windows phone8 GDR2 guncellemesi cok yakında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
windows phone8 GDR2 guncellemesi cok yakında

Gectigimiz gunlerde GDR2 beta surumunun Navifirm serverlarinda yayinlandigi haberini sizlerle paylaşmiştik. Şimdi ki haberimiz ise o haberden cok daha onemli.

Evet gdr2 guncellemesinin yuklu oldugu Lumia620 cihazlar bazi ulkelerde satişa sunulmuş durumda. Bu da guncellemenin kisa zaman icinde dagitimina başlanacagini gosteriyor.

Enteran olan ise guncellemenin portico os uzerinde 8.10211.204 surum koduyla Nokia cihazlarinda gorulmuş olmasi.

• Beğen
Tepkiler: m542tf ve bulutsuzgece

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

Enteresan olan ise guncellemenin portico os uzerinde 8.10211.204 surum koduyla Nokia cihazlarinda gorulmuş olmasi.

Evet Portico sürüm numarasında bu güncelleme özelliklerinin görülmesi gerçekten ilginç :hmmm
Haber için teşekkürler dostum.
Görseller bayağı hoş :kıskıs:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
evet ayarlar menusu giderek gelişiyor ve daha cok secenek sunmaya başladi. Bence lumia520ve720 ile birlikte guncelleme de verilmeye başliyacak.

m542tf

m542tf

Üye
hadi hayırlısı :tşk:

nanotex

nanotex

Üye
Güzel haber.
Bu resimdeki doluluk oranları ne anlamadım açıkçası..

serinaga

serinaga

Üye
İlgili uygulamaların kullandıkları alan miktarını gösteriyor ...

katil_197

katil_197

Üye
Şu güncelleme gelsin batarya sorunu çözülsün lumia 920 babama kakalıcam sonra 4s alacam

hllsvrn

hllsvrn

Üye
Hadi bakalım hayırlısı olsun. Haber için teşekkürler. Benim bu güncellemeden tek beklentim kapanma sorununa çözüm bulmuş olmaları..

- - - Eklendi - - -

Şu güncelleme gelsin batarya sorunu çözülsün lumia 920 babama kakalıcam sonra 4s alacam

4S'de şarj 1 hafta gidiyormuş! Akıllı bir seçim olur :d

komando04

komando04

Üye
teşekkürler abi güzel haber şimdi oldu

yeminli06

yeminli06

Üye
Güncellemelerin tamamı gelsede bide telefona öyle baksak satsam mı diyorum sonra Nokia ilerde toparlanır diyorum kararsız kaldım

katil_197

katil_197

Üye
Babam lumia yı şarjı yetmiyor diye almıyor

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
hafıza kartına uygulama yukleme ile ilgili bi bilgi varmı

-Kazuva-

Üye
:tşk: çok güzel haber

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
navifirmde lumia620Türkiye için yeni bir sürüm mevcut

Ekli dosyalar

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
:tşk:
Windows Phone Yakında süper olacak desenize..

4s i bende isterim abimde görüyorum..Batarya kılıfı da var.Kıskanmıyor değilim açıkcası ..

blackss

Üye
Bu güncelleme portico gdr 1 güncellemesi gibi net değil neler bekleniyor güncellemede tam olarak söylenmiyor? Birde ben telefonu aldığımda bataryaya kalibrasyon yapmamıştım batarya çok çabuk bitiyor sizce hard format atıp kalibrasyon yapsam batarya da düzelme olurmu yoksa servisemi göndersem ?
Sent from my RM-821_eu_turkey_244 using Board Express

blackss

Üye
Bu arada telefonum lumia 920

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Batarya kalibrasyonu Nasıl yapiliyor.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Bu güncelleme portico gdr 1 güncellemesi gibi net değil neler bekleniyor güncellemede tam olarak söylenmiyor? Birde ben telefonu aldığımda bataryaya kalibrasyon yapmamıştım batarya çok çabuk bitiyor sizce hard format atıp kalibrasyon yapsam batarya da düzelme olurmu yoksa servisemi göndersem ?

Belki işinize yarayacaktır

http://www.maxicep.com/windows-phon...02-surumunun-getirdigi-yenilikler-771124.html

Neler geleceğini bilemiyoruz çünkü geçen seferki gibi bir duyuru yapılmadı

blackss

Üye
Arda batarya hard formattan sonra kalibrasyon olurmu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...