Dosya kopyalama hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Dosya kopyalama hakkında
Android telefonlardan kablo bağlantısı ile dosya kopyalayamıyorum. Hata veriyor. Telefona dosya atarken bir sorun yok ancak telefondan dosya kopyalamak istediğimde hata veriyor, kopyalamıyor. Önceki telefonlarımda da bu sorun oluyordu. Yeni hafıza kartı aldım. Önceki kartla da bu sorunlar oluyordu. Kabloyu yeni değiştirdim. Var mı fikri önerisi olan? Başka bir telefon da yok elimde hafıza kartından dosyaları kopyalamak için. Hafıza kartını formatlayamam içinde bir sürü önemli dosyalarım var.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Android telefonlardan kablo bağlantısı ile dosya kopyalayamıyorum. Hata veriyor. Telefona dosya atarken bir sorun yok ancak telefondan dosya kopyalamak istediğimde hata veriyor, kopyalamıyor. Önceki telefonlarımda da bu sorun oluyordu. Yeni hafıza kartı aldım. Önceki kartla da bu sorunlar oluyordu. Kabloyu yeni değiştirdim. Var mı fikri önerisi olan? Başka bir telefon da yok elimde hafıza kartından dosyaları kopyalamak için. Hafıza kartını formatlayamam içinde bir sürü önemli dosyalarım var.
Dahili depolama koruması falan mı açık ?
Ekran kilidi açık değilken hiçbir şekilde telefonun ne otg ne de pc'ye bağlanması veri aktarımı yapması kapalıdır.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Dahili depolama koruması falan mı açık ?
Ekran kilidi açık değilken hiçbir şekilde telefonun ne otg ne de pc'ye bağlanması veri aktarımı yapması kapalıdır.
Koruma filan yok. Hafıza kartındaki dosyaları kopyalayamiyordum. Ekran filan tabii ki açık. Sorun dosya kopyalarken hata vermesi idi. Dün tekrar denedim dosyaları hata vermeden kopyaladım PC ye.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
farklı bir program vs denedin mi? muhtemelen cihazi geliştirici moduna alıp oradan otg ayarlarına bakacaksın.cihaz dosya kopyalanması konusunda kendisini kapatıyor muhtemelen

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Dosya kopyalama programları denedim. Yine kopyalarken hata veriyordu. Şimdi bir sorun yok. Kopyaladım hata filan vermedi.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Dosya Formatından Yapıyor Olabilir Mi? yada Taktığın Cihaz Nfts mı Fat 32 mı Etken Çok

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Tamam problem kalmadı dün kopyaladim dosyalarımı. Bazen böyle hata verebiliyor.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
oda iyi :D

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
sorunu nasıl çözdünüz :hmmm

• Kahkaha
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Birşey yapmadim. Tekrar denedim hata vermedi.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Fat 32 en fazla 4 gb dosya aktarımına izin verir. Ntfs de ise sınır daha yukarıdadır. Burada kalsın birinin işine yarar belki .

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Düşünüyorum Öyleyse Varım

• Düşünceli
  • Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı, Fatih BaKeR ve MAERKEK
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Konuya mesaj yazımı kapatılsın.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, gonyalı ve Silinen Üye 2553318
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@Buğra konuyu kilitler misin ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt