Fp1 den Fp2 ye geçiş ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
Fp1 den Fp2 ye geçiş ?
Benim 701 telefonum var ve hala fp1 yüklü.yeni güncelleme gelmiş fp2 yede galeri güncellemesi.fp2 ye geçmek istiyorum daha stabil daha hızlıymış.ama bana göre 3 eksik yanı var.
1-Ön kamera
2-Müzik çalar ekranından ses arttırma azaltma olmuyor
3-Kamerada sadece kırmızı tuşla çıkılıyor.
sizce geçmeli miyim ? 2 yle 3 ü önemli olmasa bile 1 numara önemli benim için.onu ne yapmalıyım ?
Fp2 ye geçeyim mi sizce ? Geri dönüşü yok bildiğim kadarıyla iyi düşünmem lazım.
He birde şu hack işi var.ben hack ile ses arttırıyorum fp1 de fp2 dede bunu yapabilir miyim ?
şimdiden teşekkürler yardımlarınız için.

haqanguven

haqanguven

Üye
extra uygulama ile ön kamerayıda kullanabiliyorsun. Hack vardır ses artırma yine yapabilirsin...

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
başka sorun var mi sizce ben çok mesajlaşan biriyim özellikle whats up dan klavye fp1 gibi kullanışlı mı baya eleştiri almıştı klavye.geçmeme değer mi fp2 ye ?kamera arayüzü ve müzik çalar çekti beni.Yorumlarınız Neler ?

akondd

akondd

Üye
dostum sakın fp2 yükleme t9 gidiyo klavye ile yazmak zorunda kalırsın ben çok pişmanım geri dönüşü yani downgrade yok

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
klavyeye düzeltme gelene kadar yüklemeyeyim o zaman normal klavye zor kullanılmıyor.tuş kilit ekranıda çok güzel mesaj açma filan

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
geçme kardeş fp2 klavye berbat.dediğin gibi müzik çalarda tuşlarla ses artırıyosun bu sinir bozucu.forumda o kadar pişman var ki fp2 ye geçtim diye

asigsasi

asigsasi

Üye
klavye böyle kalır

MaxipmaN

Üye
muzik çalar ses ekranı refreshte de yok abartılacak bir sorun değil sizde ekrana ses artırıp azaltmaya yarayan uygulamayı yukleyin ancak fp2 yi seven çok az adı volume keys olmalı uygulamanın

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
kilit ekranı,müzik çalar,kamera arayüzünü beğendim.tarayıcı olmasada olur zaten hep opera kullanıyorum.mesaj sıkıntısı ve ön kamera kalıyor.ön kamerada ek bi yamayla düzelir kesin.mesaj da alfasayısal kullanıyorum hep kullandıkça alışırım düşüncesi var bende ama yinede nisan başı filan yükleyecegim.şu galeri güncellemesi filan tam otursun.

- - - Eklendi - - -

ses ekranı da önemli değil gene birde şu kameradan çıkış butonu olmaması kötü tabi.ama bekleyeceğim.nokia dan ümitliyim ön kamerayi düzeltirler :)

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Klavye yine qwerty oluyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bir Çıkış Butonu Ne Kadar Önemliymiş :) Olsa Yine Kırmızıdan Da Çıkılırdı :)
Neyse FP2nin Ne Kadar Sevildiği Veya Hoşlanılmadığı İle İlgili http://www.maxicep.com/symbian-3-genel/nokia-symbian-fp2-den-memnun-musunuz-734875.html Vs Konular Mevcut..
Klavyede Yine T9 Mevcut..
Eski Müzik Çalarda ki Ses Arttırmayı İstersen Harici Program Kullanabilirsin..
Onun Dışında Güncellemenin Getirdiği Genel Görünüme Bakınca Yükleyebilirsin, İstersen Bekleyebilirsin..

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
bir şey sorucam üni sınavı yaklaştı son 2 hafta evde olacağım ders tabiki ama 1 2 saatimi hack e filan ayırsam yok ses yok kamera programı yüklesem biter mi herşey ? Iyice kafama yattı fp2 yorumlardan sonra
birde şu siyah ağırlıklı temayı hangi akla hizmet gri yapıyorlar anlamıyorum.göz zamanla ona da alışır ama

- - - Eklendi - - -

bu griliği başka tema yükleyip siyah yapma olanağı var mı ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bir şey sorucam üni sınavı yaklaştı son 2 hafta evde olacağım ders tabiki ama 1 2 saatimi hack e filan ayırsam yok ses yok kamera programı yüklesem biter mi herşey ? Iyice kafama yattı fp2 yorumlardan sonra
birde şu siyah ağırlıklı temayı hangi akla hizmet gri yapıyorlar anlamıyorum.göz zamanla ona da alışır ama

- - - Eklendi - - -

bu griliği başka tema yükleyip siyah yapma olanağı var mı ?

Klavye Modları Mevcut, FP2 de Klavyeyi QT İle Yaptıkları İçin Düzenlenmesi Bir Bakıma Kolay.. Klavyeyi Siyah Yaparsın, Siyah Bir de Tema Bulursan Benim Gibi Daha Da Hoş Olur.
Yüklemek İstediklerin Eğer Bu Kadar İse 30-45 Dakikaya Kapatıp Açma Vs Hepsini Yapman Lazım..

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
Birde fp2 yi nasıl yüklemeliyim.benim telefon şu an hackli ses arttırmadan dolayı.telefondada çıktı Ovi de de çıktı güncelleme sizce nasıl ve nerden yükleyeyim ? Yine hack yapacağım için uzun sürecek üstelik baktığım kadarıyla fp1 den daha zor olacak :)
- - - Eklendi - - -

bide kardeş sana zahmet olmazsa şu alfasayısal tuş takımının fotosunu çekip koyabilir misin ?

blackcemre

Üye
Bence FP1 daha iyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt