Uygulama com.google.process.gapps hatasi yardim lutfen

Sponsorlu Bağlantılar

duman61

duman61

Üye
    Konu Sahibi
com.google.process.gapps hatasi yardim lutfen
Arkadaslar android dunyasinda yeniyim. Telefonum boyle bir hata veriyor acil yardima ihtiyacim var telefon s3

hikmet636363

Üye
benimkide öyle ne yapmak lazım s 3

noncelalreis

Üye
Ayarlar,Uygulama yöneticisi , hepsi , seçenekler,uygulama ayarlarını sıfırla , telefonu yeniden başlat bende sorun çözüldü

• Beğen
Tepkiler: mosfet44, wwwhmz, yaren_dede ve 8 diğerleri
duman61

duman61

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah kardeş sorun çözüldü çok sağol :)

flyx

flyx

Üye
yüklediğiniz romdan kaynaklanıyor olabilir. ya attığınız romu temiz bir kurulum yaparak tekrar yükleyin veya fabrika ayarlarına dönün.

niccor13

niccor13

Üye
Ayarlar,Uygulama yöneticisi , hepsi , seçenekler,uygulama ayarlarını sıfırla , telefonu yeniden başlat bende sorun çözüldü

arkadaşım ne diyeceğimi bilmiyorum bu bilgin için. Hic bi şey yokken karşılaştığım bu hatayı bu kadar basit çözmem için verdiğin bu bilgi her ne kadar basit görünsede çok değerli benim için. kuru bir teşekkür az gelir düşüncesiyle çok ama çok teşekkür ederim saygılar.

• Beğen
Tepkiler: Crazyman037

ANTAC7

Üye
Arkadaşlar araniza yeni katildim ve sorunumun çözümünü sizin paylaşimlarinizdan elde ettim paylaşimda bulunan herkese çok teşekkür ederim

emreemix

Üye
problem çözüldü (s note 2 ) teşekkürler.

barisclermont

barisclermont

Üye
Eyvallah dostum. Gerçektenise yariyor. Büyüksün. Galaxy Tab2 7.0

qstah580

qstah580

Üye
değerli kardeşim allah razı olsun sayende 5 günün acısı 1 dakikada çözüldü.... :)

yarrabandi

Üye
Beyler bi yardimci olun. Uygulama yonetisinden hepsi tarafina geciyorum ama secenekler dediginiz seyi bn bulamadim yav . Note 2 kullaniyorum

yarrabandi

Üye
beyler note 2 kullanıyorum ayarlardan uygulama yöneticisine giriyorum ordan hepsi bölümünü seçiyoRum ancak seçenekler kısmını bulamıyorum ya

coolisrafil

Üye
Hay Allah razı olsun hocam ya sırf sana teşekkür etmek için girdim siteye. telim s3 teşekkürler tekrardan.

karadag_66

karadag_66

Üye
tmm süper oldu cok saolun

dgm_mustafa

Üye
beyler note 2 kullanıyorum ayarlardan uygulama yöneticisine giriyorum ordan hepsi bölümünü seçiyoRum ancak seçenekler kısmını bulamıyorum ya

Arkadaşım sorunun çözüldümü bilmiyorum ama hepsi kısmından sonra gireceğin seçenekler kısmı home tuşunun solundaki dokunmatik tuştur.

ve ayrıca çözümü bizlerle paylaşan arkadaşa çok teşekkürler büyüksün hocam allah razı olsun senden.

mcannibal

Üye
Merhabalar arkadaşlar ...
Aynı surumdan bende muzdaripim... Fakat , ayarlar dan uygulama yöneticisi yok bende ; sadece uygulamalar var !!! Uygulamalarda hepsine tıkladığımda dediğiniz seçeneklerde çıkmıyor.... ;( Çok fazla hata veriyor.. Yardım edebilir misiniz ? Fikirlerinize ihtiyacım var ...

rahatoll1903

Üye
Abi sen adamın dibisin be yaa bunu denedm ve oldu. bu sözlerii yazablmek için kayıt oldummm . Tşk.

nike497

Üye
Tesekkurler ama bende hala ayni hatalar devam ediyor. ''Maalesef googleplay store durdu, Media.process yanit vermiyor'' vb..

erhan79

Üye
cok tsk ederim (noncelalreis)

Üst Alt