hangi cihaz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adarix

Üye
    Konu Sahibi
hangi cihaz?
merhaba maxicep sakinleri ben bu haziran başlarında akıllı telefon almayı düşünüyorum düşündüklerimin arasında
galaxy s3
galaxy s4(2000 ve daha aşağı olursa)
xperia s
xperia z
galaxy note 2

benim için perfonmans ve internette gezinme hızı ve market genişliği önemli
ayrıca bazı android modellerinde güncelleştirmeden sonra sorun çıkarıyor bunlardan hangisi çıkarmaz?
aslında seçeneklerimde iphone 5de var ama hem aşırı fiyat hem lisanslı müzik zorunluluğu, şarj sıkıntısı VE ARTTIRABİLİR HAFIZA OLMADIĞINDAN dolayı uzak duruyorum...
YORUMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

TheMadness

TheMadness

Üye
S3 s4 note2 bunları incele hangisi işini görüyorsa

furkey

Üye
Xperia z bence ben olsam onu alırdım

skywalker06

skywalker06

Üye
s4 ya da xperia z derim ama note 2de büyük olsada güzel cihaz s3ten biraz üstün s3 alacağına note 2 al daha iyi

adarix

Üye
    Konu Sahibi
Bende sızın gıbı duusunuyorum ama xperia zde arttırabılır hafıza var mı ?
S4 un fıyatı sızce ne kadar olur
note 2 yıde zaten buyuk oldugu ıcın dusunuyorum
ıphone 5 e yada 5s e sıcaj bakmalımıyım ?
Ve sunu sormak ıstıyorum yukarıdekı cıhazlardan hangılerıne 3g modem(ttnet gezgın) takılabılıyor ?

furkey

Üye
Ve sunu sormak ıstıyorum yukarıdekı cıhazlardan hangılerıne 3g modem(ttnet gezgın) takılabılıyor ?

Ben hafıza arttırılabiliyor diye biliyorum xperia z de.
S4 ün fiyatı 2000 olur diye tahmin ediyorum. Belki daha fazla da olabilir ama daha az olmayacağı kesin.
Note 2 yi düşünme elinde bu kadar yeni seçenek varken.
Bakabilirsin ama fiyat performans açısından kötü maalesef sonuçta Apple yapımı sisiriyorlar fiyatı serefsizler :)
Bir telefona 3g Modem bağlamak isteyen ilk insansın heralde :D tak hattı telefonu Modem olarak kullan daha mantıklı değil mi? :)

skywalker06

skywalker06

Üye

Xperia Z arttırabilir hafıza var dediiğim modemi çalıştırır mı bilmiyorum ama ara kablo sayesinde usb isteyen şeyleri takabiliyorsun flaş bellek gibi ama modemi çalıştırır mı bilmem

adarix

Üye
    Konu Sahibi
S4 ün fiyatı 2000 olur diye tahmin ediyorum. Belki daha fazla da olabilir ama daha az olmayacağı kesin.
Bakabilirsin ama fiyat performans açısından kötü maalesef sonuçta Apple yapımı sisiriyorlar fiyatı serefsizler :)
Bir telefona 3g Modem bağlamak isteyen ilk insansın heralde :D tak hattı telefonu Modem olarak kullan daha mantıklı değil mi? :)

ama şöyle bişi var ttnet gezgin diye para ödemeden evdeki interneti dışarıda kullanıyorsun

- - - Eklendi - - -

ZTN XPERİA Z VE S4 2000 TL CİVARI OLURSA GÖZÜM KAPALI BİRİNİ ALIRIM Kİ ZTN ARALARINDA YARIM İNÇ FARK VAR....

aleranol

aleranol

Üye
S4 al en iyisi olur. Bana dua edersin iyiki aldım diye. Ama büyük ekran gerekliyse not2 al.

adarix

Üye
    Konu Sahibi
ama sole bısı var benım genel sıralama su
1-xperia (su gecırmeme ve uzun omurlu sarj ozellıgı)
2-galaxy S4(2000 tl ve daha az olursa)
3-note 2 (buyuk ve guclu oldugu ıcın) gercı aralarında yarım ınc var
ama sole bısıde var yaza kadar note3 cıkarsa 2.sırada o olur (5.9 ınc)

furkey

Üye
ama şöyle bişi var ttnet gezgin diye para ödemeden evdeki interneti dışarıda kullanıyorsun

- - - Eklendi - - -

ZTN XPERİA Z VE S4 2000 TL CİVARI OLURSA GÖZÜM KAPALI BİRİNİ ALIRIM Kİ ZTN ARALARINDA YARIM İNÇ FARK VAR....

aslında 0.01 inch var :) z 2000 tl den gireceği kesin gibi ama s4 e aynı garantiyi veremem. Ama büyük ihtimal s4 de 2000 tl den girer.

adarix

Üye
    Konu Sahibi
aslında 0.01 inch var :) z 2000 tl den gireceği kesin gibi ama s4 e aynı garantiyi veremem. Ama büyük ihtimal s4 de 2000 tl den girer.

pekı xperia z çizilmeye dayanıklımı ve su gercırmemesı ne kadar suruyo hanı havuza denıze gırerken ozellıkle denıze(tuzlu) sıkıntı olurmu ?

MrExpert

MrExpert

Üye
İphon 5 te Lisanslı müzik zorunluluğu yok istediğin müziği atıyorsun pc den fiyat konusunu demişsin 2000tl civarı fiyatı ... İphone u savunmuyorum sadece yanlışları söylüyorum...

furkey

Üye
pekı xperia z çizilmeye dayanıklımı ve su gercırmemesı ne kadar suruyo hanı havuza denıze gırerken ozellıkle denıze(tuzlu) sıkıntı olurmu ?

Evet çizilmeye dayanıklı mineral cam kullanılmış. Ama tabii ki çizilmez değil. Sadece dayanıklı.

Su geçirmezlik özelliği de 45 dk-1 saat filan sürüyordur sanırım. Denizde de kullanılabileceğini sanmam :) Malum su geçirmez saatler bile denizde 30 dk dan sonra ayvayı yiyor :)

adarix

Üye
    Konu Sahibi
Evet çizilmeye dayanıklı mineral cam kullanılmış. Ama tabii ki çizilmez değil. Sadece dayanıklı.

Su geçirmezlik özelliği de 45 dk-1 saat filan sürüyordur sanırım. Denizde de kullanılabileceğini sanmam :) Malum su geçirmez saatler bile denizde 30 dk dan sonra ayvayı yiyor :)

pekı 0.1 ınc fark var demıssın neyle 0.1 ınc fark var?

- - - Eklendi - - -

İphon 5 te Lisanslı müzik zorunluluğu yok istediğin müziği atıyorsun pc den fiyat konusunu demişsin 2000tl civarı fiyatı ... İphone u savunmuyorum sadece yanlışları söylüyorum...

valla kardesım xperıa z ıle ılgılı kafamda bı kac soru var eger onlarda tatmın ederse ıphoneeye pek bakmam anca unıversıtede 2014-2015 yılı

- - - Eklendi - - -

bıde sole bısı var benım gozumde ıphonu olanın parasıda bol olmalı aksesuar ve paralı ozel uygulamalar acısından...

furkey

Üye
pekı 0.1 ınc fark var demıssın neyle 0.1 ınc fark var?

- - - Eklendi - - -

valla kardesım xperıa z ıle ılgılı kafamda bı kac soru var eger onlarda tatmın ederse ıphoneeye pek bakmam anca unıversıtede 2014-2015 yılı

- - - Eklendi - - -

bıde sole bısı var benım gozumde ıphonu olanın parasıda bol olmalı aksesuar ve paralı ozel uygulamalar acısından...

Galaxy s4 4,99 inch xperia z 5,00 inch :) O farkı diyorum işte :)

m-eri

Üye
vallah pek sanmıyorum 2000tl olacağını
bana kalırsa 2500 gibi olur tam özelliklerine bakmadım ama s3 ten daha iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...