!!! Samsung Galaxy Ace S5830i için her türlü destek verilir!!!

Sponsorlu Bağlantılar

enolii

Üye
Telefondaki ön kamerayi nasil acacaz 3g için

enolii

Üye
benim tel galaxy s5830i bunun için önerebileceğin en iyi ROM hangisi bi link koyarmısın

enolii

Üye
slm kardeş benim tel cok yavaş bi ROM önerirmisin bide link

stylee61

Üye
Telefondaki ön kamerayi nasil acacaz 3g için

O telefonun ön kamerası değil sensör o. arama yapınca kulağına koyuyosun ya orası algılıyor ekranı kapatıyor. Git biraz kullanım klavuzunu oku.

• Beğen
Tepkiler: eratore

omeruludag

Üye
samsung galaxy ace lerın sorunu bu pc gormuyor daha sorunu cozemedıler ne yaptıysam benımkıde gormuyor ama romum sağlam :oke:

MrGalaxy

Üye
Öncelikle merhaba hocam. Sınıf arkadaşımın Galaxy Ace cep telefonu var ve buna ROM yüklemek istiyor. Ben her şeyi biliyorum fakat Ace ROMları hakkında bir bilgim yok maalesef. Şuan tavsiye edebileceğiniz stabil, hızlı ve bu ROM ile uyumlu o/c destekli kernel varsa linkini yazabilirseniz sevinirim. Kolay gelsin.

Samet.25

Öncelikle merhaba hocam. Sınıf arkadaşımın Galaxy Ace cep telefonu var ve buna ROM yüklemek istiyor. Ben her şeyi biliyorum fakat Ace ROMları hakkında bir bilgim yok maalesef. Şuan tavsiye edebileceğiniz stabil, hızlı ve bu ROM ile uyumlu o/c destekli kernel varsa linkini yazabilirseniz sevinirim. Kolay gelsin.

kurtulus rom 2.5 var kendinden ocli diolar ona bi bak

nizo38

Üye
hemso bende samsung galaxy ace 5830i ama internet uzerinde tv.izleyemiyorum neden

007emin

007emin

Üye
telefonda oyun oynarken birden telefon dondu ne yaptıysam hiç birşey olmadı geldim telefonu bataryadan kapattım açtım şimdi ise samsung yazısında kalıyor biraz araştırdım recovery modda wipe data diyince açılıyormuş ama oraya baktım her şey sıfırlanacakmış lütfen yardım başka çaresi yok mu bunun(Cihaz rootlu)

yakupcanesen

Üye
!!! Samsung Galaxy Ace S5830i için her türlü yardım yapılır!!!

Telefonunuz acılmıyorsa veya rom arıyosanız mesaj atın. Telden girdiğim için şimdilik link yok ama ne aradığınızı yazarsanız yardımcı olurum.

:oke:
Telefonuma İlk Kez Rootmu Rommu Bişeyler Yaparken Reboot Attıgımda SAmsung Galaxy Ace GT-S5830i Yazısı Kaldı Ve O Kalış O Kalış Düzeltemedım Yardım Ederseniz Çok Sevinirim
facebook.com/yakupcanesen2

cedit52

cedit52

Üye
bendede galaxy ace var video kayıt yapıyorum 240 320 kayıt yapıyor bunu daha kaliteli kayıt yapma imkanımız varmı ya da bir program o
nere bilirmisin teşekkürler

ballıkenan

Üye
arkadaşım galaksi ace s5830i kullanıyorum telefon sesi sorunu var .nasıl yükseltebilirim. teşekkür

alkocasas

Üye
s.a arkadaşlar benim bi sorum olcak be ntelefonumu rootladım problem yq açılmayan oyunları açıyorum dead space olsun nfs shift olsun temple run fln açıyorm ama daha iyi rpg oyunalr oynamak istiyorum ama cihaz sürümü uygun diğil dio bu android sürüm 2.3.6 yükseltme gibi bi durumumuz varmı birde bu oyunlar bazıları telefonun hafızasına bazıları ise sd karta yani hafıza kartına yüklenioı ben tüm indirdiklerimi hafıza kartına nasıl yükleye bilirim şmdiden teşekkürler

yunusbulet

yunusbulet

Üye
link2sd uygulamasini indir kolacyca tasi

Üst Alt