H.A.A.R.P Ve Kanıtları

Sponsorlu Bağlantılar

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
H.A.A.R.P Ve Kanıtları
Bu haarp oalyını bir kaç kişiyle tartıştım ve bana bunun şimdiki teknolojiyle mümkün olmadığını söyleyenler oldu. "Dünyayı sarsacaklarda milletde uyuyacak öylemi?" diyenler oldu. Doğal afetleri depremleri , volkanik patlamaları , kar yağmasını, güneş çıkmasını "Allahın elindedir Allah isterse kar yağdırır isterse dünyayı sarsar " diyenler oldu. Öncelikle şu son maddeye dükkat çekiyorum. Külli irade Allah'ın elindedir. Herşeyi Allah belirler zamanı o koyar, neyi nerde ne zaman ne şekilde yapacağımızı her ama herşeyi Allah belirler. Ama insandada cüz-i irade diye bişey vardır. Allah bizim kaderimizi bilir. Ama cüzi iradeyle kendi kaderimizi kendimiz çizeriz (bu konu biraz karışık eğer hala kafanızda bi şüphe varsa din adamlarına veya hocalara sorabilirsiniz. En güzel cevabı olnlar veriyor.) Yani demek istediğim şuki insanlar teknolojiyi geliştirerek depremde yapar , volkanik patlamada yapar , tsunamide yapar. Am Allah bunları zaten bilir zaten o karar vermiştir böyle olacağına. Yani artık dar görüşlülükten biraz çıkın. Gevurların soykırım yapacağınıda Allah bilir , messinin ne zaman star olup ne zaman düşeceğinide Allah bilir , herşeyi Allah bilir O'nun gücü kuvvetine erişebilecek bşka bir canlı yoktur. Ama bu , insanın iklimleri değiştirip , deprem yapamayacağı anlamına gelmez. Lakin bunlar Allahın gücü yanında atom zerresinin çeyeriğinin yarısı kadar bile kalmıyordur. O yüzden iklimde depremde herşey Allahın elinde. Onlar kim oluyorda deprem yapıyorlar demeyi bırakın.... Sanırım anlatmak istediğim anlaşılmııştır.
Açıklama:

HAARP nedir?
RADYO elektronik vericisi kısa adıyla �HAARP� araştırma istasyonu, 1997 yılında devreye girdi. Sırp bilimadamı Nikola Tesla�nın teorilerinin hayata geçirildiği istasyon 3.5 megavat gücünde ve 10 MgHz boyundaki dalgaları iyonesfere gönderiyor.
Belirli bir alan üzerinde güneşten bin misli daha kuvvetli enerji gönderebilme özelliği taşıyor. Uzmanlara göre, bu yapay ışınların yeryüzünden 600 km. yüksekte yansıtılarak dünyanın herhangi bir bölgesine yönlendirilmesi durumunda HAARP, bölgede mikrodalga fırın etkisi yaratıyor. �Alaska�daki HAARP istasyonu tam güçle çalıştırıldığında, sadece bir saatte 3.5 megawatt elektrik enerjisi tüketiyor. 14 hektar alanı kaplayan 22 metrelik 180 dev anten üzerinde göklere yükselen enerji plazma kümesi oluşturuyor. HAARP çalıştırıldığı günden bu yana, dünyanın değişik bölgelerinde iklim anomalileri gözlenmeye başlandı. Kar yağması gereken yerleri güneş kavururken, Afrika�da kar yağışları gözlenmekte. Bu tuhaf olgular genelde küresel ısınmaya fatura ediliyor. Ama bize göre anomalilerin asıl sorumlusu Pentagon�un HAARP sistemidir.�Uzmanlara göre HAARP ;
1-İklimleri ğiştirebilir.
2-Kutup ı eritebilir veya yerinden oynatabilir.
3-Ozon tabakası ile oynayabilir.
4-Deprem y tabilir.
5-Okyanus dalgalarını kontrol edebilir.
6-Dünyanın enerji kuşakları ile oynayarak insan biyolojisini ve beynini etkileyebilir.
7-Radyasyon yaymadan termonükleer patlama oluşturabilir.

öncelikle GERÇEK olduğuna dair fotoğrafları:

Haarp hakkında bilgi sahibi değilseniz LÜTFEN izleyin!!! EĞERKİ BURAYI İZLEMEDEN GEÇERSENİZ HAKKIMI HELAL ETMİYORUM!

[video=youtube;mzh2aJs9qa4]http://www.youtube.com/watch?v=mzh2aJs9qa4[/video]

GİZLİ KALMIŞ GERÇEKLER HAARP VE TÜRKİYE!

[video=youtube;THg_bBZFhIo]http://www.youtube.com/watch?v=THg_bBZFhIo&feature=related[/video]

Arkadaşlar. Haarp silahı hakkında WİKİPEDİ den bilgiler veriyorum. Dikkat edin. Bunlar kafadan atmasyon bilgiler değil. Buyrun :Yüksek Frekanslı Etkin Güneşsel Araştırma Programı ( : High Frequency Active Auroral Research Program) veya kısaca HAARP; , ve tarafından ortak yürütülen özelliklerini ve davranışlarını araştırmak üzere 'da sürdürülen çalışma. Bu fikir, ilk kez Sırp asıllı ABD'li bilim adamı tarafından ortaya atılmıştır.

Gördüğünüz gibi Nikolas Tesla tarafından ortaya atılmıştır. Nicolas Tesla ampule elektriği verebildikten sonra bunu kablosuz olarak denemeyi hedeflemiş ve başarmışta. Peki sonra noldu ? Adam öldü. Ve herzaman projelerinin iyilik için kullanılmasını emrederdi. Lakin projeler artık kimin ellerinde kaldıysa (!) kötü amaçlar için kullandıkları kesin.

Şimdi Nikolas Tesla (bilmeyen varsa elektriği bulan bilimadamıdır) hakkında yine WİKİPEDİ den yani sağlam kaynaktan %100 doğru bilgileri aktarıtyorum. Buyrun :

Uzaktan radyo kontrolü

Sonradan Telsiz denilen, radyo alanında Nicola Tesla'nın öncülüğü, yapılan haberleşmeden de ileri gitti. 1898'de şehrinin Madison Parkı'nda ( ) telsiz ile uzaktan kontrola ait parlak bir gösteri düzenledi. Geleneksel Elektrik Fuarının geliştiği yer ve genellikle Barnum-Bailey sirkinin çalıştığı büyük alanın ortasına büyük bir tank koydu ve suyla doldurdu. Bu küçük gölün üzerine, yüzmesi için, 1 metre uzunluğunda anten direği olan bir tekne koydu. Teknenin içinde bir radyo alıcısı vardı. Nicola Tesla, seyircilerin isteği doğrultusunda ileri gitme, sağa veya sola dönme, durma, geri gitme, ışıkları yakıp söndürme gibi çeşitli şeyleri uzaktan radyo kontrol sayesinde yaptı. Unutulmaz gösteri tüm seyircileri hayran bıraktığı gibi günlük gazetelerin ön sayfalarında yer aldı.

Bu haarp silahının başlangıcı diyebileceğimiz birşey.... Buyrun birde buna bakın :

Yüksek frekans öncülüğü

Nicola Tesla, araştırmalarında, yüksek
ve yüksek frekansın bilinmeyen alanlarına daha çok yer verdi. Yüksek cihazlarını kullanırken, bir elini daima cebinde tutardı. Bütün laboratuvar asistanlarına bu ön tedbiri almalarında ısrar ederdi ve bu kural, bugüne kadar daima gerilim bakımından tehlikeli cihaz etrafındaki uyanık araştırıcılar tarafından da uygulanmaktadır. O zaman yararlanılmamış olmasına rağmen, Nicola Tesla'nın yüksek frekans ve yüksek gerilim alanındaki keşifleri, modern elektroniğin yolunu açtı. Bir yüksek frekans transformatörü ile (Nicola Tesla Bobinleri - Nicola Tesla Coils) çıplak elinde tuttuğu gazlı tüpü yakacak şekilde vücudundan, zarar vermeden, yüksek gerilimli akım geçiriyordu. O günlerde Nicola Tesla, aslında tüpünün ve aydınlatmasını gösteriyordu.
Bazen, frekans aralığının alt ve üst kısımlarında yaptığı denemeler, Nicola Tesla'yı keşfedilmemiş bölgelere yöneltti.
ve titreşimlerle çalışırken, yeni laboratuvarının etrafında hakiki bir depreme neden oldu. Binanın doğal frekansına yaklaşan, Nicola Tesla'nın mekanik , eski binayı sarsarak tehdit etti. Bir blok ileride, polis karakolundaki eşya esrarengiz bir şekilde dans etmeye başladı. Böylece, Nicola Tesla, rezonans, ve "doğal 7 periyot"a ait matematiksel teorileri ispatladı.[SUP] [/SUP]

Gördüğünüz gibi bu tam olarak haarp silahını anlatıyor. şu cümleye bir bakın . "
O zaman yararlanılmamış olmasına rağmen, Nicola Tesla'nın yüksek frekans ve yüksek gerilim alanındaki keşifleri, modern elektroniğin yolunu açtı."

Bukadar kanıt bile yeter bile artar değilmi ? Daha ozmanda böyle bir teknoloji bulunmuşken şimdiki günümüzde H.A.A.R.P makinesine neden inanmayalım ? Zaten bizim mantığımızdaki yanlış burda... Alın size bol bol kanıt. Bukadarı bile yeterde artarken devam ediyorum.... Buyrun :

Dünya'nın en güçlü vericisi

Yüksek gerilim ve yüksek frekanslı elektrik iletimi konusundaki araştırmalar, Nicola Tesla'yı yakınlarındaki bir dağın üzerine dünyanın en güçlü radyo vericisini kurup çalıştırmaya yöneltti. 60 metrelik direğin etrafında, 22,5 metre çapında, hava çekirdekli yaptı. İç kısımdaki 100 sarımlı ve 3 metre çapındaydı. Üreticisi, istasyondan birkaç mil uzaklıkta bulunan enerjiyi kullanırken, Nicola Tesla ilk insan yapımı şimşeği oluşturdu. Bir direğin tepesindeki 1 metre çaplı küreden, 30 metre uzunluğunda, kulakları sağır eden çaktı. Ufka kadar gök gürültüsü işitildi. 100 milyon Volt değerinde gerilim kullanılıyordu.
İlk denemesinde, vericideki güç yaktı. Fakat tamir ederek 26 mil uzağa, gücü telsiz ile iletebilinceye dek deneylerine devam etti. O uzaklıkta, toplam 10 kW'lık 200 tane akkor ampulü yakmayı başardı. Daha sonra, kendi patentleriyle meşhur olan Fritz Lowenstein, Nicola Tesla'nın yardımcısı iken bu gösterişli başarıya şahit oldu.
1899'da patentleri için Westinghouse'dan aldığı paranın sonunu harcadı. Albay John Jacob Astor, onu mali yönden kurtarmaya geldi ve Colorado Springs'deki denemeleri için 30.000 Dolar sağladı. Sonra bu para da bitti ve Nicola Tesla New York'a geri döndü.[SUP] [/SUP]
, gösterişli başarıları ve şahsiyeti dolayısıyla, Nikola Tesla'nını hayranı olmuştu. Nicola Tesla, kısa zamanda J.P. Morgan'ın sürekli misafiri oldu. Kusursuz giyinişli, birkaç dilde yaptığı kültürlü konuşması ve medeni davranışıyla gösterişli centilmen Nicola Tesla, sosyetesinin gözdesi oldu.

İyonosfer çalışmaları, radar ve tribünler

Nicola Tesla dünyanın katmanlarından biri olan insanlığın yararına kullanabileceğini söyleyen ve bunu ispatlayan bilim adamıdır. , 19. yüzyılda keşfedilmiştir, dünyanın üzerinde bulunan üçüncü sıra katmandır ve Nicola Tesla'yı ilgilendiren en önemli özelliği elektrik enerjisinin ve radyo,ses ve elektro manyetik dalgaların kablosuz olarak çok uzak bir noktadan diğer noktaya taşımasını sağlamaktadır.
Nicola Tesla iyonosfer ile ilgili çok fazla araştırma yaparak ilk radyo yayın merkezi ve kablosuz elektrik taşıma merkezi olan 'da 1901 ile 1905 yılları arasında ini inşaa eder.

Burda tamamen anlaşılıyor. Şuanda HAARP silahı dünyanın en güçlü vericisi. 1 saat maksimum güçle çalışması atom bombası görevi görüyor. Bu kadar güçlü bir frekans, gerilim nedemek biliyormusunuz ? Gökyüzü olaylarını kolayca etkileyebilir (kontrollü veya kontrolsüz ) , başımızı ağrıtabilir, bizi transa sokabilir, iklimleri değiştirebilir, volkanik olayları etkileyebilir , FAY HATLARINI etkileyebilir ve daha birçok şey. Şuanda bile mutluyken birden bire sıkıntı bastıysa ve anlamsız bi şekilde ağlıyorsanız veya gülüyorsanız bu frekanslarla rahatlıkla yapılabilir.

Size kendim bir örnek vereceğim.

Sanırsam ramazanda istanbulda 8 haziranda saat 00.00 sularında deprem meydana gelmişti değilmi ? bakın bi habere:

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstütisi’nden alınan bilgiye göre merkez üssü Marmara Ereğlisi açıklarında saat 23.54’de Richter ölçeğine 5.1 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Yerin 14.9 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem Marmara Bölgesi’ndeki illerde hissedildi. Trakya bölgesinde ve İstanbul’da depreme uykularında yakalananlar sarsıntıyla birlikte kendilerini sokağa attı.

Gördüğünüz gibi 00.00 sularında meydana geldi. Ve bakın o depremden sadece 1-2 saat önce 8 haziranda (1 gün değişebilir ) ne oldu:
[video=youtube;v9HE1Ue0O8o]http://www.youtube.com/watch?v=v9HE1Ue0O8o[/video]

Kardeşimin gördüğü tıpatıp buymuş:

[video=youtube;AQL-Q2J7FDY]http://www.youtube.com/watch?v=AQL-Q2J7FDY[/video]
Size bişey anımsatmadımı ?

Deprem çok çoook çok nadir olan bişey. Heleki gökyüzündeki bu olaylar aşırı nadir bi oalsılık. bukadar imkansız bir olasılık bir araya geliyor. Ne kadar rastlantı değilmi ? Sizce rastlanımı ? Siz karar verin ...

Bu gökyüzündeki cisim H.A.A.R.P silahı veya onun görevini yapabilecek başka birşey olabilir... Ama kesinlikle depremle bi alakası olduğunu düşünüyorum vede öyle olması lazım.

Şunuda ekleyeyim. Gökyüzündeki cisim ile ilgili milyonlarca soru gelmesine rağmen cevap olarak "Balistik füze denemesi olabilir" dendi ve öyle kaldı. Hala bile kesin bi cevap verilmedi zaten unutuldu gitti. Neden unutuldu gitti? " Böyle bişey olsa dünya ayağa kalkar. yok onda bişey. Bu haarp silahı olacakta insanlar anlamıyacak güldürmeyin beni" tarzından konuşanlar yüzünden unutuldu. Bunu için o HAARP silahını bilenlerde diğerleri onları takmadıkları için ne dinlendiler ne umursandılar. Artık canıma öyle bi tak ettiki bu umursamazlık bu konuyu açtım!

Bir sürü kanıt gösterdim. SAĞLAM kaynaklar GERÇEK bilgiler. youtubeda bi grup var adını söylemem yasakmı bilmiyorum ama GENÇLİK TV diye sanırsam. Onlar bu tür oalyları inceleyip ne olduğunu araştırıp insanları uyandırmak için video hazırlıyorlar ve çokda güzel yapıyorlar. Bakın size SAPASAĞLAM bir örnek daha. Bu videoyu ÇOK DİKKATLİ izleyin!!!! Ama hiçbiryerini atlamadan sonuna kadar. Türkiyeye getirilen o garip cihaz. Koskocaman gemiyle getirilen o makina. Gelir gelmez istanbulda (meteoroloji tarafından bile anlaşılmayan) kopan anlamsız fırtına. Uçan çatılar , coşmuş deniz. Acaba bu makine HAARP olabilirmi ? Buyrun izleyin bakalım :

[video=youtube;3qW4VWBwATU]http://www.youtube.com/watch?v=3qW4VWBwATU[/video]

Artık bukadarınıda izledikten okuduktan sonra bana yok diyen olamaz sanıyorum. Çatır çatır örneklerle geldim. Daha bukadar yazdığım şeyler bu konu hakkında çok az kalır. Bol zamanım olsa sayfalara sığmaz kanıtlar vesaireler...

DAha devam ediyorum durun. Van depreminden önce gökyüzündeki olay. Nedense depremden önceki gün ve gökyüzünde frekanslarla alakalı bi olay. Budamı rastlantı? Bukadar rastlantı mümkünmü? Yoksa HALA UYANAMADIKMI!

[video=youtube;7ccSkfZXEYQ]http://www.youtube.com/watch?v=7ccSkfZXEYQ&feature=related[/video]

1999 depreminde HAARPIN izleri. İsterseniz bi bakın! BU VİDEO ÇOK ÖNEMLİ DEPREMİ YAŞADIM VE VİDEODAKİ BÜTÜN BİLGİLERİ (Kocaelide geçen olaylar hakkında) HEPSİNİ ANNEM+ BABAM + ANANEM DOĞRULADI! AYLARDIR ANLATTIĞIM HALDE BU HAARPI KABUL ETTİREMEDİĞİM AİLEM SONUNDA KENDİLERİ KABUL ETMEK ZORUNDA KALDILAR. BANA İNANMIYORLARDI CİDDİYE ALMIYORLARDI HATTA İNATLA BANA İNANMIYOLARDI AMA BUKADARININDA RASTLANTI OLAMAYACAĞINI İNATÇI :) ANNEM BABAM BİLE KABUL ETMEK ZORUNDA KALDILAR!

[video=youtube;THg_bBZFhIo]http://www.youtube.com/watch?v=THg_bBZFhIo&feature=related[/video]

AKLIMA GELENLERİ YAZDIM VE SİZE BOL BOL KANITLADIM. DAHADA BUNUN 4-5 KATI KADAR DÖKÜMAN OKUDUM VE ARAŞTIRDIM AMA HEM BUKADARI AKLIMA GELDİ HEMDE BUKADAR YETERLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM. AKLINDA SORU KALAN VARSA AZ BİRAZ ARAŞTIRSIM KAFASINDA SORU KALMAYACAKTIR!

ABD'DEN RUSYAYA HAARP SALDIRISI:

ABD'den Rusya'ya HAARP Saldırısı (Aşırı sıcakların sebebi Amerika mı?)

ABD'den Rusya'ya HAARP Saldırısı (Aşırı sıcakların sebebi Amerika mı?)

Hava sıcaklığının 40 derecede seyrettiği Rusya’da bilimadamları, boğucu yazdan ABD’yi sorumlu tutmaya başladı. Buna göre, ABD, HAARP sistemiyle iyonosferde güçlü dalga göndererek Rusya’yı kavuruyor. Komplo teorisi gibi duran bu iddia, ülkenin büyük gazetelerindenKomsomolskaya Pravda Gazetesi’nde enine boyuna ele alındı.

Rusya, gölgede 40 dereceye yaklaşan anormal çöl sıcaklarının ardında düşman eli aramaya başladı. Kavurucu sıcakların doğal olamayacak kadar uzun sürdüğünü dile getirmeye başlayan Rus fizikçiler, “ABD, bize gizli iklim silahı HAARP ile savaş açmış olabilir” görüşünü öne sürmeye başladı.

Sahra çölünü aratmayan Rusya’daki sıcak dalgasını inceleyen Komsomolskaya Pravda gazetesi, bir dizi uzmandan görüş alarak böyle bir ihtimalin bulunduğu sonucuna vardı. En büyük şüphe ise Pentagon’un kontrolünde 1997 yılından beri Alaska’da çalıştırılan yüksek frekans dalga yayıcı HAARP istasyonu üzerinde toplandı.

Tektonik silah

Moskova Devlet Üniversitesi MGU Fizik Fakültesi hocalarından Georgiy Vasilyev, ABD’nin çalıştırmakta olduğu Alaska’daki HAARP istasyonunu resmen jeofizik ve tektonik bir silah olarak tanımladı. Vasiliyev, şunları söyledi:

“Alaska’daki HAARP istasyonu tam güçle çalıştırıldığında, sadece bir saatte 3.5 megawatt elektrik enerjisi tüketiyor. 14 hektar alanı kaplayan 22 metrelik 180 dev anten üzerinde göklere yükselen enerji plazma kümesi oluşturuyor. HAARP çalıştırıldığı günden bu yana, dünyanın değişik bölgelerinde iklim anomalileri gözlenmeye başlandı. Kar yağması gereken yerleri güneş kavururken, Afrika’da kar yağışları gözlenmekte. Bu tuhaf olgular genelde küresel ısınmaya fatura ediliyor. Ama bize göre anomalilerin asıl sorumlusu Pentagon’un HAARP sistemidir.”

Saldırı iddiası
Rusya Silahlı Kuvvetleri’nde iklim uzmanı olarak çalışan Nikolay Karavayev ise Rusya’ya bu yaz iklim silahıyla saldırı düzenlendiğine yüzde 100 emin olduğunu söyledi. Karavayev, şu görüşü savundu:
“ABD Hava Kuvvetleri raporunda net bir dille ‘2025 yılına kadar iklimi müttefikimiz yapmalıyız ifadesi’ yer alıyor. Hatta Pentagon, günümüzde sadece sivil kuruluşların araştırma yapmaya yetkili olduğu uluslararası iklim anlaşmasından çıkmayı da düşünüyor. Bana göre ABD, iklim silahı konusunda öylesine ileri gitti ki yakında bunu gizlemeden dünyaya sergilemeye başlayacak.”

Rusya kavrulurken Avrupa niye serin

Rus uzman Karavayev’e göre, Moskova’nın 40 dereceyle kavrulduğu sırada Avrupa ülkelerinde yaz nispeten daha serin geçiyor. Berlin 18, Varşova 25, Viyana 20, Paris 20 derece. Batıda Ukrayna sınırında etkisini kaybeden yüksek basınç cephesi, Karadeniz kıyılarından kuzeyde Murmansk kutup bölgesine kadar uzanıyor. Ülke sınırlarını takip eden yüksek basınç cephesi onu besleyecek ortam bulunmamasına rağmen dağılmıyor.

HAARP nedir?

RADYO elektronik vericisi kısa adıyla “HAARP” araştırma istasyonu, 1997 yılında devreye girdi. Sırp bilimadamı Nikola Tesla’nın teorilerinin hayata geçirildiği istasyon 3.5 megavat gücünde ve 10 MgHz boyundaki dalgaları iyonesfere gönderiyor.

Belirli bir alan üzerinde güneşten bin misli daha kuvvetli enerji gönderebilme özelliği taşıyor. Uzmanlara göre, bu yapay ışınların yeryüzünden 600 km. yüksekte yansıtılarak dünyanın herhangi bir bölgesine yönlendirilmesi durumunda HAARP, bölgede mikrodalga fırın etkisi yaratıyor.

VE EN ÖNEMLİ YER!

Ölümü ve Sonrası

Sıradışı bir karaktere sahip olan Tesla, para yönetiminde hiçbir zaman başarılı olamadı. Hayatının son yıllarını borçlarından kaçmak için sürekli otel değiştirerek geçirdi. 7 Ocak 1943 tarihinde 86 yaşındayken New Yorker Oteli'nin bir odasında kalp yetmezliği sebebiyle hayata veda etti. Ölmeden önce teleforce silahı adını verdiği bir çalışma yürütmekte olan Tesla'nın bütün dokümanlarına ABD hükümeti tarafından el konuldu.[SUP] [/SUP].
Tesla'nın geride bıraktıkları ile en çok ilişkilendirilen kurum oldu. Tesla'dan geride kalanlar üzerinde çalışmalara devam edildiği ve geliştirilen teknolojiler olduğu söylentileri bulunmaktadır.

ALIN SİZE HAARP!

HALA UYANMASSAK HALA BUNLARI UMURSAMAZSAK SONUMUZ NE OLUR ALLAH BİLİR...

• Beğen
Tepkiler: Heroata, - JoKeR -, abandonware ve 9 diğerleri

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
herkes bir uyanma çabasında nerden biliyosunuz bu projelerin diğer projeleri ört pas etmek için çıkmadığını hayatta daha önemli şeylerle uğraşabiliriz.

Mesela uyanan bir kaç insan vardı Türkiye'de bazıları öldürüldü bazıları hapise atıldı bu uyanık abiler ne haarp'la ilgiliydi ne de illuminati sadece doğruları söyledi

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
herkes bir uyanma çabasında nerden biliyosunuz bu projelerin diğer projeleri ört pas etmek için çıkmadığını hayatta daha önemli şeylerle uğraşabiliriz.

Mesela uyanan bir kaç insan vardı Türkiye'de bazıları öldürüldü bazıları hapise atıldı bu uyanık abiler ne haarp'la ilgiliydi ne de illuminati sadece doğruları söyledi

nedersen de UMURSAMAZ davranmamalıyız. En azından bilelim haberimiz olsun panpa. bilinçlenelim. UYUMAYALIM! :)

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye

nedersen de UMURSAMAZ davranmamalıyız. En azından bilelim haberimiz olsun panpa. bilinçlenelim. UYUMAYALIM! :)

tabi ki umursamaz davranmamalıyız fakat fazla büyütmezsek başımıza bela da almayız :D

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen arkadaşlar azda olsa bunu bi kaç konuda paylaşalım. Bunu tamamen inkar edenler var o yüzden yazdım yazıyı. Uğraşılacak başka şeyler var bunlara kafa yormamamız lazım. Fakat tamamende inkar deip hiçe sayamayız! Bilinçlenelim!!

- - - Eklendi - - -

tabi ki umursamaz davranmamalıyız fakat fazla büyütmezsek başımıza bela da almayız :D
Ama tamamen inkar edenler var. Forumd çok kişi inkar etti yok öyle bişey diye ;)

otostopçu

otostopçu

Üye
:hmmm böyle şeyler gereksiz her elini kolunu sallayan doğanın düzenine karışabilcekse vay halimize çıkıp torpil atıcam stratosfere gelen geçen atlıyor kesin felix atlamadan alıcı yerleştirmiştir :ehe allahın işine karışamayacaklarını ne zaman anlayacaklar bu amerikalılar

gündemi değiştirmek için yapılan şeyler bunlar eğer böyle bir şey olsaydı rusya çoktaaan yapmıştı öyle füze müze anca metro 2033 oyununda olur...

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Konu Icin Ugrastigin Bariz Bir Sekilde Belli Hacklees ..

Oncelikle Haarp Denilen Sey, Daha Bir Silah Olmamistir .. Olma Yolundadir ..

Suan Uzerinde Calisiyorlar .. Ki Boyle Bir Seyi Yapmak Imkansiz .. Ve Bu Silahin Yapildigi Bolgeden Ucak Gecti Mi ..

SInyal Aliyorlar Ve Haarp'i Devre Disi Birakiyorlar Ki Ucakta Projede Zarar Gormesin Diye ..

Bu Proje Sirp Asilli Amerikan Bir Bilim Adami Tarafindan Bulunmus .. Ve Tamamen Gercektir ..

Buna Inanmayanlar Arastirsinlar .. Musluman Ulkeler Birbirleri Ile Savasirken .. Amerika Denilen Somurgeci Ulke ..

Dunyayi Ele Gecirmek Ugrasiyor .. Ve Suan Hicbir Ulke Hicbir Kimse Amerika'yla Bas Edemez ..

Bu Oncelikle Bilinsin .. Ve Hacklees Kardesim .. Bende Cok Arastiran Bir Insanim .. Sende Benim Gibi Arastiriyorsun Sanirsam ..

Bu Guzel Birsey .. Herseyin Farkinda Olmak Onemli .. Cunku ; Bilmek 'Egemen' Olmaktir ..

• Beğen
Tepkiler: HacKLess

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
allahın işine karışamayacaklarını ne zaman anlayacaklar bu amerikalılar
Abi konuyu gram okumamışsın bak sana cevap veriyorum lütfen bidaha böyle bişey söylemeyin...:

Bu haarp oalyını bir kaç kişiyle tartıştım ve bana bunun şimdiki teknolojiyle mümkün olmadığını söyleyenler oldu. "Dünyayı sarsacaklarda milletde uyuyacak öylemi?" diyenler oldu. Doğal afetleri depremleri , volkanik patlamaları , kar yağmasını, güneş çıkmasını "Allahın elindedir Allah isterse kar yağdırır isterse dünyayı sarsar " diyenler oldu. Öncelikle şu son maddeye dükkat çekiyorum. Külli irade Allah'ın elindedir. Herşeyi Allah belirler zamanı o koyar, neyi nerde ne zaman ne şekilde yapacağımızı her ama herşeyi Allah belirler. Ama insandada cüz-i irade diye bişey vardır. Allah bizim kaderimizi bilir. Ama cüzi iradeyle kendi kaderimizi kendimiz çizeriz (bu konu biraz karışık eğer hala kafanızda bi şüphe varsa din adamlarına veya hocalara sorabilirsiniz. En güzel cevabı olnlar veriyor.) Yani demek istediğim şuki insanlar teknolojiyigeliştirerek depremde yapar , volkanik patlamada yapar , tsunamide yapar. Am Allah bunları zaten bilir zaten o karar vermiştir böyle olacağına. Yani artık dar görüşlülükten biraz çıkın. Gevurların soykırım yapacağınıda Allah bilir , messinin ne zaman star olup ne zaman düşeceğinide Allah bilir , herşeyi Allah bilir O'nun gücü kuvvetine erişebilecek bşka bir canlı yoktur. Ama bu , insanın iklimleri değiştirip , deprem yapamayacağı anlamına gelmez. Lakin bunlar Allahın gücü yanında atom zerresinin çeyeriğinin yarısı kadar bile kalmıyordur. O yüzden iklimde depremde herşey Allahın elinde. Onlar kim oluyorda deprem yapıyorlar demeyi bırakın.... Sanırım anlatmak istediğim anlaşılmııştır.

- - - Eklendi - - -

ALLAH ÇALIŞANA VERİR. HRİSTİYAN VEYA ATEİST VEYA BUDİST FARKETMEZ. ÖNCE ÇALIŞANA VERİR!!! Ozmn bizde suriyeye saldırmayalım ? Allahın işine karşılırmı ???? İşte mantık hatası burda başlıyor arkadaşlar. Zaten herşey Allahın belirlediği kaderdedir.

- - - Eklendi - - -

Konu Icin Ugrastigin Bariz Bir Sekilde Belli Hacklees ..

Oncelikle Haarp Denilen Sey, Daha Bir Silah Olmamistir .. Olma Yolundadir ..

Suan Uzerinde Calisiyorlar .. Ki Boyle Bir Seyi Yapmak Imkansiz .. Ve Bu Silahin Yapildigi Bolgeden Ucak Gecti Mi ..

SInyal Aliyorlar Ve Haarp'i Devre Disi Birakiyorlar Ki Ucakta Projede Zarar Gormesin Diye ..

Bu Proje Sirp Asilli Amerikan Bir Bilim Adami Tarafindan Bulunmus .. Ve Tamamen Gercektir ..

Buna Inanmayanlar Arastirsinlar .. Musluman Ulkeler Birbirleri Ile Savasirken .. Amerika Denilen Somurgeci Ulke ..

Dunyayi Ele Gecirmek Ugrasiyor .. Ve Suan Hicbir Ulke Hicbir Kimse Amerika'yla Bas Edemez ..

Bu Oncelikle Bilinsin .. Ve Hacklees Kardesim .. Bende Cok Arastiran Bir Insanim .. Sende Benim Gibi Arastiriyorsun Sanirsam ..

Bu Guzel Birsey .. Herseyin Farkinda Olmak Onemli .. Cunku ; Bilmek 'Egemen' Olmaktir ..
TEşekkür ederim. Bazı yerlerde yanlışlarım olabilir ama anlatmak istediklerimi herkes anladı anlamıştır ANLAMALARI lazım. En uyuz olduğum yorumlar gelmeye başladı. " Allahın işine karışılmaz " diye. Yaw zaten Allah belirliyor kaderi. Ozamn suriye füze atsın bizde karşılık vermeyelim oturup dua edelim sadece? Allahın işine karışılırmı ? Töbe töbe. Çocuksu yorumlar geliyor ya fıttırıyorum....

• Beğen
Tepkiler: alaStar
zaza

zaza

Üye
Dikkati buraya çekiyorlarsa vardır bu işte bir hinlik gizli yürütülen o kadar şey var hiçbiri ortaya çıkmazken neden bu tür şeyler kolayca gaztelerde bile yer almaya başladı. Belki hedeflerinde psikolojik savaş vardır.

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye

Abi konuyu gram okumamışsın bak sana cevap veriyorum lütfen bidaha böyle bişey söylemeyin...:

Bu haarp oalyını bir kaç kişiyle tartıştım ve bana bunun şimdiki teknolojiyle mümkün olmadığını söyleyenler oldu. "Dünyayı sarsacaklarda milletde uyuyacak öylemi?" diyenler oldu. Doğal afetleri depremleri , volkanik patlamaları , kar yağmasını, güneş çıkmasını "Allahın elindedir Allah isterse kar yağdırır isterse dünyayı sarsar " diyenler oldu. Öncelikle şu son maddeye dükkat çekiyorum. Külli irade Allah'ın elindedir. Herşeyi Allah belirler zamanı o koyar, neyi nerde ne zaman ne şekilde yapacağımızı her ama herşeyi Allah belirler. Ama insandada cüz-i irade diye bişey vardır. Allah bizim kaderimizi bilir. Ama cüzi iradeyle kendi kaderimizi kendimiz çizeriz (bu konu biraz karışık eğer hala kafanızda bi şüphe varsa din adamlarına veya hocalara sorabilirsiniz. En güzel cevabı olnlar veriyor.) Yani demek istediğim şuki insanlar teknolojiyigeliştirerek depremde yapar , volkanik patlamada yapar , tsunamide yapar. Am Allah bunları zaten bilir zaten o karar vermiştir böyle olacağına. Yani artık dar görüşlülükten biraz çıkın. Gevurların soykırım yapacağınıda Allah bilir , messinin ne zaman star olup ne zaman düşeceğinide Allah bilir , herşeyi Allah bilir O'nun gücü kuvvetine erişebilecek bşka bir canlı yoktur. Ama bu , insanın iklimleri değiştirip , deprem yapamayacağı anlamına gelmez. Lakin bunlar Allahın gücü yanında atom zerresinin çeyeriğinin yarısı kadar bile kalmıyordur. O yüzden iklimde depremde herşey Allahın elinde. Onlar kim oluyorda deprem yapıyorlar demeyi bırakın.... Sanırım anlatmak istediğim anlaşılmııştır.

- - - Eklendi - - -

ALLAH ÇALIŞANA VERİR. HRİSTİYAN VEYA ATEİST VEYA BUDİST FARKETMEZ. ÖNCE ÇALIŞANA VERİR!!! Ozmn bizde suriyeye saldırmayalım ? Allahın işine karşılırmı ???? İşte mantık hatası burda başlıyor arkadaşlar. Zaten herşey Allahın belirlediği kaderdedir.

- - - Eklendi - - -

TEşekkür ederim. Bazı yerlerde yanlışlarım olabilir ama anlatmak istediklerimi herkes anladı anlamıştır ANLAMALARI lazım. En uyuz olduğum yorumlar gelmeye başladı. " Allahın işine karışılmaz " diye. Yaw zaten Allah belirliyor kaderi. Ozamn suriye füze atsın bize karşılık vermeyelim Allahın işine karışılırmı ? Töbe töbe. Çocuksu yorumlar geliyor ya fıttırıyorum....

Kesinlikle .. Herseyin Icine Din'i Karistiran Insanlar Bana Hep Itici Gelmistir .. Kusura Bakmayin Ama Oylee .!

Simdi Rusya Gecen 1 Ucak Dolusu Silah Ve Fuze Gonderdi Suriye'ye ..

Ne Oldu .? Turkiye'de O Ucak Yakalandi Ve Guvenli Bir Sekilde Yere Indirildi ..

Icini Actilar .. Ve Baktilarki Bir Suru Savas Malzemesi .. Rusya'dan Suriye'ye Gidecek ..

Peki Rusya Bunu Neden Yapiyor .? Suriye'yi, Suriye Insanini Sevdigi Icin Mii .?

Hayirr .! Muslumanlari Birbirlerine Kiskirtmak Icinn .. Birbirlerine Dusurmek Icinn ..

Yoksa Rusya'ya Neki Suriye'denn ..

Suriye'nin Bir Kismi Isgal Edilmiss .. Bir Kismi Esad Askerleri Ile Doluu .. Rusya Ne Yapsin Suriye'yi Yanee .?

Amerika Ne Yapiyorr .? Bu Firsatlari Dusunuyor Ve Degerlendiriyor .. Adamlarin Amaci Dunyanin En Buyugu Olmakk ..

Ve Kimse Kusura Bakmasin .. Rusya Isterse Boyle Bir Proje Yapamaz ..

2 Seneden Beridir Ugrasiyor Adamlar .. Daha Bitirememisler .. Titizlikle Calisiyorlar ..

Okumak, Ogrenmek, Bilmek Lazim ..

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Dikkati buraya çekiyorlarsa vardır bu işte bir hinlik gizli yürütülen o kadar şey var hiçbiri ortaya çıkmazken neden bu tür şeyler kolayca gaztelerde bile yer almaya başladı. Belki hedeflerinde psikolojik savaş vardır.
çünkü diğer sitelerde , youtubeda ve diğer mekanlarda UYANDIRMA PROJESİ adı altında makaleler videolar yayılmaya başladı.

Peki bende sana bişey soracam isa abi.

Bukadar gazetelere çıkıyorsa, bukadar kolayca çıkıyorsa neden etrafımda haarpı sordupum belki 150-200 e yakın arkadaşımdan 1 kişi biliyor ? Neden annem bilmiyor neden babam bilmiyor ? Neden arkadaşlarım bilmiyor komşu emine teyze üsy komşu mehmet abi neden bilmiyor ? Teyzem neden bilmiyor ? 6 tane kuzenim neden bilmiyor ? dükkandaki amca , seyyar satıcı, misafirliğe gittiğimiz yaşlı teyzeler amcalar , genç abiler neden hiç kimse bilmiyor ? madem bukadar kolay yayılıyor ? Psikolojik savaş zaten var. Ama bukadar kanıta rağmen hala yokluğunu inkar etmeyelim lütfen...

otostopçu

otostopçu

Üye
:zzz: hepsini okudum vede anladım o senin düşüncem buda benim düşüncem uyuşmuyorsak saygı duyacağız ;)

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi

Kesinlikle .. Herseyin Icine Din'i Karistiran Insanlar Bana Hep Itici Gelmistir .. Kusura Bakmayin Ama Oylee .!

Simdi Rusya Gecen 1 Ucak Dolusu Silah Ve Fuze Gonderdi Suriye'ye ..

Ne Oldu .? Turkiye'de O Ucak Yakalandi Ve Guvenli Bir Sekilde Yere Indirildi ..

Icini Actilar .. Ve Baktilarki Bir Suru Savas Malzemesi .. Rusya'dan Suriye'ye Gidecek ..

Peki Rusya Bunu Neden Yapiyor .? Suriye'yi, Suriye Insanini Sevdigi Icin Mii .?

Hayirr .! Muslumanlari Birbirlerine Kiskirtmak Icinn .. Birbirlerine Dusurmek Icinn ..

Yoksa Rusya'ya Neki Suriye'denn ..

Suriye'nin Bir Kismi Isgal Edilmiss .. Bir Kismi Esad Askerleri Ile Doluu .. Rusya Ne Yapsin Suriye'yi Yanee .?

Amerika Ne Yapiyorr .? Bu Firsatlari Dusunuyor Ve Degerlendiriyor .. Adamlarin Amaci Dunyanin En Buyugu Olmakk ..

Ve Kimse Kusura Bakmasin .. Rusya Isterse Boyle Bir Proje Yapamaz ..

2 Seneden Beridir Ugrasiyor Adamlar .. Daha Bitirememisler .. Titizlikle Calisiyorlar ..

Okumak, Ogrenmek, Bilmek Lazim ..

Hay elini öpeyim abi :alkis: Bide yanee demesen güzel olacak :D

otostopçu

otostopçu

Üye
ama diğer kelimeleri değil belli kelimeyi odak aldın sen böyle yapmaman gerekir yorumu bütünü ile yorumlamalıydın...

• Beğen
msy2017

msy2017

Üye
beyin kontrolü konusunda şüpheliyim beyin tamam elektrikle çalışıyor da daha nasıl çalıştığı tam çözülmüş değil,diğerlerini bilmiyorum depremi anlamadım iyonosfer mi deprem yapıyor yoksa bu makine titreşiyor da öyle mi oluyor?Bu konunun gerçekliği benim için 51.bölge ve uzaylılar konusunun gerçekliği ile aynı yani şüpheliyim.Bizim burda hiç bir şey olmuyor heralde ben hiç acayip bişe görmedim.Belki gerçekse 21 Aralıkta bu aletle bir şey yaparlar?

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
:zzz: hepsini okudum vede anladım o senin düşüncem buda benim düşüncem uyuşmuyorsak saygı duyacağız ;)
yaw şunu anlatmaya çalışıyorum bunun "sence"si "bence"si yok. Senin dediğinde Allahın kaderi içine giriyor. Bukadar basit yaw. yani doğal afetleri , volkanları ,herşeyi ama herşeyi zaten Allah yapıyor Allah karar veriyor. Haarp silahı sadece depremleri tetikliyor. Yani Haarp silahı gelipte Allahın belirlediği kaderi (Töbe HAŞA!) değiştirmiyor. bu yüzdende Allahın işine karışılmaz gibi yorumlar mantıksız kalıyor. Bunun tartışılacak bi tarafı yok . Kesin bi yargı :) Bu önyargıyı kırmaya çalışıyorum :oke:

zaza

zaza

Üye

çünkü diğer sitelerde , youtubeda ve diğer mekanlarda UYANDIRMA PROJESİ adı altında makaleler videolar yayılmaya başladı.

Peki bende sana bişey soracam isa abi.

Bukadar gazetelere çıkıyorsa, bukadar kolayca çıkıyorsa neden etrafımda haarpı sordupum belki 150-200 e yakın arkadaşımdan 1 kişi biliyor ? Neden annem bilmiyor neden babam bilmiyor ? Neden arkadaşlarım bilmiyor komşu emine teyze üsy komşu mehmet abi neden bilmiyor ? Teyzem neden bilmiyor ? 6 tane kuzenim neden bilmiyor ? dükkandaki amca , seyyar satıcı, misafirliğe gittiğimiz yaşlı teyzeler amcalar , genç abiler neden hiç kimse bilmiyor ? madem bukadar kolay yayılıyor ? Psikolojik savaş zaten var. Ama bukadar kanıta rağmen hala yokluğunu inkar etmeyelim lütfen...

Çünkü burası Türkiye güzel kardeşim :)

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm böyle şeyler gereksiz her elini kolunu sallayan doğanın düzenine karışabilcekse vay halimize çıkıp torpil atıcam stratosfere gelen geçen atlıyor kesin felix atlamadan alıcı yerleştirmiştir :ehe allahın işine karışamayacaklarını ne zaman anlayacaklar bu amerikalılar

gündemi değiştirmek için yapılan şeyler bunlar eğer böyle bir şey olsaydı rusya çoktaaan yapmıştı öyle füze müze anca metro 2033 oyununda olur...

Peki neden o gökyüzündeki olayı ne olduğunu açıklamadılar ? "Biz bilmiyoruz" deseler millet ayaklanır çünkü. Kimse cevap vermiyor soranlar susturuluyor! Neden ?! Böyle bi tehlikeyi bi ülkenin açıklaması ne demek olur ? Şimdi anlaşıldı galiba :)

- - - Eklendi - - -

Çünkü burası Türkiye güzel kardeşim :)
hah işte sorun burda isa abi :)

- - - Eklendi - - -

beyin kontrolü konusunda şüpheliyim beyin tamam elektrikle çalışıyor da daha nasıl çalıştığı tam çözülmüş değil,diğerlerini bilmiyorum depremi anlamadım iyonosfer mi deprem yapıyor yoksa bu makine titreşiyor da öyle mi oluyor?Bu konunun gerçekliği benim için 51.bölge ve uzaylılar konusunun gerçekliği ile aynı yani şüpheliyim.Bizim burda hiç bir şey olmuyor heralde ben hiç acayip bişe görmedim.Belki gerçekse 21 Aralıkta bu aletle bir şey yaparlar?
1.si 51 .bölgeyi biliyorum bununla beraber araştırdım. bu haarp ile alakası var sanırsam. ama ben söyleyeyim. 51. bölgede insanlara saçma bahaneler sunup uzaklaştırıyolar ve insanlara saldırı için virüs üretiyorlar. Bi profesör oraya atanmış ve azından laf almışlar. Ordan biliyorum ... :oke:

- - - Eklendi - - -

Bu arada beyin frekanslarla yönetilebilir. Bunu söylememe bile gerek yok sanırsam :)

- - - Eklendi - - -

bak şimdi. haarp silahından yüksek şiddetli frekanslar atmosfere yollanıyor iyonosfere yani. Sonra orda olaylar oluyor ve zaten gökyüzü elektronlardan felan ibaret olduğu için auroılar vs vs yapabiliyorlar yağmur yağdırabiliyorlar vs.

- - - Eklendi - - -

ama diğer kelimeleri değil belli kelimeyi odak aldın sen böyle yapmaman gerekir yorumu bütünü ile yorumlamalıydın...
çünkü sadece o cümlede hata vardı ve bende orayı yorumladım :)

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Insanlarin Geneli Ask Ile Veyatta Onlari Ilgilendiren Hoslarina Giden Baska Seylerle Ugrasiyorlar ..

Ama Hergun Dunyada Ne Oluyor Ne Bitiyor Neden Savas Var Bu Ulkeler Neyin Pesinde .?

Turkiye Suriye Ile Gercekten Savasirsa .. Ne Olur Biliyor Musunuz .?

Isin Icine Rusya'da Girer .. Israil Zaten Hazir Kita .. Yeminle Turkiye'ye 4 Koldan Saldirirlar ..

Peki Suriye Icin Mii .? Yine Hayirr .!

Turkiye'nin Yer Alti Zenginlikleri Icinn .! Turkiye Yillardir O Madenlerden Yararlanmayi Bir Turlu Bulamadi Gitti ..

Hatta Adini Unuttugum Bir Yer Alti Madeni Dunyanin Hicbir Yerinde Yokmuss .! Ve O Kadar Degerliymiski ..

Sadece 5 Grami Bile Bir Ferrari Marka Arabayi almaya Yetiyormuss ..

Ve Sonra Turkiye'nin Yer Alti Zenginliklerine Saldiracaklar .. E Guzel Turkiye Senin Zaten 'Cozemedigin' Politik Sorunlarin Varr ..

Neden Baska Bir Ulkeyle Savasiyorsun Ki .? Suriye Darmadagin Olmus, Sokaklari Bos, 'Bitmis' Bir Ulkee ..

Hayir Sen Savasi Kazansan Ne Olurr .? Amerika'ya Karsi Zafer Kazanmiyorsun Ki .?

Uyanman Lazimm Artik Turkiye .!

Ve Dahada Fazla Yazmak Istemiyorum .. Cunku Bazi Adminler Bana Ceza Vermeye Meilliler .. =]

• Beğen

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Insanlarin Geneli Ask Ile Veyatta Onlari Ilgilendiren Hoslarina Giden Baska Seylerle Ugrasiyorlar ..

Ama Hergun Dunyada Ne Oluyor Ne Bitiyor Neden Savas Var Bu Ulkeler Neyin Pesinde .?

Turkiye Suriye Ile Gercekten Savasirsa .. Ne Olur Biliyor Musunuz .?

Isin Icine Rusya'da Girer .. Israil Zaten Hazir Kita .. Yeminle Turkiye'ye 4 Koldan Saldirirlar ..

Peki Suriye Icin Mii .? Yine Hayirr .!

Turkiye'nin Yer Alti Zenginlikleri Icinn .! Turkiye Yillardir O Madenlerden Yararlanmayi Bir Turlu Bulamadi Gitti ..

Hatta Adini Unuttugum Bir Yer Alti Madeni Dunyanin Hicbir Yerinde Yokmuss .! Ve O Kadar Degerliymiski ..

Sadece 5 Grami Bile Bir Ferrari Marka Arabayi almaya Yetiyormuss ..

Ve Sonra Turkiye'nin Yer Alti Zenginliklerine Saldiracaklar .. E Guzel Turkiye Senin Zaten 'Cozemedigin' Politik Sorunlarin Varr ..

Neden Baska Bir Ulkeyle Savasiyorsun Ki .? Suriye Darmadagin Olmus, Sokaklari Bos, 'Bitmis' Bir Ulkee ..

Hayir Sen Savasi Kazansan Ne Olurr .? Amerika'ya Karsi Zafer Kazanmiyorsun Ki .?

Uyanman Lazimm Artik Turkiye .!

Ve Dahada Fazla Yazmak Istemiyorum .. Cunku Bazi Adminler Bana Ceza Vermeye Meilliler .. =]
Niye ya bunu yazmaktan cezamı alınır düşünce özgürlüğü var ... AZINA ELİNE YÜREĞİNE SAĞLIK ABİ. Olaylar ayyyynen böyle.... 500 beğenme olsaydı 500 kere beğenirdim bu yorumunu...

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer

Üst Alt