistim. Yine de büyüklük sende kalsın gibi bir uygulama ile alttan alarak sen daha kazançlı çıkabilirdin forumdaki hocaya karşı.
Yalnız ilkokul hocası gerçekten tuhafmış onu anladım :)

crawM

crawM

Üye
4 . sınıf yegenim var :D matematik sorusunu cözerken x ye y li deger veriyorum o derece :D cocuk x e görünce carpma zannedio garibim :D ama diger türlü olmuyor :D

ka_za

ka_za

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt