istek:avkon2 editleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shenol85

Üye
    Konu Sahibi
istek:avkon2 editleme
arkadaslar orjinal belle avkonunu seviyorum. fakat şu konudaki beyaz olan http://www.maxicep.com/s-3-sistem-m...h-cyan-some-windows-phone-symbols-767091.html pil simgesi çok hoşuma gitti.orjinal avkon dosyasının üstüne windows avkonunun pil simgesini ekleyip kullanmak istiyorum. yapabilecek birisi varsa yardım edebilir mi ? yani orjinal üstüne sadece pil dış çerçeve
pil içi
güç tasarrufu pil dışı
güç tasarrufu pil içi
güç tasarrufu simgesi eklenmesi gerekiyor.
şimdiden teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Sen sadece pil değişsin mi istiyorsun

• Beğen
Tepkiler: shenol85
Emre Arık

Emre Arık

Üye
Kardeş öncelikle s60v5 kullanıyorum ama sanırım mif dosyalarını editleme programını bulabilirsem photoshopla grafikleri değiştirerek yardımcı olmaya çalışayım

• Beğen
Tepkiler: shenol85
Kayahan14

Kayahan14

Üye
Pm attım boşsa bakar :tebessüm: telefonun hackli dimi

yaren_dede

yaren_dede

Üye
arkadaslar orjinal belle avkonunu seviyorum. fakat şu konudaki beyaz olan http://www.maxicep.com/s-3-sistem-m...h-cyan-some-windows-phone-symbols-767091.html pil simgesi çok hoşuma gitti.orjinal avkon dosyasının üstüne windows avkonunun pil simgesini ekleyip kullanmak istiyorum. yapabilecek birisi varsa yardım edebilir mi ? yani orjinal üstüne sadece pil dış çerçeve
pil içi
güç tasarrufu pil dışı
güç tasarrufu pil içi
güç tasarrufu simgesi eklenmesi gerekiyor.
şimdiden teşekkürler.

pili değiştirmek birşey değilde orjinal avkonun neyini seviyorsun onu söyle ona göre düzenliyelim, çünkü orjinal avkon üzerinde oynama yapılmıyor, içinde beğendiğin şeyi söyle onları diğerine monte edelim

shenol85

Üye
    Konu Sahibi
hocam orjinal avkonun hemen hemen tüm simgelerini seviyorum özellikle mesaj ikonu ve gözle görülür diğerleri, çoğu avkoda simgeler iç içe giriyormuş gibi geliyor.

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
hocam orjinal avkonun hemen hemen tüm simgelerini seviyorum özellikle mesaj ikonu ve gözle görülür diğerleri, çoğu avkoda simgeler iç içe giriyormuş gibi geliyor.

bunun simgeleri iyimi? iç içe girmemiş

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
bunu nerden indirirm acaba bu fotodakini

• Beğen

shenol85

Üye
    Konu Sahibi
güzel bu hocam orjinale en yakını olsa keşke.bu olabilir ama zahmet olmazsa. Bu avkonun ismi nedir.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt