WP8 ile ciddi bir sorunum var? (yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sebahattinART

sebahattinART

Üye
    Konu Sahibi
WP8 ile ciddi bir sorunum var? (yardım)
Arkadaşlar L820 ile video hazırlamam gerekiyor. Daha doğrusu 8 saatlik bir çekim olacak. 25dk çektim ve PC'de açtığımda bir kez daha aşık oldum ama sorun şu ki; 25dk'lık bu video 2GB'lık yer kaplıyor. Hafıza bitti. Bulunduğum yerde wifi çok iyi çekiyor, hızı 1500 kb'ı gördüm. Videoyu herhangi bir yere yüklesem de olur ama WP8 yüklemeyi desteklemiyor... Lütfen bu sıkıntıya Bir çare bulalım.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
videolarinizi skydrive'a upload edebilirsiniz. Veya box hesabiniz varsa box'a da upload edebilirsiniz. Ayrica getthemall uygulamasi da işinize yarayabilir.

sebahattinART

sebahattinART

Üye
    Konu Sahibi
skydrive telefonumdan video yüklenmiyor. Hiç görmüyor bile videoyu, seçemiyorum yani.

ama diğerlerini bir deneyim yorum atarım. Teşekkürler:)

- - - Eklendi - - -

yok kardeşim hiç biri video desteklemiyor :'(

papakudioflu

papakudioflu

Admin
o zaman uc browseri indirip dener misin. Bir de gecenlerde bir uygulama cikmişti videolari paylaşabiliyorduk. Bir bakayim bulabilirsem linkini atarim.

sebahattinART

sebahattinART

Üye
    Konu Sahibi
Ucbrowseride denedim hiç bir yere upload yapılmıyor maalesef.

IVI-Elia

Üye
skydirive uyg. yükledin mi yoksa webden mi yaptın

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Ucbrowseride denedim hiç bir yere upload yapılmıyor maalesef.

magazadan vimeo'yu indirip kaydol ve uploada tiklayip altta soldaki new sekmesine tikla. Videoyu cekip direk upload ediyor. Oradan alacagin linkle istedigin yerden istedigin pc veya telefona indirebilirsin.

sebahattinART

sebahattinART

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah kardeşim deneyelim bakalım :) ve skydrive hem uygulamasını hem de sitesinden denedim ve olmuyor.

- - - Eklendi - - -

Vimeoyu denedim ve 1dk sınırı vardı. Herhalde hafızam dolu olduğu için. Eğer sınırlama yoksa süper bir şeymiş kardeşim çok teşekkür ederim.

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
hafıza kartı al bi 32 lik videoları hazfıza kartıan kaydedebiliosun

- - - Eklendi - - -

l820 nin guzel yanı bu bide uygulamalrı atabilsek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt