iOS 6 Jailbreak Çıkış Tarihi

Sponsorlu Bağlantılar

gogis

gogis

Üye
iPhone 3Gs oldbootrom cihazlara ios 6 untethered çıktı. Diğer tüm cihazlar tethered jailbreaklı yapılabiliyor. SHSH kaydınız varsa eski versiyonlara snowbreeze ile dönebilirsiniz. Ayrıca şuan bir dünem dönüyor. Genelde şöyle derler; Jailbreak beklemeyin çıkmayacak diyerek size hayal kırıklığı yaşatırlar, sonra bir açık bulduk ama yeterli değil diyerek bu işin ne kadar zor olduğunu gözünüzde büyüterek yaparlar. Sonra sanırım olucak diye sizden bağış yapmanızı isterler. Jailbreak yaptık ama deneyecek cihazımız yok cihaz arıyorum diyerek devam ederler. En sonunda Apple bunlara bir mail atar yayınlayın diye ve mutlu son jb çıkar.

hocam şuan hangi evredeyiz bende bekliyorum :D

zaza

zaza

Üye
hocam şuan hangi evredeyiz bende bekliyorum :D

pod2g işin içine girmediğine göre hala jailbreak çıkmayacak evresindeyiz :D

pod2g Twitter uzerinden yaptigi aciklamada; iOS 6 Jailbreak uzerinde calismadigini soyledi

pod2g'den aciklamalar; racoon jailbreak calismalari var gibi

izmirligenc

izmirligenc

Üye
aralik sonu ocak gibi... hatta bugun ki; ios 6.1 guncellemesi ile daha yakinda olabilir

gokkurt

gokkurt

Üye
6 var bende,6.0.1 güncellemesini yüklemiyorum, jailbreak çıkarçıkmaz kontrol edip ona göre güncelleme yaparım. :D bi kez dilim yandı zaten bu güncellemeden dolayı :)

• Beğen
Tepkiler: zaza
zaza

zaza

Üye
6 var bende,6.0.1 güncellemesini yüklemiyorum, jailbreak çıkarçıkmaz kontrol edip ona göre güncelleme yaparım. :D bi kez dilim yandı zaten bu güncellemeden dolayı :)

Shsh kaydını al 6.0.1'den de ios 6 ya düşememek olmaz herhalde.

gokkurt

gokkurt

Üye
haklısın,o kaydı almak lazım tabi :D

distakjo

distakjo

Üye
iPhone 3Gs oldbootrom cihazlara ios 6 untethered çıktı. Diğer tüm cihazlar tethered jailbreaklı yapılabiliyor. SHSH kaydınız varsa eski versiyonlara snowbreeze ile dönebilirsiniz. Ayrıca şuan bir dünem dönüyor. Genelde şöyle derler; Jailbreak beklemeyin çıkmayacak diyerek size hayal kırıklığı yaşatırlar, sonra bir açık bulduk ama yeterli değil diyerek bu işin ne kadar zor olduğunu gözünüzde büyüterek yaparlar. Sonra sanırım olucak diye sizden bağış yapmanızı isterler. Jailbreak yaptık ama deneyecek cihazımız yok cihaz arıyorum diyerek devam ederler. En sonunda Apple bunlara bir mail atar yayınlayın diye ve mutlu son jb çıkar.

A5 cihazlarda tetheret yok diye biliyorum. (4s iPad 3 felan)

zaza

zaza

Üye
Hem zaten bu hatalarla dolu sürüme jb çıkmaz illaki bu sürümü bekliyorlardır 2 ay sonra çıkar.

- - - Eklendi - - -

A5 cihazlarda tetheret yok diye biliyorum. (4s iPad 3 felan)

Yok diyorlar cihaz olsa elimde denerdim. Denemeden ben kesin bişey demem. Ona ayrı çıkar yakında sabredin.

gokkurt

gokkurt

Üye
şimi tiny umbrella ile iki dakikada bir kayıt aldım. sanırım tüm işlem bu kadar :D

gokkurt

gokkurt

Üye
:D emailde saklayalım o zaman o kaydı. Androidden sonra çok kastı beni bu işler ama olsun yapacak bişey yok.

- - - Eklendi - - -

CYDIA DOES NOT HAVE YOUR SHSH FOR iPhone4S 5.1.1 (9B206) THERE IS NO WAY FOR YOU TO GET THEM. SORRY. YOU ARE JUST TOO LATE

küçük bir yanlışlık varmış burda :s

zaza

zaza

Üye
:D emailde saklayalım o zaman o kaydı. Androidden sonra çok kastı beni bu işler ama olsun yapacak bişey yok.

- - - Eklendi - - -

CYDIA DOES NOT HAVE YOUR SHSH FOR iPhone4S 5.1.1 (9B206) THERE IS NO WAY FOR YOU TO GET THEM. SORRY. YOU ARE JUST TOO LATE

küçük bir yanlışlık varmış burda :s

Cydia'da shsh kaydı alınmamış bence sen bir araştır netten sebebleri nelerdir diye ben şimdi ne desem yalan olur. Normalde bildiğim kadarıyla jb yapıldığında cydia otomatik alıyor.

gokkurt

gokkurt

Üye
jailbreaksiz ya ondandır :D :D

gokkurt

gokkurt

Üye
ios 6 işte :D jb çıkmadı ki :D :D yav arkadaş ne iş bu yaaa

izmirligenc

izmirligenc

Üye
iOS 6 (Tethered) Jailbreak mevcuttur

-tethered jailbreak yapabileceği cihazlar; iPhone 3Gs, iPhone 4 ve iPod Touch 4G
-Redsn0w'un bu sürümüyle iOS 6'ya yükseltilmiş iPhone 4S, iPad 2 ve Yeni iPad'inizi SHSH kaydınız olsa dahi 5.x'e düşüremezsiniz. Ancak 5.x yüklü cihazınıza tekrar 5.x kurabilirsiniz. (SHSH kaydı gerekir.)

gokkurt

gokkurt

Üye
anlaşıldı tamam :D androide olan saygım iki kat arttı :D :D

abdari66

Üye
Redsnow nerden indire bilirim

WebStyle

WebStyle

Üye
İos 6.1 beta 4 e JB yapılmış iphone 5 dahil ancak bunu şimdilik sadece developer ler kullanabiliyor. Diğer kullanıcılara kapalı. Tam olarak ne zaman yayınlanacağıda belli değil. Yıl başından sonra belki bir sürpriz olabilir.

Üst Alt