Farklımısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Farklımısınız?
Gercek hayatta veya her turlu acidan bakarsak orjinaliniz kendiniz farkli bi kisiligemi sahipsiniz? Farkliliktan kastim cok depresifim veya cok pesimistim , heran cok mutlu biriyim degil. İlkokulda millet dere gunes kulube cizerken siz uzay resmi , bocek resmi veya baska turlu resimler ciziyordunuz , bu tip farkliliklar. Ve bu farkliliginizi cevrenizdekiler fark ediyormu ? Ozellikle su andaki genclige bakarsak hepsi facebook pesinde 7/24 gez dolas eglen pesinde. Birisi bi genc neden hemde aktif olarak maxicepte takilir? Digerlerinden farki nedir :) uzun oldu ama merak ettim cidden ;)

hlldll

hlldll

Üye
aynen bak şimdi bende merak ettim :)

dr fire

dr fire

Üye
:hmmm çünkü maxicep yararlı bir yer hem eğlenip hem öğreniyorsun daha güvenli diğer yerlerden

zombaka

zombaka

Üye
R harfini söyleyemiyorum

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Teknoloji ilgi alanım girer bilmediklerimi öğrenir bildiklerim varsa paylaşırım sonra konu dışındaki konulara girer kafamı dağıtırım biraz. Farkım ise çok güzel şiir yazdığıma inanıyorum bunu sadece 1 kişi biliyor ve o da çok beğeniyor ama başka kimse bilmiyor bunu:)

• Beğen
Tepkiler: FatoŞ

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Teknoloji ilgi alanım girer bilmediklerimi öğrenir bildiklerim varsa paylaşırım sonra konu dışındaki konulara girer kafamı dağıtırım biraz. Farkım ise çok güzel şiir yazdığıma inanıyorum bunu sadece 1 kişi biliyor ve o da çok beğeniyor ama başka kimse bilmiyor bunu:)

Bende küçükken güzel şiirler yazıyordum. Şuan o yeteneğimi biraz kaybettim. Rapçi olduğumdan dolayı bazen çok güzel mısralar felan aklıma geliyor dilimden sözler çok güzel akıyor fakat kağıda dökmeye gelince tıkanıp kalıyorum... Şiirden bitane pm atarmısın ? (Aşk şiiri olmasın lütfen :) )

- - - Eklendi - - -

R harfini söyleyemiyorum

Bu bi fark değildir. R harfini söyleyemeyen birçok insan var. Farktan kastım bu değil. :)

FatoŞ

FatoŞ

Üye
Faklı Değilim Maxide İç Dünyalar Var Nasıl Desem üzüntü Kırgınlık Hep İç İçe Geneldede Öyleyim Burda Nasıl İsem Öyleyim Yani ..
Fazla Konuşmam , Haddimi bilirim , Gurursuzluğa Gelemem..

• Beğen
Tepkiler: HacKLess
Barış Grc

Barış Grc

Üye
Hiç aynı değilim. Burada farklıyım.

haltie

haltie

Üye
Ben normal oyuncaklarla oynamazmisim. Kendim oyuncaklar yaparmisim oyuncak arabaların içini açıp bakarmisim bozarmisim :Daynı einstein

• Beğen
Tepkiler: HacKLess
FatoŞ

FatoŞ

Üye
Konuyu Yanlış anladım Kartal Sayesinde Bir Daha Baktım Üstte..
Çok Farklıydım ..
Küçükken Kızları Sevmezdim Mahallede Maç Yapardık Aralarında Bir Ben Bayan :)
Sonra Gazoz Kapaklarından Taso Yapar Oynardım :) Kapı zillerine Basardım Gibi :)
Zeki Olduğumu Söylerler :)

• Beğen
Tepkiler: haltie

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi

Fazla Konuşmam , Haddimi bilirim , Gurursuzluğa Gelemem..
Şu kısım tamamen aynı :oke:

-

- - - Eklendi - - -

Ben normal oyuncaklarla oynamazmisim. Kendim oyuncaklar yaparmisim oyuncak arabaların içini açıp bakarmisim bozarmisim :Daynı einstein

Balkon dolabında bi dolu içi açılmış uzaktan kumandalı araba , ev telefonu , mikser , playstation 1 vs var abi :) Annem hacca gitmişti ben 9 yaşındayken ordan çok güzel bi uzaktan kumandalı araba getirmişti çok çekişli ama yavaş dağ modu vardı birde az çekişli hız modu vardı. Sebebini merak edip 2. gün içini açmıştım hala dolapta duruyor :) Bi keresinde televiyzonun receiverenın çatıdaki aneten giden anten kablosu kopmuştu (12 yaşındayım ) kabloyu sıyırdım içinde birsürü kablo vardı birbirine değmemesi gereken 1 saat uraştım tamir ettim evde çıkan kapı , bozuk priz , ranza , yatak ben tamir ediyorum hala bile :)

Sanırım sende öylesin halit abi :)

• Beğen
Tepkiler: haltie ve FatoŞ
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Benim kumandalı arabalarım vardı onlar hep bozulurdu hep tamir ederdim modifiye yapmaya çalışırdım:)

• Beğen
Tepkiler: FatoŞ ve HacKLess

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Benim kumandalı arabalarım vardı onlar hep bozulurdu hep tamir ederdim modifiye yapmaya çalışırdım:)

Ben kendim bozardım :) İçindeki motoru çıkarmıştım en fazla 8 v yazıyordu gittim 17 v batarya bağladım kabloyu değdirir değdirmez motor tavana uçtu :D

- - - Eklendi - - -

Bende Bozulan eşyaları Tamir Etmeyi severdim :)
Halı , kilim , paspas kenarı overlok yapılır. Overlok makinesi ayağınıza geldi :d:

• Beğen
FatoŞ

FatoŞ

Üye

ben kendim bozardım :) içindeki motoru çıkarmıştım en fazla 8 v yazıyordu gittim 17 v batarya bağladım kabloyu değdirir değdirmez motor tavana uçtu :d

- - - eklendi - - -

halı , kilim , paspas kenarı overlok yapılır. Overlok makinesi ayağınıza geldi :d:
:d:d:d

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Benim dandik pc vardı hep ben tamir ederdim windows 98 vardı o zamanlar hergün sorun çıkarırdı bir gün hiç açılmıyordu içini açtım woltu yükselttim powera bir bastım bum evi yakıyordum az daha :d:

• Beğen
Tepkiler: MrTech ve FatoŞ
FatoŞ

FatoŞ

Üye
Benim dandik pc vardı hep ben tamir ederdim windows 98 vardı o zamanlar hergün sorun çıkarırdı bir gün hiç açılmıyordu içini açtım woltu yükselttim powera bir bastım bum evi yakıyordum az daha :d:
Bende Doğum Günümü Kutlamak İçin Çıkardım Buzdolabının Üstüne Mum Alırdım Birtane Sonra Yakar İyiki Doğdun Fatoş Derdim Tam Bitireceğim Örtü Yanardı Kendimi Yere Atardım :D

haltie

haltie

Üye
Ben tamir etmeye çalıştığım her şeyi bozardim

• Beğen

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...