!!! Samsung Galaxy Ace S5830i için her türlü destek verilir!!!

Sponsorlu Bağlantılar

bena_ilhan

Üye
    Konu Sahibi
!!! Samsung Galaxy Ace S5830i için her türlü destek verilir!!!
!!! Samsung Galaxy Ace S5830i için her türlü yardım yapılır!!!

Telefonunuz acılmıyorsa veya rom arıyosanız mesaj atın. Telden girdiğim için şimdilik link yok ama ne aradığınızı yazarsanız yardımcı olurum.

:oke:

• Beğen
Tepkiler: megodes

carloscan

Üye
s5830i de çalışan oyunlar listesi koyarsan süper olur kardeş.özellikle temple run olursa içinde Allah razı olsun derim valla

bena_ilhan

Üye
    Konu Sahibi
temple run var ama biraz oynuyosun sora donuyo baştan başlıyo
flash olmadığı için oynayamazsın :(

shadowkingjusty

Üye
selam kardes telofonu usb ile nasil pc ye baglayabilirim modem olarak

muslumdmr

Üye
Telefon a recewry modu ile reset cektim telefon aciliyor ama kurulum yapmiyor yenlden rom mu yüklemeliylm yardımcı olurmusunuz

QenanQ

Üye
Benim bir sorum olacak. Ben telefonumun ekran görüntüsünden, menü görünümünden vs akla gelebilecek ne kadar görünüm varsa dış görünüm hariç sıkıldım. Telefonumu kendi isteğime göre düzenleyemiyorum görünüm olarak. Yeni arayüzmüdür, temamıdır, firmwaremidir nedir bilmiyorum? Ne yapmam gerekiyor bu konuda? Forumda paylaşılan ekran görüntülerine baktım. Hepsi S3'e ait ekran görüntüleriydi. Acaba benimde telefonumun ana ekran, menü vs görünümlerini değiştirebilmem için telefonumun android sürümünü yükseltmem mi gerekiyor? Şuan kullandığım sürüm 2.3.6 sürümü. Bu sürümü 4.0 yada 4.0.1'e yükseltmem mi gerek daha doğrusu böyle birşey mümkün mü root etmek mi gerekiyor? Bilmediğimden soruyorum 2.3.6 dan 4.0 yada 4.0.1 e yükseltmem bana ne gibi yenilikler sağlayacak? Bu konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim çünkü artık telefonumdan sıkılmaya başladım androidin symbiana göre bir ayrıcalığını yaşayabilmiş değilim hatta symbianda daha çok şey yapabiliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

muro38

Üye
slm kardeş ben yurt dışından almış olduğum samsung s5830i telefonuma nasıl türkçe yazılım atabilirim. şimdiden teşekkür ederim. hayırlı bayramlar.

blacktalon

blacktalon

Üye
007emin

007emin

Üye
s.a arkadaş benim telefonun hafızası kendi kendine doluyor ne yapmam lazım

emre12kerem

Üye
s.a kardeş bn telefonu rom yükledim s5830i ye ama rehber sorunu var onun için orjinale çevirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim biraz acemiyim bu konularda yardım edersen çok sevinirim

bena_ilhan

Üye
    Konu Sahibi
Telefon a recewry modu ile reset cektim telefon aciliyor ama kurulum yapmiyor yenlden rom mu yüklemeliylm yardımcı olurmusunuz

odin ile flashlama yapabilirsin :D

- - - Eklendi - - -

s.a kardeş bn telefonu rom yükledim s5830i ye ama rehber sorunu var onun için orjinale çevirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim biraz acemiyim bu konularda yardım edersen çok sevinirim

sende odini kullanarak stock rom at eski haline döner :D

- - - Eklendi - - -

s.a arkadaş benim telefonun hafızası kendi kendine doluyor ne yapmam lazım
hafıza derken telefon hafızasımı ram'mı

- - - Eklendi - - -

selam kardes telofonu usb ile nasil pc ye baglayabilirim modem olarak

o kunuda bir bilgim yok :(

- - - Eklendi - - -

Benim bir sorum olacak. Ben telefonumun ekran görüntüsünden, menü görünümünden vs akla gelebilecek ne kadar görünüm varsa dış görünüm hariç sıkıldım. Telefonumu kendi isteğime göre düzenleyemiyorum görünüm olarak. Yeni arayüzmüdür, temamıdır, firmwaremidir nedir bilmiyorum? Ne yapmam gerekiyor bu konuda? Forumda paylaşılan ekran görüntülerine baktım. Hepsi S3'e ait ekran görüntüleriydi. Acaba benimde telefonumun ana ekran, menü vs görünümlerini değiştirebilmem için telefonumun android sürümünü yükseltmem mi gerekiyor? Şuan kullandığım sürüm 2.3.6 sürümü. Bu sürümü 4.0 yada 4.0.1'e yükseltmem mi gerek daha doğrusu böyle birşey mümkün mü root etmek mi gerekiyor? Bilmediğimden soruyorum 2.3.6 dan 4.0 yada 4.0.1 e yükseltmem bana ne gibi yenilikler sağlayacak? Bu konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim çünkü artık telefonumdan sıkılmaya başladım androidin symbiana göre bir ayrıcalığını yaşayabilmiş değilim hatta symbianda daha çok şey yapabiliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

kardeş daha 5830i için fazla rom yok ama razodroid e bir bak benim hoşuma gitmişti ama eğer root atmam diyosan go launcher2e bak bizar kasar ama değiştir menüyü fln
:D

- - - Eklendi - - -

slm kardeş ben yurt dışından almış olduğum samsung s5830i telefonuma nasıl türkçe yazılım atabilirim. şimdiden teşekkür ederim. hayırlı bayramlar.

bence telefonun orjinalliğini bozma içinde türkçe vardır zaten. ama eğer illa istiyorum diyosan odinle atabilirsin. :D

- - - Eklendi - - -

ayarlardan kablosuz ve aglara gir ordan baglanabilir ve taş.wi-fi alanı tıkla oradanda ister mobil ap ile genele yay istersen usb moda al

acede öyle birşey yok sadece wifi haspot var oda yayın yapıyor onun başka programı olması lazım

pele34

Üye
[h=1]Samsung Galaxy Ace S5830i için

rom yükledim ama tel kendi kendine açılıyor

Samsung Galaxy Ace S5830i yazısı gelip kalıyor burda sonra açılmıyor teli nasıl açabilirim odin den yükleme yaparım ama görmüyor bot modu açılmıyor[/h]

beytullah6767

beytullah6767

Üye
cwm den yüklenen orjinal rom ne olur !! :(

cahil.

Üye
telefonumu 4.1 e yükselttim ama çok pişmanım neredeyse hiçbirşey doğrudüzgün çalışmıyor orjinal haline naptıysam döndüremiyorum ne odin nede kies telefonumu görüyor acil yardım lütfen...

assabi44

Üye
mrb arkadasım anlaşılan ace dan iyi anlıyorsun benim sorunum söyle 3g internet bağlantısını kullandıgımda telefon sürekli kendini resetliyo yaklasık 5 10 dk aralığında kendiliğinden kapanıp açılıyo normal 2g bağlantıyı kullandıgım da hiç sorun yok ama oda malum cok agır bir bağlantı hızı bu sorun ace lerin hepsinde mi var yoksa benim telefonda mı bir sorun var bilgi verirsen sevinirim...

bymvltylmz

Üye
bu telefonda görüntülü konuşma varmı yardım please!!!!!

enolii

Üye
s5830i de çalışan oyunlar listesi koyarsan süper olur kardeş.özellikle temple run olursa içinde allah razı olsun derim valla
harbi iyi olur herseyi yaparim dedin hadi yap bunu kardeş

enolii

Üye
s5830i de çalışan oyunlar listesi koyarsan süper olur kardeş.özellikle temple run olursa içinde Allah razı olsun derim valla

enolii

Üye
Slm kardeş benim telefon cok yavas her oyunda kasio rootladim gene kasio ne yapabilirim

Üst Alt