samsung galaxy ace 2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy ace 2
konu başlığındanda anlışalıcağı üzere telefon alıcam bana ace 2 önerildi nasıl bi telefon kasmalar oluyormu ve çok oyun kadlrıyormu bn çok oyun oynarım ihtiyacımı karşılarmı

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Kullanma imkanım oldu tek kötü tarafı güncelleme almıcak olması oyunları kaldırıo

mystiery_

mystiery_

Üye
Kullanma imkanım oldu tek kötü tarafı güncelleme almıcak olması oyunları kaldırıo

SGA2, güncelleme almayacak mı? Bilginiz olmadığı konuda yorum yapmayın!! SGA2, Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesini alıcak Nisan gibi şuan test sürümü yüklenilebilir durumda.

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
bende almayı düşünüyorum ram ı yüksek olduğu için oyun performansı gerçekten çok iyi şu anda bu fiyata en iyi telefonların arasında

fk555897

fk555897

Üye
O kadar parayı ona vereceğime gider S3 Mini alırım.

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
SGA2, güncelleme almayacak mı? Bilginiz olmadığı konuda yorum yapmayın!! SGA2, Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesini alıcak Nisan gibi şuan test sürümü yüklenilebilir durumda.

Kardeş o gelen son güncelleme istersen sen araştır.Ben 4.2.2 kullanıyom ace 2 ise 4.1.2 son güncelleme

MrExpert

MrExpert

Üye
Ace2 çok iyi bir cihaz ama 800tl lik bir fiyatı var onun yerine 900tlye s3 mini almak çok daha mantıkoı olur...

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
htc evo 3d alıcam iyimi 550 tl ye garantili yorumlar için saolun iyimi htc sizce

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
600 tl ace 2 750 tl s3 mini
150 tl imkanın varsa s3 mini yoksa canın sağolsun özellikleri yakın

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
htc eve 3d alıcam iyimi

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
htc eve 3d alıcam iyimi

Kardeşim sana göre en iyisi bir teknoloji mağazasına gidip telefonlara bakman ve incelemen şu anda sen telefon alana kadar bir sürü telefona heveslenip vazgeçeceksin bu durumu bende yaşıyorum samsung şu anda s4 gibi telefonlara yoğunlaşıyor yani şu anda samsung orta seviye bir telefon çıkarmasını beklemek biraz uzun sürebilir nokia alsan sıkılırsın şu anda en iyi telefon s3 mini dir bu benim şahsi görüşüm ama ilerde s4 mini de çıkar telefon alırken 50 lira 100 lira daha fazla verip iyisini almak gerekir çünkü penye deilki bu 2 günde bir değişesin

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
haklısında bnm max bütçem 550 tl ztn ace 2 yide 2.el düşnüyorum maxi bütcem 600 tl yani senin bana önerdiğin bi tlefon v armı oyun kaldırabilmeli ve performansı iyi olmalı yardım edermsiniz

- - - Eklendi - - -

xperia arc s nasıl peki çok temiz bi tane buldum 570 tl verilirmi o telefona ve oyun perdormansı nasıl

CasuS_87

CasuS_87

Üye
ace 2 yerine s3 mini almak daha iyi :)

yoyofurkan

Üye
donanım olarak pek fark yokki

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
bence s2 plus u bekle kardeşim 838 lira ya satılacak bende almayı kesinlikle düşünüyorum

lazye

lazye

Üye
bence ace 2 al hiç problem ama ben sen yerinde olsam xperia solayada bakarım...
S3 mininin ekranı çok kötü pixeller sayılıyor.Neredeyse ace 2 nin ekranı ona göre daha iyi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt