Piranha Business Tab7 Tablet Root Yapmak?

Sponsorlu Bağlantılar

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Piranha Business Tab7 Tablet Root Yapmak?
bikaç ay önce bu tableti almıştım aldığımda kendinden rootluydu herşeyi yapabiliyodum geçenlerde arıza yaptı bende servise gönderdim şimdi geldi fakat yazılımı güncellemişler ve root gitmiş o kadar araştırdım elle tutulur bi yöntem bulamadım genelde bulduklarım pc üzerinden yapılıyo ama ben tableti pc ye tanıtamadım livesuit i indirdim driver ama nasıl bi kurulumu var çözemedim gitti tıklıyorum exe dosyasına hiçbişey olmuyor. Büyük ihtimal unlock root işe yarayacak sanırım ama tableti görmüyo bu sorunu nasıl çözebilirim veya daha başka bi yöntem bilen varmı? Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim root suz bi anlamı olmuyo android in :)

MrGalaxy

Üye
z4root programını denedin mi ? Benim bildiğim kadarıyla telefondan halletmenin yolu bu. Eğer tableti pcye tanıtabilirsen BU konuya bir göz at derim

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Z4root u akşam denedim proyu açıyom root butonuna basıyom bişeyler yapmaya başlıyo sonra pat diye kapanıyo ve bida açılmıyo pro :) işe yaramadı dier verdiğin link benim dediğim yöntem zaten, htc yi de o yolla yapmıştım ama dedim gibi tableti pc ye tanıtamadım bi türlü. İlgin için saol kardeşim en azından birinin ilgilenip cvp vermeside mutlu etti beni :)

MrGalaxy

Üye
Z4root u akşam denedim proyu açıyom root butonuna basıyom bişeyler yapmaya başlıyo sonra pat diye kapanıyo ve bida açılmıyo pro :) işe yaramadı dier verdiğin link benim dediğim yöntem zaten, htc yi de o yolla yapmıştım ama dedim gibi tableti pc ye tanıtamadım bi türlü. İlgin için saol kardeşim en azından birinin ilgilenip cvp vermeside mutlu etti beni :)

Ne demek kardeşim yardımcı olamadım kusura bakma ama elimden başka bir şey gelmiyor maalesef. Keşke yardımcı olabilseydim. İnşallah sorunu halledebilirsin :)

• Beğen

hasagic27

Üye
hala yapamadıysan bana ulaş mesaj at

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi

Ne demek kardeşim yardımcı olamadım kusura bakma ama elimden başka bir şey gelmiyor maalesef. Keşke yardımcı olabilseydim. İnşallah sorunu halledebilirsin :)

Ne kusuru kardeşim gayette yardımcı oldun sadece işe yaramadı :) ben daha öncede bikaç yardım isteğinde bulunmuştum hiçbi hayır görmedim bu bölümden o yüzden bida istemicem diodum ama bi şansımı deniyem dedim yine :) açıkçası şu forumda android bölümünde fazla yardım destek yok benim düşüncem. beni s3 te herkes bilir ve s3 şu forumun en işlek yeri artı yardımlaşma orda daha sık oluyor bi sorunun varsa herkes elinden gelen yardımı sağlıyor ama android te ben görmedim hiç böle bişey bi iki kişiden ses çıkarsa çıkıyo bazan oda yok :) Tekrar teşekkürler altta arkadaş banaa ulaş demiş bi danışalım ona inşallah sağlam bi yöntem biliyodur :)

• Beğen
Tepkiler: MrGalaxy
Oziyy

Oziyy

Üye
piranha tab 7 kullanıyorum 2 dk önce rootladım cihazı. yapman gereken usb kabloyla tableti pc ye bağlamak sonra snap pea indirmek. o program cihazı pc ye tanıtacaktır. sonra herhangi bir programla rootlayabilirsin :)