işlemci çekirdeği ve gpu ???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ec038

Üye
    Konu Sahibi
işlemci çekirdeği ve gpu ???
arkadaşlar telefonum çin malı s3 :D.. yalnız içinde android kurulu diye bir yakınımdan aldım getirtip satıyor.. düşük ayarlarda gta vice city çok kasmadan oynanır seviyede açınca işlemci modeline vs bakıyım dedim.. 1.0 ghz lik arm v7 işlemci varmış anladığım kadarıyla.. lakin yüklediğim ''Cpu identifer'' adında program iki çekirdeği işaretli gösteriyor lakin çekirdeğin birinde kaç mhz hızda çalıştığı yazıyor.. bu nedir anlamadım fotosu aşağıda.. 2. ile çektim k. bakmayın :D

ayrıca gpu su power vr sgx 531 miş.. sizce nasıldır..nedir ne değildir ?? :D:D

- - - Eklendi - - -

beyler sırf deneme amaçlı most wantedı kurdum.. çatır çatır oynatıyor :D.. ne diyorsunuz bu cihaza... tek çekirdek mi bu yani.. gta ve most wantedı nasıl çalıştırıyor öyle ise :DD

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Tek çekirdek de çalıştırır ama seninki tek mi çift mi bilemem kamerası ve bataryası iyi geliyorsa orjinale gerek yok güle güle kullan:D

ec038

Üye
    Konu Sahibi
Tek çekirdek de çalıştırır ama seninki tek mi çift mi bilemem kamerası ve bataryası iyi geliyorsa orjinale gerek yok güle güle kullan:D

Kamera gercegi gibi 8 mp.. gercegi gibi cekmio fakat fena deil.. sarji da bi gunu tamamliyor.. tsk ederim :))).. 500 tl ye aldim ins ariza cikartmaz.. tipten kimse anlamio cakma oldugunu zaten.. android ile tanismam muthis oldu bu tlfon sayesinde :))

mcnpl4

mcnpl4

Üye
İyi yapmışın çok zorlama bi sorun çıkmaz bence. Kamera için camera360 uygulamasını indir efektlerle çektiğin fotoğrafı daha güzel hale getirirsin

ec038

Üye
    Konu Sahibi
tskler tavsiye icin..hemen giriyorum markete :)

skywalker06

skywalker06

Üye
çin malı telefon almak bana her zaman saçma gelmiştir bozulursa yaptırmama şansı çok ama yinede oyunları kasmadan oynuyorsan iyi :D

ec038

Üye
    Konu Sahibi
çin malı telefon almak bana her zaman saçma gelmiştir bozulursa yaptırmama şansı çok ama yinede oyunları kasmadan oynuyorsan iyi :D

Ayni fikirdeydim.. baska birine alinani elime alana kadar :)).. 500 tl galaksy ace zor alinabiliyor hatirlatirim :)).. cok onemli bi arizasi olmadigi surece 1 yil kullansam yeter diye dusunuyorum.. yedek parca sikintisi olur sadece onu da bi sekilde hakletmeye calisiriz artik.. normalde garanti bi halta yaramio ki.. orijinalini almis olsam -ki bunu almasam alacaktim- yapacagim ilk is kaskolatmak olacakti

skywalker06

skywalker06

Üye
Ayni fikirdeydim.. baska birine alinani elime alana kadar :)).. 500 tl galaksy ace zor alinabiliyor hatirlatirim :)).. cok onemli bi arizasi olmadigi surece 1 yil kullansam yeter diye dusunuyorum.. yedek parca sikintisi olur sadece onu da bi sekilde hakletmeye calisiriz artik.. normalde garanti bi halta yaramio ki.. orijinalini almis olsam -ki bunu almasam alacaktim- yapacagim ilk is kaskolatmak olacakti
550tlye galaxy ace 2 alınabilir ven gayet memnunum telefonumdan hiç bir sıkıntısı yok :D

yunusbulet

yunusbulet

Üye
iyi yapmissin bulabilseydim ondan alcaktim

yunusbulet

yunusbulet

Üye
ewt galaxy y kullqniom ama pismanim bulabilseydim o sekilde bir sey alcaktim

ec038

Üye
    Konu Sahibi
ewt galaxy y kullqniom ama pismanim bulabilseydim o sekilde bir sey alcaktim

tavsiye ederim sonuna kadar.. y ile yapabileceklerinizin kat be kat fazlasına imkan sunuyor.. android 4.1.1 de cabası :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt