whatsapp sorunu??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lebron06

Üye
    Konu Sahibi
whatsapp sorunu??
arkadaşlar wifi açıkken whatsappdan atılan mesajlar gelmiyor gözükmüyor. yani telefonla oynamıyorken kilit ekranındayken mesajlar gelmiyor ancak kilit ekranından cıktığım zaman geliyor mesajlar bunun bi ayarı varmı nasıl düzeltebilirim??

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Telefon Kilitlendimi Wifi Baglantisi Kesilir ..
Uzgunum Ama Bendede Bu Sorun Var ..
Mobil Sebeke Kullan Derim :oke:
Yapacak Baska Birsey Yok Simdilikk

lebron06

Üye
    Konu Sahibi
hayır wifi ayarlarında kilitlenince wifiyi kapatmama gibi bi seçenek var o işaretli bence whatsappın bi ayarından olmalı yada whatsapp sorunu olabilir

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Hmm, Aynen ..
Bendede Bazi WhatsApp Sorunlari Var ..
Ama Yinede Mobil Veriyi Dene Derim :oke:

lebron06

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler ilgilendiğin için şu an 3g baglantısıyla denedim ve sonuç aynı galiba whatsappın kendisinden kaynaklanan sorun whatsapp ayarlarında da bulamadım çünkü böyle bir seçenek

nanotex

nanotex

Üye
Ayarları kontrol et bildirim seçeneğine bak belki kapalıdır. ve telefon güç modundaysa gelmez bildirim

lebron06

Üye
    Konu Sahibi
telefon güç modunda değil ve bildirimlerde açık telefonum lumia 820 sizde böyle bir sorun yokmu??

nanotex

nanotex

Üye
telefon güç modunda değil ve bildirimlerde açık telefonum lumia 820 sizde böyle bir sorun yokmu??
Bende yok. Akıcı bir veri iletişimi olması gerekiyor ancak o zaman düzgün gelir bildirimler. Telefonu yeniden başlat bakayım ne olacak

serinaga

serinaga

Üye
Bende kullanıyorum whatsapp, bildirimler devamlı geliyor. Olmazsa uygulamayı silip yeniden kur derim ...

lebron06

Üye
    Konu Sahibi
kaldırıp tekrar kurdum sorun aynı kilit ekranı kapalıyken bildirimler gelmiyor telefonumu resetlemem gerek acaba?

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
kaldırıp tekrar kurdum sorun aynı kilit ekranı kapalıyken bildirimler gelmiyor telefonumu resetlemem gerek acaba?

Yapma Bence .. Bende Yaptim Sonuc Ayni ..
Bende Geliyor Ama 10 - 15 Dakika Gec Geliyor

lebron06

Üye
    Konu Sahibi
o zaman sadece bende değil genel bi sorun bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt