N-gage hakkında yardıma ihtiyacım var...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WARATİLLA

Üye
    Konu Sahibi
N-gage hakkında yardıma ihtiyacım var...
Arkadaşlar ben bir nokia n-gage veya n-gage QD alacağım ama aklımda sorular var :
1.)Bu n-gage nin oyunlarıanladığım kadarıyla ateri kasedi gibi birşey glb biz buna başka türlü oyun yükleyemiyormuyuz hafıza kartı varmı ?
2.)Bu telefonun oyunlarını (ateri kasedi gibi acaib bişey) nereden bulcam
3.)Hafıza kartına (şayet varsa)symbıan oyun yüklesem açarmı n gage oyunlarıda bu karta yükleyebilir miyim?
Bilen arkadaşlar lütfen yardım etsin tşk...

backwater

backwater

Üye
n-gage tarihe karışalı çok oldu bence imkanın varsa belleli bi telefon al nokia 500 hariç

• Beğen
Tepkiler: WARATİLLA
Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
oyunları bırak, n-gage bulursan bana da haber ver

• Beğen

bayon

Üye
arkadaşım n-gage den destek kalktı yani şu devirde alman çok saçma olur anladım n-gage oynamak istiyosun isteklisin ama öyle bi hataya düşme bence

• Beğen
bilgehann1991

bilgehann1991

Üye
Arkadaşlar ben bir nokia n-gage veya n-gage QD alacağım ama aklımda sorular var :
1.)Bu n-gage nin oyunlarıanladığım kadarıyla ateri kasedi gibi birşey glb biz buna başka türlü oyun yükleyemiyormuyuz hafıza kartı varmı ?
2.)Bu telefonun oyunlarını (ateri kasedi gibi acaib bişey) nereden bulcam
3.)Hafıza kartına (şayet varsa)symbıan oyun yüklesem açarmı n gage oyunlarıda bu karta yükleyebilir miyim?
Bilen arkadaşlar lütfen yardım etsin tşk...
evet arkadaşım klasik hafıza kartı şeklinde oluyo ama gerek yok internetten oyunu indirip kurabiliyosun oyun kartı almana gerek yok bende var ben öle yapıyodum

• Beğen

WARATİLLA

Üye
    Konu Sahibi
Cevap veren herkese tşk peki bu oyun kartlarından alınca noluyor ne farkı var ?

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
ayrıca bazı internet üzerinden satış yapan sitelerde 50-70 tl arası fiyatlarla bulmak mümkünmüş

• Beğen
bilgehann1991

bilgehann1991

Üye
n-gage alacaksanız bende var satam :)))

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Alacaksan psp al. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt