Çin Malı çakma iPhone na orjinal iPhone işletim sistemi yükleye bilirmiyim?

Sponsorlu Bağlantılar

by_sensei

Üye
eğer yapamıyosanız bu sizin beceriksizliğiniz gençlerrr. ! ! ! !

ben çin malı iphone'a navigasyonundan tutun da 3G'sine kayıt bile ettirdim.
bütün iphone işletim sisteminin çalıştırdığı programları da açıyor....
ayrıca .ipa klasörleri + .exe klasörleri + .dll dosyalarını bile açabiliyorum......

UNUTMAYIN Kİ ; İNSANOĞLU SADECE """""İSTESİN""""

• Beğen
Tepkiler: Adream091

konyarapp

Üye
:d:d:d

kain061

Üye

ayrıca .ipa klasörleri + .exe klasörleri + .dll dosyalarını bile açabiliyorum......

tümleşik gps olmadan navigasyonu nasıl oldu?internet bağlantısı üzerinden hallettin sanırım ..tebrikler..donanımsal bazı şeyleri yazılımla asla aşamazsınız...:bann:

m3karaca

Üye

senin dediğin işletim sistemi altında program çalıştırmak
üyenin istediği işletim sistemini değiştirmek.....
donanımsal hatalar olacaktır. işletim sis. değiştirmeye çalışması muhtemelende donanımsal farklılıklardan sistem çalışmayacaktır. bunları giderecek yazılım bilgin varsa neden olmasın (bu bilgin varolsaydı zaten iyi para kazanırdın çakmayla işin olmazdı)

NoDisconnet

NoDisconnet

Üye
yapcak biri mutlaka çıkar :d:

--------------- Ekleme ---------------

. ipaları nasıl açıyorsun ? sistem kaldırıyormu ki?

bassman5306

Üye
jar uygulamalarından başka birşey yükleyemiyorsun ve hatta kendi fabrika ayarlarındaki jar programlarıda silemiyorsun

lazzyo

Üye
neden iphon4 uzaylı üretimimi ?

sonuç olarak yüklenecek alan yeterli ise yapılabilir ama apple kesinlikle kilit koymuştur yani para verip iphone 4 almak daha mantıklı

veemre

Üye
Baştan sona konuyu okudum da şu telefonun özelliklerine bi bakın derim. Sorunlarınızın çoğuna cavap olacak. Bende telefonlara bakarken gördüm. Bu Türkiyeye gelirse i-phone satışlarını alt üst edebilir derim.

Telefon windows mobile 6.5 işletim sistemli + iphone ui os destekli
Ana menüdeki ikonları istediğin gibi silip yenileyebiliyorsun.
Dokunmatik multitouch capacitive. Parmak eti algılayan.
Görüntü kalitesi süper 480x800 daha ne olsun : ))

bsliali

Üye
ya zaten yüklenecek olsa telefonu üretenler yüklerdi :D adamlar enayi değil ya yazılımla uğraşsınlar :P

uniquehandsome

Üye
istediğin herşeyi yapabilirsin bunun için yazılım bilgisine ihtiyacın var ve ufak bir kaç parçanın değişimine buda uzman olan biri taraıfndna yapılabilir.

karalar86

Üye
iyi calısmalar bende x6 tlf var sıarıya arama izni yok wlan off kapalı dıyo sadece sim diyorum ama kabul etmıyo nasıl cıkıcam ıcınden yardımcı olursanız sevınırım

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici

:d:

style88

Üye
slm arkadaslar çakma Iphone aaaaa usb ile müzik , resim yüklenebiliyor. program ise java programlar yüklenebiliyor usb hafıza kartına atıyorsun java programları / usb cıkartıp dosya yöneticisinden tek tek yüklüyorsunuz ..

benim sormak istedigim cakma iphone lara jailbreak yapılıyormu .. yapılırsa her program yükleniyormu ??????? yardımlarınız için şimdiden tşkler.

--------------- Ekleme ---------------

by sensei bana da atsana iphone una yükledigin programları .. . .tşkler adresim : [email protected]

musacolak79

Üye

biraz daha uğraşırsan telefonu uzaktan kumandalı tost makinası olarak kullanabilirsin:d:

iz789

Üye
arkadaşlar sciphone i68 4g telefonum geçen hafta elime ulaştı. kullanımı ve özellikleriyle güzel bir telefon ama yüklediğim java dosyalarından mıdır nedir yavaşlamaya başladı. telefon hafızasına veya hafıza kartına ulaşmak için uzunca bekliyordum. önce telefondan hafıza kartına ve telefona format atmayı denedim. oldu gibi ama yine yavaştı. sonra windowstan telefon hafızasına format attım, düzeldi gibi. telefon kapalıyken linux (ubuntu) ile usb den bağladığımda hafıza kartı, telefon hafızası ve 3. bölüm olarak ayrılmış 6 mb bölüm görünüyordu. windowsta telefonun ikiye ayrılmış hafızasından sadece biri gözüküyor. ben de ubuntuda belki daha güzel çalışır diye sistem dosyalarının olduğu 3. bölümü önce içindeki dosyaları ne olur ne olmaz diye bilgisayara kopyaladım. sonra bölüme format atmaya çalıştım :vur ne çare format atmatı. o bölüm silindi. şimdi telefon açılmıyor. açma düğmesine bastığımda dokunmatik ekran hafif aydınlanıyor sonra hiçbirşey olmuyor. usb ye bağladığımda ne telefon hafızası ne de micro sd gelmiyor. bu çinliler ne acaip. madem sistem dosyaları önemli niye onu görünecek hale getirdiniz. biri gurcalasa tabii bozulur. başka telefonlarda işletim sistemi filan silindiğini duymadım. telefonun garantisi de yok. tr de disbirütörü de yok. elimde kalakaldı. Allahtan format atmadan içindekileri pc ye kopyladım. bölüm geri getirilebilse tekrar kopyalayıp çalıştırılabilir. içindeki hafıza micro sd gibi bir şey midir acaba? ya da tamiri mümkün mü off eğer ubunda sistem dosyalarının yüklü olduğu bellek görünüyorsa başka işletimler yüklenebilir

veemre

Üye
compeq firmasından yardım iste bi hocam. Onlar ellerinden geldiğince başka telefonu olanlara da teknik servis imkanı sağlıyorlar. Özşahin teknik servisle anlaşmalılar. Muhakkak arızası bulunur gereken yapılır.

bursa1616

bursa1616

Üye
olmas :D

onurekremeser

Üye
sn de iice atmişin be abi olamaz ki böle bişey:cigara:

heves_568

Üye
hocam haklısınızda birde şu ürüne baksanız yorumlarınızı bir alsam ? almayı düşünüyorum

MİKRO SİM KART GİRİŞLİ
GERÇEK CAM + HASSAS DOKUNMATİK EKRAN
MULTITOUCH EKRANLI İPHONE 4S
EVET YANLIŞ GÖRMEDİNİZ

TEK HATLI

16GB GERÇEK DAHİLİ HAFIZA

SİM KART GİRİŞİ YAN TARAFTADIR.
KENDİNDEN BATARYALIDIR.
PARMAKLA FOTOGRAF BÜYÜTÜP KÜÇÜLTME VARDIR

Üst Alt