sony/sony ericsson tavsiye

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Z.G

Z.G

Üye
    Konu Sahibi
2.ele pek yanaşmam şahsen..=)hem nie satıyomuş acaba bak millet arc s al diyolar o nie satıyo ki acep :D

avcitalip

avcitalip

Üye
2.ele pek yanaşmam şahsen..=)hem nie satıyomuş acaba bak millet arc s al diyolar o nie satıyo ki acep :D

birikmiş parası var,önce benim s3'ü almak istedi ben satmıyorum dedim oda xperia s alırım ozaman dedi xperia s'in 12 mp kamerası falan varya oyüzden sanırım :evet:

Z.G

Z.G

Üye
    Konu Sahibi
ozmn başka =) hayırlsı olsun para var huzur var yapçak bişi yok :D

avcitalip

avcitalip

Üye
ozmn başka =) hayırlsı olsun para var huzur var yapçak bişi yok :D

:D biraz öyle,yazın köylerinde çay toplayarak para kazanmış arc s i öyle almış 1.300 küsüre mi ne :evet: şimdide Sony Xperia S almak istiyor :evet:

Z.G

Z.G

Üye
    Konu Sahibi
helal olsun ne diyim alsın inş gönlünün istediğini :)

Z.G

Z.G

Üye
    Konu Sahibi
ön kamera koymamışlar ona o kdr para vercez ace 2 yapalım :D

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
Kullanacak mısın sanki :D

Z.G

Z.G

Üye
    Konu Sahibi
lazım olur belki :D herşey olmalı önü açık olsun öyle değilmi =)

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
Valla ben de Ace 2 ile Arc S arasında kalmıştım almaya gittiğimde, kalbim Arc S teydi ama sırf ön kamera için de ace 2 aklıma giriyordu, dükkandaki satıcı Ace 2 dersen seni hatadan kurtarmak için satmam o telefonu sana dedi :D Adam öyle deyince Arc S kesinleşti aklımda, hiç pişman değilim iyi ki arc s almışım :D

Z.G

Z.G

Üye
    Konu Sahibi
çok biliyo o adam :D herşeyi dinlemeyin arkadaşlar =) bak sende ace2 arasında kalmışsın hem demekki oda iyi telefonlardan biri ace 2 alayım ben sen arc s kullan :D güzel telefon ona lafım yok bak ama sony derken samsunga yöneldim tekrar teknik serviste iyi samsungta deneyimlere göre sony hiç bilmiyorum samsungta da galaxy w bideace 2 göze çarpıyo diyim ace 2 ondan önde sanırım öle demiş millet :D

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
Ace 2 güzel telefon zaten, benim de çok aklımı karıştırmıştı :D Samsung diyorsan Galaxy W değil Ace 2 al :)

Z.G

Z.G

Üye
    Konu Sahibi
sanırım samsung olursa evet ace 2 olcak şimdilik kararım bu bakalım :Dhem nie tutturuyon madem arc s diye ace 2 dururken :d arc s olmasaydı belki sende ace2 almıştın :)

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Aman sony'ye bulaşma kardeşim sar değeri çok yüksek.

Z.G

Z.G

Üye
    Konu Sahibi
ayıp sana düzgün öneride bulunsana ace 2 der insan :D

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
Son kez fikrini değiştirmeyi deniyorum :D

Hani Ace 2 de ön kamera var ve sen belki lazım olur :hmmm diye ön kamerası olduğu için Ace 2 tercih ediyorsun ya :) Arc S de daha çok işine yarayacak bir şey var "HDMI ÇIKIŞI", bu sayede telefonu televizyona bağlayıp, telefonun bütün özelliklerini çok daha büyük bir ekranda kullanabilirsin.

Bence ön kameradan daha öncelikli bir özellik :)

Z.G

Z.G

Üye
    Konu Sahibi
tv ile benm işim yokki ön kamera daha önmli :D

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
Peki o zaman :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt