Uc Browser İle 3 Ayrı Bağlantı 3 Kat Daha Hızlı Flim Indırmek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
celilcemre

celilcemre

Üye
    Konu Sahibi
Uc Browser İle 3 Ayrı Bağlantı 3 Kat Daha Hızlı Flim Indırmek
Arkadaşlar sınırsız düşük bant internet kullananlar 3 tane Uc Browser ile bir flmin 3 partını aynı anda indırebilirsiniz.Nasılmı Uc web6 türkçe Uc Browser'in 2 farklı sürümü var.Sitemizde 3'ü de var.Üçùnü indirip tele kurun.Ben vodafone sınırsız internet abonesiyim.Vodafone wap wodafone live vodaefone internet bağlantıları ile her bir tarayıcıya ayrı bağlantı verelim.Gerçi fulflim.mobi sitesinden indireceğiz.Tel kapansada yine aynı yerden devam eder.Tek sorun Uc Browser 8 versizonların birinde ayar yapınca diğeride aynı oluyor. Aslında güzede bağlantısını değiştir tamamdır

- - - Eklendi - - -

www.maxicep.com/symbian-s60v3-web-browser-web-tarayicilar/ucbrowser_v8-5-0-183-turkce-671566.html

ismail

ismail

Üye
:tşk: ama bence veri alımı yavaşlar aynı hesap olur

celilcemre

celilcemre

Üye
    Konu Sahibi
www.maxicep.com/symbian-s60v3-web-browser-web-tarayicilar/ucweb-6-turkce-215703.html

- - - Eklendi - - -

Denede gör. 3 kat fark bağlantı Yöneticine bak gör denemesi bedava

- - - Eklendi - - -

www.maxicep.com/symbian-s60v3-web-browser-web-tarayicilar/ucbrowser-8-6-ingilizce-s60v3-688425.html#post5253679

- - - Eklendi - - -

www.maxicep.com/symbian-s60v3-web-browser-web-tarayicilar/ucbrowser-8-6-ingilizce-s60v3-688425.html#post5253679

ismail

ismail

Üye
ben uc ve opera aynı anda açınca operadaki yavaşlıyodu

celilcemre

celilcemre

Üye
    Konu Sahibi
Yazıma dikkat et uc browser ile vodafond wap tan flim indir.Vodafone internet bağlantı ile operaya gir. Diğer operatorleri bilmiyorum.Aynı olması lazım. Ben ayrı bir bağlantı yaptım.4 ayrı bağlantı var bende. Ne yazık ki telefon 4. bağlantıyı desteklemiyor..Aynı anda 3 tarayıcı değil 3 farklı bağlantı.Bağlantı yöneticisine gir görürsün.Zaten uc browser ile webteizle.com ve flimizle.com dan flim indiriyordum. Oda hayal oldu.Part part flim indirmeyi kaldırdılar hemde flimler hd oldu. Tek site fullflim.mobi kaldı.Teşekkürler

ismail

ismail

Üye
Yazıma dikkat et uc browser ile vodafond wap tan flim indir.Vodafone internet bağlantı ile operaya gir. Diğer operatorleri bilmiyorum.Aynı olması lazım. Ben ayrı bir bağlantı yaptım.4 ayrı bağlantı var bende. Ne yazık ki telefon 4. bağlantıyı desteklemiyor..Aynı anda 3 tarayıcı değil 3 farklı bağlantı.Bağlantı yöneticisine gir görürsün.Zaten uc browser ile webteizle.com ve flimizle.com dan flim indiriyordum. Oda hayal oldu.Part part flim indirmeyi kaldırdılar hemde flimler hd oldu. Tek site fullflim.mobi kaldı.Teşekkürler

Sağol anladım şimdi :oke: ben hepsini vodafone ibternet seccez sanmıştım :utan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt