Çin Malı çakma iPhone na orjinal iPhone işletim sistemi yükleye bilirmiyim?

Sponsorlu Bağlantılar

qwerty159753

Üye
    Konu Sahibi
Çin Malı çakma iPhone na orjinal iPhone işletim sistemi yükleye bilirmiyim?
Çin Malı çakma iPhone na orjinal iPhone işletim sistemi yükleye bilirmiyim?Bana yardımcı olabilir misiniz?

bahhas

Üye
yükleyemezsin...broadway arabamı nasıl x5 yaparım demek gibi bişey bu

qwerty159753

Üye
    Konu Sahibi
Windows mobile falan olur mu? Çünkü bazı telefonların ki değiştirile biliyormuş.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
olmaz canım..

DOGSTAR

Üye
puhahahahaahahhahaa çakma iphoneye iphone sistemi hahahahahahhahaha

• Beğen
Tepkiler: Nurhakkkk
#okn#

#okn#

Üye
:) keşke olsa :D yaparsan kimseye söleme sende kalsın büyük paralar kazanırsın :D

furkantel

Üye
adı üstünde çakmaaaa yani sahtee gerçeğine herşey yüklenir ama çakmayada bişiler yüklerisiniz mp3 mp4 vb.şeyler

Winning Eleven

Winning Eleven

Üye
Yükleyemessn xD

ergali595

ergali595

Üye
güzel ugraşsak yüklenmezmi acaba ???

Noxeble

Üye
Telefonun entegrelerinde modifikasyon yapmayı becerebilirsen işletim sistemi değil telefonu bilgisayar bile yapabilirsin. [ Bunları yapmakta döt istér bayağı zor. ]

• Beğen
Tepkiler: endy ve sertug_tr

qadir

Üye
Telefonun entegrelerinde modifikasyon yapmayı becerebilirsen işletim sistemi değil telefonu bilgisayar bile yapabilirsin. [ Bunları yapmakta döt istér bayağı zor. ]

tabir biraz kaba kalmış sonunda ama katılıyorum arkadaşa...

sami1234

Üye
Yükleyemezsin arkadaşım....Her telefonun işletim sistemi donanımına bakar....Örneğin telefonunuza windows mobile kurmak istiyorsanız...Telefonunuzun ramı romu ve diğer donanımları windows mobile uyumlu olacak...Uyumlu olmazsa yükleyemezsin

PeterTagtgren

Üye
Yüklenmez sanıyorum

kasem44

Üye
çin mallarınnı orjinalından ayıran işletim sistemi ustalar yardım ederse olmazlar olur

emosoft

emosoft

Üye
Wallahi kardeşim benim n70 e windows mobile 3.0 olurmu diye çok aradım ama imkansız.Senin durumda hayal.Ama bi şansın var bu telefon enteğrelerinı ve donanımlarını sıfırdan yaparsın,içinede linuxu çözüp bi sistem oturtunmu işte o zaman istediğin olur.

kemal21

kemal21

Üye
olmaz

kimi_raikonen

Üye
yha android te mi yüklenemiyor bu çakmalara :S :S

cihanonal

Üye
mp3 yüklersin anca :)

• Beğen
Tepkiler: sharmrock