TTPod v3.3.1 Türkçe Sertifikalı +21 Renkli Efekt +10 Süper Skin Entegreli FİNAL!!!

Sponsorlu Bağlantılar

ata28z

ata28z

Üye
teşekkürler

- - - Eklendi - - -

teşekkürler

redhot

Üye
ben bu programı indirdiğimde sürekli "web: ağ geçidi cevap veriyor" uyarısı alıyorum bu ne demek oluyor

yutkun

yutkun

Üye
eline saglık teşekkürler umarım signeddir

EsraAy.

Üye
program çok güzel yalnız ana ekrana geldiğimde yürüttüğü gözüküyor ya onu kapatma şansım yok mu çaldığı sırada ? ekranda biraz sinirimi bozuyorr :))

farukiurfi

farukiurfi

Üye
Arkadaşlar 1 aydır bu müzik çaların üzerinde çalışma yapıyordum toplam stelerden 144 skin ve 120 visuals efekt topladım indirdiğim skin ve efektlerden en iyilerini özenle seçtim ayrıca skinlerdeki hataları düzelttim TTPod içerisine entegreledim.

TTPod Üzerinde Yapılan Onarım Ve Değişiklikler Sırasıyla Şunlardır:

01)- Sertifika hatasının giderilmesi 02)- Programı Türkçeleştirme 03)- Açılış Resmi Değişimi
04)- Patch Entegrelenmesi 05)- 21 Renkli Efekt Eklenmesi 06)- 10 Skin Entegrelenmesi
07)- Skinlerdeki Hataların Onarılması 08)- Programdaki Yazıların Aynı Boyuta Getirilmesi
09)- Efektlere Renk Verme 10)- Çince Karakterlerin Kaldırılması 11)- Icon Simge Değişimi

teşekkürler

orhansu.1991

orhansu.1991

Üye
çook teşeekür
böyle bişey ariyordum

memo_156

Üye
Arkadaşlar 1 aydır bu müzik çaların üzerinde çalışma yapıyordum toplam stelerden 144 skin ve 120 visuals efekt topladım indirdiğim skin ve efektlerden en iyilerini özenle seçtim ayrıca skinlerdeki hataları düzelttim TTPod içerisine entegreledim.

TTPod Üzerinde Yapılan Onarım Ve Değişiklikler Sırasıyla Şunlardır:

01)- Sertifika hatasının giderilmesi 02)- Programı Türkçeleştirme 03)- Açılış Resmi Değişimi
04)- Patch Entegrelenmesi 05)- 21 Renkli Efekt Eklenmesi 06)- 10 Skin Entegrelenmesi
07)- Skinlerdeki Hataların Onarılması 08)- Programdaki Yazıların Aynı Boyuta Getirilmesi
09)- Efektlere Renk Verme 10)- Çince Karakterlerin Kaldırılması 11)- Icon Simge Değişimi

teşekkürler

slient01

Üye
çok teşekkürler

jackal02

jackal02

Üye
dostum emegine saglık.

wxahmetd

Üye
eline sağlık teşekkürler

muvahhid2008

muvahhid2008

Üye
elıne saglık tesekkurler

celal63

Üye
eline saglık

ali karaaslan

Üye
ellerine sağlık yaptığın emeğin karşılığı daha büyük ama bizim elimizden teşekkür etmek geliyor. TEŞEKKÜRLER

ruzqaar

Üye
Eline sağlık, gerçekten çok güzel olmuş ama benim ufak bir sıkıntım var. E71 de tuş kısa yolları çalışmıyor. Nasıl giderebilirim?

no48

Üye
güzel

orhan_acer

Üye
tesekkurler

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
herşeyi yapıyorum yükleme yerini falan seçiyorum" yüklenemiyor bu yerleşik bir bileşen" diyor ne yapmalıyım

cigdem09

Üye
eline saglik ama yüklüyorum sertifika hatasi servis saglayicinizla görüs diyor ne yapmaliyim telim e71 :(

cinali95

Üye
Allah razı olsun.

atakan1706

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]ellerine sağlık mükemmel olmuş[/SIZE][/COLOR]

Üst Alt