Samsung Galaxy W CWM Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

FrukoFurkanZ

FrukoFurkanZ

Üye
odinden yükleme yaptım hatta pass diye bir bilgi verdi fakat cihazımda hiç bir fark yok

-Emre

-Emre

Üye
birinci için root gerekmiyor.

FrukoFurkanZ

FrukoFurkanZ

Üye
odinle yükleme yaptım fakat bir değişiklik yok hala 2.3.6 da

- - - Eklendi - - -

kamera hata veriyorrrrrrr

wepmaster

wepmaster

Üye
o değilde benim telefonumda mtp hatası var ve download modunda odin telefonumu algılamıyor ne yapmam lazım?
kardeşim yapmam gereken telefonun samsung usb driverini güncellemen.sonra telefonu kendisi tanıyor bilgisayarın.

- - - Eklendi - - -

download moduna nasıl alacagım anlayamadım yardım edersen sevınırım galaxy ace GT S 5830 i
telefonun ses açma kapama tuşu + menü tuşu + telefon açma kapama tuşu hesine aynı anda bas.. ekranda samsung yazısını görünce sadece telefon açma kapama tuşundaki parmağını çek diğerleri basılı kalsın al sana download modu oke.

sarian

Üye
herkese selamlar. cevabını bulamadığım bir soru var. CWM nedir? Bios gibi birşey değil sanırım. Galaxy W da 1.7Gb olan bölüme ait anladığım kadarıyla.Önce şöyle anlatayım sorunu;
1-sinanilyas.com/makale/50/samsung-galaxy-w-wonder-i8150-root-etmek.php (ile odini çalıştırmayan biri olarak )
2-maxicep.com/android-modifikasyon-araclari-bilgi/samsung-galaxy-w-cwm-yukleme-675569.html (her türlü driver kullanmaya rağmen odini çalıştıramayan ve terminal emülatörüne kodları defalarca doğru yazmaya rağmen, android sisteminin içinde operadan kodları kopyalayıp emülatöre yapıştır deyince ancak halleden) [ CMW 6.0.1.2 kurulumu başarılı ]
3-galaxy w 2.3.6 orjinal yazılımı external sdcard içine backup yaptıktan sonra kullanılan sdcardı pc ye yedekleyip herşeyi formatlamak hatta cwm yi bile silmek isteyen bir ne yapmalı?

1.7 GB lık bölümün 700MB kullanılıyor 1Gb boş. Sistemde eski dosya kalıntıları var mıdır? Yani sorum şudur?

CWM HER ROM YÜKLENİŞİNDE KENDİNİ NASIL KORUYOR? BENCE ESKİ SİSTEM DOSYALARI TAM OLARAK KALDIRILMIYOR?

matador191

matador191

Üye
eline sağlık

vahap66

Üye
arkadaslar merhaba...
birinci secenekteki uygulamayı harfıyen yaptım...
tel ekranında
ramdump mode
cause: force upload

yazısı cıktı starta bastım

Download Start...
<0> Create File...
<1> StartThread Detected : 1
<2> StartThread Detected : 0
<3> StartThread Detected : 0
<4> StartThread Detected : 0
<5> StartThread Detected : 0
<6> StartThread Detected : 0
<7> StartThread Detected : 0
<8> StartThread Detected : 0
<1> setup connection...

boyle yazdı ve 9 dakıka olmasına ragmen halen değişen yok telimin ekranıda aynen duruyor...

Dejavuex

Dejavuex

Üye
Beyler 1. işlemi yapıyorum telefonu görmüyor download modda iken.
2.yi yapıyorum aynı şekilde yazıyorum o sayılar felan çıkıyo tekrar başlatıyorum yüklenmemiş sizde neyden kaynaklanıyor?

KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
S.a beyler ben cwm ile backup aldım fakat telefon hafızasında clockworkmod klasöründe bir backup birde blobs adlı dosyalar var fakat blobs denen dosya 1gb kadar ve telefon hafızası felç geçirior bu 2 dosyayı bilgisayarıma atıp 2sinide silebilirmiyim acaba

emrekucukali

Üye
<1> --- cannot open the usb port. code: 5
hatası veriyor

Çözümü buldum; "KIES'i kapayıp güncellemeyi yeniden başlatın."

artistsefa

artistsefa

Üye
Telefon modelim samsung galaxy wondergt-İ8150

- - - Eklendi - - -

wonder gtİ8150

Heroata

Heroata

Üye
aciiil@@@@@@@@@@ Simplified gb with sİİİ look v2 rom kullanyorm. orjinal romda cwm 5 yuklrmstm smdi 2. yontemle bu rom varken yukleyeblrmym

MenzeLLeZi

MenzeLLeZi

Üye
acil yardımm

aecaec0

Üye
samsung galaxy mini ye uygunmudur

bjktr06

Üye
Root atmadan galaxy wonder cihazıma bu işlemleri uyguladım. cwm modda gayet acılıyor. fakat root atamıyorum herhangi bir sıkıntı olur mu boyle?

- - - Eklendi - - -

bir de rootsuz haldeyken cm9 romunu yukleyebilirmiyim?

rtaymus07

rtaymus07

Üye
Dediklerini aynen yaptim o yazilarda cikti ama hala telefonun recovery modu aciliyo
2. Yontemi kullandim

tgrl ylmz

tgrl ylmz

Üye
kardeş telefonun garantisini bitiriyo mu bu?

reiding

Üye
her yolu denedim ama telefonu görmüyor. please connect phones!! diyor ne yapmalıyım.. ayrıca kiesde yüklü yinede olmuyor..

bycoo32

bycoo32

Üye
teşekkürler

Üst Alt