Nokia C6-01'e Flash Atmayı bilen yardımcı olabilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aqrasiv3

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C6-01'e Flash Atmayı bilen yardımcı olabilir mi?
Selamlar ..
Nokia C6-01 ' i me kilit kodunu bulamadıgımdan dolayı flash atmam lazım ve atmayı bilmiyorum. Flas atmayı bilen arkadaslar yardımcı olabileceklermi? Team viewer sifresi verebilirim yapabilecek olana

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
KArdeş yapmayı biliyorum ama team süresi dolmuş olduğundan bağlanamam ama yardımcı olabilrim.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
dead flash atacaksın.

meminkayhan

Üye
kardeş flashı nasıl atacaz phoenix okumuyor ki telefonu.....ayrıca phoenixe dosyaları atabilmen için product kodları aynı olmak zorunda mı ?

ANIL

ANIL

Admin
kardeş flashı nasıl atacaz phoenix okumuyor ki telefonu.....ayrıca phoenixe dosyaları atabilmen için product kodları aynı olmak zorunda mı ?

özelden teamviewer ıd ve şifre ver yardımcı olayım.

umit0740

Üye
Arkadaşlar banada bir yardımcı olsanız belleye geçince ingilizce oldu dosyları hazırladım team versemde banada bi yardımcı olsanız minnettar kalırım :(

banada yardımcı olabilecek arkadaş varmı teamdan lütfen

ANIL

ANIL

Admin
Arkadaşlar banada bir yardımcı olsanız belleye geçince ingilizce oldu dosyları hazırladım team versemde banada bi yardımcı olsanız minnettar kalırım :(

banada yardımcı olabilecek arkadaş varmı teamdan lütfen

Dosyaları indirdiysen linkteki anlatıma göre atabilirsin. http://www.maxicep.com/symbian-3-ya...im-rm-718-uzerinden-anlatilmistir-703180.html

vay be sende başladın yardım etmeye bu şekilde :)

Bilgisayarına bağlanmadığım kalmadı benim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt