iOS 6 Jailbreak Çıkış Tarihi

Sponsorlu Bağlantılar

altugtto

Üye
    Konu Sahibi
iOS 6 Jailbreak Çıkış Tarihi
Merhaba Arkadaşlar . Ben jailbreakli iOS 5.1.1 kullanıyordum iphone 4s'te bi hata yapıp iOS 6ya geçtim ve shsh kaydıda almadım :S .iOS 6 4s için ne zaman jailbreak çıkıcağını bilen varsa yardımcı olabilirmi ?

Epple

Epple

Üye
A5 islemciler icin kolay kolay cikmaz. Tahminim 1-2 ay malesef :(

altugtto

Üye
    Konu Sahibi
Hadi ya :/ jailbreak olmadan hiç tadı çıkmıyo

SilentOne

SilentOne

Üye
o deqilde 3gs icin un versiyonu cktimi ya

- - - Eklendi - - -

o deqilde 3gs icin un versiyonu cktimi ya

falcata

falcata

Üye
3gs icin ciktimi bilgisi olan lutfen bi cevaplasin.. Simdiden tsk

gumuskurt22

Üye
3G 3Gs icin thered jailbreak cikti evet

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
boşuna ios 6 için jail beklemeyin. apple yeni güncelleme verecek 6.1 gibi bişey veya 6.0.1 herneyse. bu yeni güncellemelerle harita üzerine olacak. bu yüzden jail yapan hackerlar uğraşmyorlar pek fazla.

gokkurt

gokkurt

Üye
5.1'e geri mi dönelim yani?

gokkurt

gokkurt

Üye
nası bi cevap bu? dönülüyo mu ki? androidden iosa geçeli 3 gün olmuş, bilmiyoruz daha.

gokkurt

gokkurt

Üye
adamsın! :D

snake_1045

snake_1045

Üye
Arkadaslar turk hacker var kendisini cok iyi taniyorum yakinda jailbreaki yayinliycak bilginize.@servetbakan
twitterda kendisini onceki gorumlardan tanidgm icin telefonumu io6 jailbreak japti sorunsuz kullaniorm suanda.ayrica baseband dusrmeyide yapti 4s kadar yeni iphoneda daha denememis.hepsini yayinliycak yakinda

Avunyali

Üye
Eger olursa adam o adamm ;)

aliihsan_3

Üye
5.1 nasıl gerı donebılırım denedım olmuyor yardımcı olabılırmısınız teşekkürler...

distakjo

distakjo

Üye
tethered var ama untethered çıkmadan yapmam. Lanet olsun neden geçtimki 6 ya

:off::vur:sopa::gun1::bottom::sinir:birak:

kerobaby

Üye
ios 6 ana güncelleme olduğu için ios 5.x'e geri dönüş mümkün değil

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
İphone 3gs-iphone 4 lerde geri dönüş var fakat iphone 4s yani kısaca A5 ve üstü çiplerde geri dönüş yok.

gokkurt

gokkurt

Üye
Geri dönüş yoksa mecburen beklememiz gerek. :D nerden dinledim seni de 6'ya güncelledim be adam..(lafım müdürüme :D :D )

- - - Eklendi - - -

konu hakkında bilgisi olan var mı? Eğer gerçekse 4s için jailbreak çıkmış diyebilir miyiz?

zaza

zaza

Üye
iPhone 3Gs oldbootrom cihazlara ios 6 untethered çıktı. Diğer tüm cihazlar tethered jailbreaklı yapılabiliyor. SHSH kaydınız varsa eski versiyonlara snowbreeze ile dönebilirsiniz. Ayrıca şuan bir dünem dönüyor. Genelde şöyle derler; Jailbreak beklemeyin çıkmayacak diyerek size hayal kırıklığı yaşatırlar, sonra bir açık bulduk ama yeterli değil diyerek bu işin ne kadar zor olduğunu gözünüzde büyüterek yaparlar. Sonra sanırım olucak diye sizden bağış yapmanızı isterler. Jailbreak yaptık ama deneyecek cihazımız yok cihaz arıyorum diyerek devam ederler. En sonunda Apple bunlara bir mail atar yayınlayın diye ve mutlu son jb çıkar.

• Beğen
Tepkiler: gokkurt

Üst Alt