Çin Malı çakma iPhone na orjinal iPhone işletim sistemi yükleye bilirmiyim?

Sponsorlu Bağlantılar

kannak98

kannak98

Üye
android işletim sisteminde son güncellemeye geçe bilirmiyiz peki

yrtkdm

Üye
merhaba arkadaşlar elimde iphone 4s çin malı telefon var internette gezinirken çin malı telefonların kodları gördüm kontrast ayarı için *#369# yazıyordu bende onu yaptım ama ekrandaki renk ayarları tamamen gitti ve eski haline gelmedi yardımcı olurmusunuz nasıl düzeltebilirim bu sorunu? ayarlar menüsüden kontrasta girdim ama herhangi bir değişiklik olmadı şimdiden teşekkürler

kelkalem06

kelkalem06

Üye
Çin maLı iphonem var nasıl ona batarya buLabilirim ya batarya buLamıyoruumm !!!

asteğmen uğur

Üye
valla varsa öyle bişey yapınca banada haber verseniz iyi olur teşekürler

ca0061

Üye
Ama unix tabanlı işletim sistemı kurabilirsin.

nasahx13

Üye
aynen yapamassın

orcun3162

Üye
kardeş *kare3646633kare yap ordan ayarla

s3th85

Üye
adamlar 2000 tl ozaman orjınala para wermesin :D sistem yüklemek icin ois işletim sistemi we ram olsı gerek

badmus

badmus

Üye
Apple, iphone'un rom'unu paylaşsa idi bizde android'e ios yüklerdik.

cfrcnbok

Üye
çin malı bi iphone 4 var bunun cpu hızını ramin kaç mb olduğunu nasıl öğrenebiliriz yardımcı olun lütfen

omr bşr

Üye
onu yükleyemezsin dediğin bilgiler içinde önce telefonun modelini öğren sonra googlede o telefonun özelliklerini araştır.

alpo0764

Üye
bilsem yapcammm

xyorgunx

Üye
kardşm bende çakma n95 war . Bu telefona orjinal s60 isletim sistemi atabilirmiyim. Yada başka bi işletim sistemi. Örn. Samsung qbi.

yrtkdm

Üye
kardeş *kare3646633kare yap ordan ayarla

Kardeş öncelikle teşekkürler bu kodu verdiğin için. Ancak denedim telefon da "istek başarısız" diye uyarı alıyorum bunun bi çözümü varmı?

ozceik23

Üye
yazılımı türkceye cevirebiliyormuyuz?

phack

Üye
bnde de aynı sorun

- - - Eklendi - - -

bnde de aynı sorun

babaaamet

babaaamet

Üye
telefonu fabrika ayarlarına döndür...büyük ihtimalle düzelir...

- - - Eklendi - - -

Kardeş öncelikle teşekkürler bu kodu verdiğin için. Ancak denedim telefon da "istek başarısız" diye uyarı alıyorum bunun bi çözümü varmı?

biraz eksiklik var...yıldız kare yıldız kare 3646633 kare yıldız kare yıldız yapınca androidli çin telefonlarının bazılarnda engineering menüye giriyor.ancak oraya girdikten sonra ne yapacağını bilmezsen ayarları tamamen karıştırırsan telefonu kullanılamaz duruma da getirebilirsin...

- - - Eklendi - - -

Çin maLı iphonem var nasıl ona batarya buLabilirim ya batarya buLamıyoruumm !!!

arka kapağı açılan modellerden ise mutlaka uyumlu bir batarya bulursun.

Üst Alt