Farklımısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
Farklı mısınız? :zzz:

Farklı mıyım? :bilmm

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
din konusunda söylenen şeylere sorgulamadan inanmadığım için dışlandım dövmeye çalıştılar 2 dakikada indirdim.

• Beğen
Tepkiler: HacKLess

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
din konusunda söylenen şeylere sorgulamadan inanmadığım için dışlandım dövmeye çalıştılar 2 dakikada indirdim.

Çok yanlış bişey. Yanlış anlama onların yaptıkları saçma bişey. Öyle birisi söyledi diye inandıysan zaten vay haline. Araştırmak , sorgulamak en doğal hakkın + zaten araştırıp sorgulamadan giriyosan adam akıllı müslümanda sayılmassın yani. Gerekli cevabı verseydin dingillere :off:

- - - Eklendi - - -

Farklı mısınız? :zzz:

Farklı mıyım? :bilmm
Farklısın :D Avatarın yeter :d:

• Beğen
Tepkiler: seytan_avcisi
iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
:sirit:

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
farklı olmaktan öte garip birisiyim

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
okulda tek kariakatür çizen benim hocalar peşimi bırakmıyor :zzz: sınıfta tek metal dinleyen benim facebook, twitter vb. kullanmıyorum

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
okulda tek kariakatür çizen benim hocalar peşimi bırakmıyor :zzz: sınıfta tek metal dinleyen benim facebook, twitter vb. kullanmıyorum
Facebook twitter konusunda bende öyleyim. Karikatürü severim ama çizemem :)

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
benim gibi yarım saate kadar geri dönceyi zaman çayı soğmasın diye
çay bardagı ile çaydanlıgın içine koyan var mı

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Ben de biraz farklıydım, ilkokulda ilk okuma yazma öğrenen bendim, erken yaşta resim ve yabancı dil öğrendim, küçük yaşta sayısal zekam iyiydi. oyuncak olarak ta yapboz ve lego takılırdım hiç birşeyleri kurcalayıp bozmadım :D ama el becerilerim kuvvetlidir çocukluğumdan beri, :sirit:

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Ben de biraz farklıydım, ilkokulda ilk okuma yazma öğrenen bendim, erken yaşta resim ve yabancı dil öğrendim, küçük yaşta sayısal zekam iyiydi. oyuncak olarak ta yapboz ve lego takılırdım hiç birşeyleri kurcalayıp bozmadım :D ama el becerilerim kuvvetlidir çocukluğumdan beri, :sirit:
:sirit:

- - - Eklendi - - -

bardaga çay doldurup içerken işim çıkıtıgın da içi sıcak su dolu çaydanlıgın içine çay bardagını koyarım hiç soğmaz
Bu arada flapjack hayranıyım :D Psikolojik bi çizgifilm :D aşırı saçma ama mantıklı saçma :D

otostopçu

otostopçu

Üye
evet çok iyi ya şeker adası :naughty:

bende garibim biraz 7 aylık doğmuşum ve 6 aylıkkende tamamen kobuşutormuşum (domates hariçmiş) :)

codblackops2

codblackops2

Üye
4yaşından itibaren araba plakalarını okuyarak okuma yazma öğrendim bu yüzden ilkokul 1.sınıfı okumadım,sınıf atladım :sirit:

Metin MF

Metin MF

Üye
2 yaşımda okumayı, 3 yaşımda yazmayı öğrendim. Dersleri evde tekrar etmeden anlayabiliyorum.

- - - Eklendi - - -

beni de ilkokulda sınıf atlatmak istemişler fakat annem ve babam izin vermemiş. sinir oldum ya verselerdi havam olurdu hiç değilse

codblackops2

codblackops2

Üye
2 yaşımda okumayı, 3 yaşımda yazmayı öğrendim. Dersleri evde tekrar etmeden anlayabiliyorum.

- - - Eklendi - - -

beni de ilkokulda sınıf atlatmak istemişler fakat annem ve babam izin vermemiş. sinir oldum ya verselerdi havam olurdu hiç değilse

:ehe
ben ne havalar atmıştım da ,lisenin sonuna kadar hep sınıf arkadaşlarmdan bir yaş küçüktüm ,aradaki farkı liseyi bitirip üniversiteye hazırlanmada kullandım yani liseden mezun olduktan sonra 1 yıl daha çalıştım şu an yaşıtlarımla okuyorum,mutluyum :)

Metin MF

Metin MF

Üye

:ehe
ben ne havalar atmıştım da ,lisenin sonuna kadar hep sınıf arkadaşlarmdan bir yaş küçüktüm ,aradaki farkı liseyi bitirip üniversiteye hazırlanmada kullandım yani liseden mezun olduktan sonra 1 yıl daha çalıştım şu an yaşıtlarımla okuyorum,mutluyum :)

ben değilim :(

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye

- - - Eklendi - - -

3 yaşında bir çocuğun ince motor kasları daha gelişmemiş olur nasıl yazı yazabildin :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...