sony/sony ericsson tavsiye

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Z.G

Z.G

Üye
    Konu Sahibi
sony/sony ericsson tavsiye
arkadaşlar sony/sony ericsson modellerinden hangisi iyi almayı düşünüyorum ama tavsiylerinizi sormak istedim.. ön kamera olsun o kdr para vermişken ve kamera video kalitesi çok iyi olmalı ne diyosunuz sony xperia go yada sola dşünüyorum siz ne dersiniz tşkler şimdiden..

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
kardeşim xperia ların sar değerleri biraz yüksek ama eğer bütçen varsa xperia arc s veya xperia s almanı öneririm.

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Bütçeni söylersen yardımcı olabiliriz

Z.G

Z.G

Üye
    Konu Sahibi
sar değeri aslında bnmde dikkatimi çekti ama bilmiyorumki kafam karışık sony olsun bukez de nokia samsung kullandık diye düşünmüştüm modellerde güzel geldi o yüzden sorayım dedim ray baktım onunda ekran küçükmüş galiba brz bütçeye göre tavsiye etmeyelim bence çünkü bikaç model belirlesek içlerinden eleme yaparız ztn 700 gbi falan başlıyo zaten galiba fiyatlar ama 1 milyarın üstünde önermeyin =) dediğim gbi kamera harika olsun yeterli =)

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
Sar değeri 0,650 Xperia Arc S'in oldukça düşük. Ön kamera yok ama arka kamera ve video çekimi gayet başarılı.

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Max. 1000 tl mi bütçen??

Z.G

Z.G

Üye
    Konu Sahibi
yani 1000 diyelim

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
illa sony olmak mı zorunda?

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
İsteklerini bir araya getirince,

Sony olsun diyorsun,
İyi kamera diyorsun,
1000tl diyorsun,
Sar değeri düşük olsun diyorsun,

Kameraya bakarsak Xperia S en iyi, ama fiyatı 1400 ve Sar çok yüksek,
Fiyata bakarsak Galaxy SII veya Arc S bu fiyatın iddialı telefonları,
Kameraya baktığında Arc S, SII den iyi

Z.G

Z.G

Üye
    Konu Sahibi
arc s mi diyosunuz yani sonuç olarak.. sony kötü mü illa sony mi olcak denmiş nokia 603 almıştım ztn samsung galaxy w düşünüyodum almadım ondan sony kullanıcısı da çok yani öyle değil mi

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
Sony kullanıcılarının yorumlarına bakarsanız hepsinin söylediği "Telefonda Sony kalitesi belli oluyor" Ayrıca Sony çıkarttığı telefonun arkasında duran bir firma. Diğer firmalar 2011 model telefonlarını unutmuşken Sony üretimden kalkan telefonlarına bile ICS 4.0.4 güncellemesi verdi

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Sony kullanıcılarının yorumlarına bakarsanız hepsinin söylediği "Telefonda Sony kalitesi belli oluyor" Ayrıca Sony çıkarttığı telefonun arkasında duran bir firma. Diğer firmalar 2011 model telefonlarını unutmuşken Sony üretimden kalkan telefonlarına bile ICS 4.0.4 güncellemesi verdi

Samsung 2010 üretimi cihazına 4.1 bile veriyor,Sony telefonların arkasında duran bir firma değil kardeşim malesef.

hunter41

hunter41

Üye

Samsung 2010 üretimi cihazına 4.1 bile veriyor,Sony telefonların arkasında duran bir firma değil kardeşim malesef.

Wonder e neden ics vermedi sony kalitesi bi kere tartışılmaz görüntü ses. Ve malzeme kalitesi olarak kesinlikle sony

- - - Eklendi - - -

Hemen hemen aynı kulvarlarda olan wonder ile neo wu düşün birine android 4 geldi birine hiç bişey sony cihazlarının arkasında duran bi firma j.b almadı diye sony karşıtları telefonu nerden yere vurdu

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye

Wonder e neden ics vermedi sony kalitesi bi kere tartışılmaz görüntü ses. Ve malzeme kalitesi olarak kesinlikle sony

- - - Eklendi - - -

Hemen hemen aynı kulvarlarda olan wonder ile neo wu düşün birine android 4 geldi birine hiç bişey sony cihazlarının arkasında duran bi firma j.b almadı diye sony karşıtları telefonu nerden yere vurdu

Wonder a vermedi çünkü donanimsal olarak wonder ın özellikleri ics yi desteklemiyordu.

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Neoya geldi de ne oldu... Kullanıcıların %99u gb e geçmek için fır dönüyor... Ki geçenler de var... Neodan devam edeyim... Kullanıcılar malzemesinden şikayetçi... Geri dönüşüm malzemelerinden yapıldığı için oyuncak gibi... Tasarıma laf yok ama hakkını vereyim... Geçen seneki telefonların tasarımı harika

Z.G

Z.G

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar önceden almadığım samsung galaxy w alcam galiba sony derken =) kamera falan samsungda da çok iyi görünüyo araştırıyorum habire =)) forumdaki cep telefonu fotoğrafçılığı bölümünede baktım gayet iyi görünüyo sizce doğru yaparmıyım bukez sony diyodum ama samsung aklımda biyerde duruyo kafam çok karışık gerçekten samsungtada kasma sorunu oluyo ondan yanaşmıyodum ama bilmiyorum ya amann :) bide arc s de ön kamera yokmuş galiba yazdığım modellerden ( go ve sola ) kimse bahsetmemiş onlar nasıllar sony den bu 2 model iyi gbi geldi bana sanki

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Wonder yerine ace2 olur biraz daha koyarak

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
arkadaşlar önceden almadığım samsung galaxy w alcam galiba sony derken =) kamera falan samsungda da çok iyi görünüyo araştırıyorum habire =)) forumdaki cep telefonu fotoğrafçılığı bölümünede baktım gayet iyi görünüyo sizce doğru yaparmıyım bukez sony diyodum ama samsung aklımda biyerde duruyo kafam çok karışık gerçekten samsungtada kasma sorunu oluyo ondan yanaşmıyodum ama bilmiyorum ya amann :) bide arc s de ön kamera yokmuş galiba yazdığım modellerden ( go ve sola ) kimse bahsetmemiş onlar nasıllar sony den bu 2 model iyi gbi geldi bana sanki

Bence wonder alma onun yerine galaxy s3 mini ya da ace2 alabilirsin aynı fiyata..

Z.G

Z.G

Üye
    Konu Sahibi
nokia 603 almadan öncede araştırıyodum c601 arasındaydım güncelleme alıcak olması da önmliydi 603 almıştım samsungta samsung galaxy ace 2 , galaxy w, galaxy s advance
modellerinden birini alıcam sanıyorum sonyden vazgeçtim galiba =)samsung modellerinden güncelleme almıcak olan bilgisi olan varsa söyleyebilirmi onu eliyim bari o kdr para vermişken herşeye açık tel olsun =)hem ön kamera da var bunlarda sonyde hepsinde yok kamera çok önmli belirtmiştim zaten..

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
bekleyip s3 mini alabilirsin... 100 tl gibi çıkması bekleniyor ve direk 4.1 jb ile çıkacak... güncelleme alacakmı derdin olmaz bi süre :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt