Sonunda bende htc mi aldım!:)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cres557

cres557

Üye
    Konu Sahibi
Sonunda bende htc mi aldım!:)
Arkdaşlar 1 hafta önce sensetion xe aldım we ben böle bi telefon görmedim cok cok cok memnunum telefon dediğin böle olmalı::) fakat telefon hakkında birkac sorum olacak
1.telefonn mobil sebekesini kapadım hem netten cok yemesin die hemde sarj için.
ışığını otomatige aldım

şarjın uzun gitmesi için daha baska neler yapabilrim?

2. telefona uygulama we oyun önerileriniz nelerdir?? şirinler falan yükledim we acayip hosuma gitti:) başka oyun we uygulama önerileriniz warmıdır?

3.telefona kılıf aldım fakat jelatin alırken sorun yaşadım.adam bu teefonların orjinal ekran jelatinleri yok dedi? ne kadar doğrudur ankarada okuyorum yer biliyorsanız nereden alabilrim ?

4. son olarak telefon hakkında önerileriniz nelerdir?

dedereis123

dedereis123

Üye
hayırlı olsun kardeşim

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Cihazınız hayırlı olsun.
Arka plan verisini ve otomatik senkronizasyonu kapatmanız hem şarj ömrünü hemde veri kullanımını olumlu etkileyecektir.

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
hayırlı uğurlu olsun

.Murat.

.Murat.

Üye
hayırlı olsun H(a)T(i)C(e) iyidir güle güle kullan

cres557

cres557

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim arkadaşlar:)

caglar9726

caglar9726

Üye
Hayırlı olsun bendede 2 haftalık Htc Desire x var HTC kadar iyi marka telefon görmedim Samsung da ve diğer android cihazların hakkını yememek lazım :) öneri olarak MostWanted veya Temple Run oynaya bilirsin .

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Arkdaşlar 1 hafta önce sensetion xe aldım we ben böle bi telefon görmedim cok cok cok memnunum telefon dediğin böle olmalı::) fakat telefon hakkında birkac sorum olacak
1.telefonn mobil sebekesini kapadım hem netten cok yemesin die hemde sarj için.
ışığını otomatige aldım

şarjın uzun gitmesi için daha baska neler yapabilrim?

2. telefona uygulama we oyun önerileriniz nelerdir?? şirinler falan yükledim we acayip hosuma gitti:) başka oyun we uygulama önerileriniz warmıdır?

3.telefona kılıf aldım fakat jelatin alırken sorun yaşadım.adam bu teefonların orjinal ekran jelatinleri yok dedi? ne kadar doğrudur ankarada okuyorum yer biliyorsanız nereden alabilrim ?

4. son olarak telefon hakkında önerileriniz nelerdir?

1- Ekran parlaklığını otomatiğe alman daha fazla şarj gitmesine neden olucaktır tavsiyem en düşük seviyede kalsın parlaklık

2- Google Play Store'ye gir ve KAPTIR :D Yada android bölümünde bolca uygulama oyun mevcut

3- Tim'(Turkcell iletişim merkezi) den 10 liraya mat ekran koruyucu al ömürlük yetiyor :D

ama bide şu var vodafone yada avea bayisinde one x için arka kapak görmüştüm 10 liraya bugün alıcam

saygılar.

edit: telefonun ayırlı olsun beaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...