Farklımısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MrTech

MrTech

Üye
Benim dandik pc vardı hep ben tamir ederdim windows 98 vardı o zamanlar hergün sorun çıkarırdı bir gün hiç açılmıyordu içini açtım woltu yükselttim powera bir bastım bum evi yakıyordum az daha :d:
Benim de Vardı Bozuldugu Zaman Acardım Bi Gün İşlemcinin Fanını Cıkarıp Calıstırdım İslemci Tavana Uctu Falan Abi :d:

FatoŞ

FatoŞ

Üye

:) Neden be abi illa düzelttiğin oluyordur :)

- - - Eklendi - - -

Kardeşim öyle yaparken mutfağı yaktı bizim. :hmmm
Benim Az Kaldıydı :D Sonra Erkek Gibi Büyüdüğüm İçin uzun Saçlarımı Keserdim Hep :D 1. Sınıftan 6. Sınıfa Kadar Kısa Saçlıydım Amerika Traşı Yapardı Babam :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
  • Beğen
Tepkiler: FatoŞ ve HacKLess
FatoŞ

FatoŞ

Üye

:ehe oda doğru :D

- - - Eklendi - - -

:oha: ????

erkek gibi büyüdüm derken ? Neden öle bişe olduki ?
Kızları Pek Sevmezdim Babamla Hep Çıkardım Hep Mahalledeki Erkeklerle Oynardım Hala Öyle Bayanlardan utanırım ..Çünkü Öyle bir Zamandayız Ki Kızlar Ne Yaptığını Bilmez Hale Gelmişler , Halleri Tavırları Hoşuma Gitmez..

:D Ah Hatırlatma Hep Öyle Derlerdi :D

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Bi foto buldum şimdi telefonumda aynı erol abinin profil fotorafı ya bukadar olmaz :d: Koysammı resmi :D

- - - Eklendi - - -

Kızları Pek Sevmezdim Babamla Hep Çıkardım Hep Mahalledeki Erkeklerle Oynardım Hala Öyle Bayanlardan utanırım ..Çünkü Öyle bir Zamandayız Ki Kızlar Ne Yaptığını Bilmez Hale Gelmişler , Halleri Tavırları Hoşuma Gitmez..

işte buna %100 katılıyorum. Bendede aynı şey geçerli. Şimdiki erkekler sigaracı keş serseri olduğu için bende onlarla takılmıyorum. Küçüklüğümden beri kızlarla geziyormuşum :naughty: :naughty:

Şaka yapıyorum :)

ama dediğine %100 katılıyorum yani. Şimdiki kızlarda şimdiki erkeklerde ne yaptığını bilmez haldeler. Ama özellikle kızlar şu çağda hepten tozuttu haklısın. :)

• Beğen
Tepkiler: FatoŞ
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

:D Ah Hatırlatma Hep Öyle Derlerdi :D

haksızda değillermiş hani:D

• Beğen

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Fadik daha güzel bence :D

• Beğen

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi

Sonra Cadı Dün Barış Diye Bir Arkadaşı Gördüm uzun Zamandan Sonra Merhaba Cadı Diyor Herkes Dönüp Baktı :D

Sen kimle kim oluyon laa , deseydin :D Atarlı ergen ask.fmde mod on:

gösteriverem ben sana cadıyı ha :sopa: :D

- - - Eklendi - - -

Sen benim sinirli halimi görmedin galba.sal.ak şey ya :D İsmini ver bana ismini , deseydin :d:

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...