Wild Blood v.1.0.7 -süper ötesi bir oyun- SADECE GİRİP BAKIN ;)

Sponsorlu Bağlantılar

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
Wild Blood v.1.0.7 -süper ötesi bir oyun- SADECE GİRİP BAKIN ;)
Wild Blood v.1.0.7

Google translate çeviri:

Tanım

Gameloft gerçek zamanlı, tam 3D grafik düşünülemez savaşlar getirmek devrimci Unreal Engine enerjisini kullanabiliyorlardı gelmiştir.
önce asla Sir Lancelot unutulmaz bir yolculuğa Live!Kral Arthur eşi Kraliçe Guinevere Romancing için Lancelot doğru onun kıskançlık tarafından ateşleniyor, delirdi. Onun çaresizlik, Arthur kızkardeşi, tüm-güçlü büyücü Morgana Le Fey, Hellgate açın ve iblisleri her türlü dünyasına girmek için izin tarafından kandırdın olmuştur. Bu arada, Morgana Guinevere yakalanan ve Avalon büyülü adada onu rehin tutuyor gelmiştir.Şimdi Lancelot bu kötü yaratıklar, dünyanın özgür ve Guinevere kurtarmak için Kral Arthur ve Kötü Morgana yüzleşmek gerekiyor.
kaderini yüzleşmek Sir Lancelot için zaman şimdidir!A GÖRSEL DEVRİM İÇİN HAZIR OLUN
Unreal Technology tarafından desteklenmektedir özel efektler ile şaşırtıcı gerçek zamanlı, tam 3D grafik -.
- Etkileyici düşmanlar ve şaşırtıcı özel güçlerin tam Destanı savaşır.
LANCELOT HİKAYESİ reimagined
- Efsanevi ve acımasız Sir Lancelot ol. Cehennem lejyonları defetmek ve Morgana tarafından mest olmuştur kudretli Kral Arthur, meydan.
- Yuvarlak Masa Şövalyeleri Sir Gawain yardımıyla Avalon giden yolda 10 nefes kesen seviyeleri arasında seyahat.
DIVERSE ZORLUKLAR DOLU BİR DÜNYA VAST KEŞFEDİN
- epik patronlar dahil Yüz 20 farklı düşman.
- kuşanın sizin güçlü büyük kılıç için balta ve longbows silah geniş bir yelpazede.
- hem melee ile yoğun, muhteşem ve kanlı muharebe keyfini çıkarın ve savaşlar değişiyordu.
- büyüleyici ortamları keşfedin ve gizli konumlarına ulaşmak için bulmaca çözmek.
BİR EPIC Multiplayer modu AFIYET
- kadar etkileyici Team Deathmatch (4 vs 4) 8 arkadaşlar ile eğlenin ve Bayrak Çekim modları.
- Sizin Gameloft LIVE bağlanın! arkadaşlar ve afiş puanları karşılaştırın.
- Yerel (Wi-Fi) ve online modlar mevcuttur.

VE İŞTE O HARİKA OYUNUN VİDEOSU

[video=youtube;qw8HExhs3GM]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qw8HExhs3GM[/video]

-vermiş olduğum bu adrese turbobit linklerini yapıştırın ve generate tuşuna basın çıkan linke tıklayıp maximum hızda turbobitten indirme yapın siz de çok şaşıracaksınız -

LİNKLER

oyun dosyası

SD data

yükleme talimatları:

Online olarak oyunu açmak için(ROOT'suz sistem için):
1.APK dosyasını yükleyin
2.SD Data başlığı altındaki 4 partı da indirip içindeki doolB dliW v1.0.7 sd data.obb isimli dosyayı rarlardan çıkarttıktan sonra 7-zip programı ile obb dosyasının içindeki verileri
sdcard / Android / data / com.gameloft.android.ANMP.GloftWBHM / files /
klasörünün içine çıkartın.
4.Oyunu çevrimiçi olarak başlatın ve oyunun yüklenme (Loading) kısmına geldikten sonra anaekrana dönüp wifi'yi kapatın.

Offline olarak oyunu açmak için(ROOT'lu sistem için):
1.APK dosyasını yükleyin
2.SD data partlarından elde etmiş olduğunuz OBB formatlı dosyayı
sdcard / Android / Obb
klasörünün içine kopyalayın
3.
indirmiş olduğunuz ek programlardan herhangi birini
Titaniumbackup
klasörünün içine atın
4.Oyunu başlatın

• Beğen
Tepkiler: doqukans2, KinG Tornado, mc.a ve 9 diğerleri

KayraBey

KayraBey

Üye
Teşekkürler

amcalu1

amcalu1

Üye
Galaxy s2 de çalışır mı

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S2 android 2.3 işletim sistemine sahip oyunda zaten android 2.3 ve üzeri cersiyonlarda çalışıyor yani normal şartlarda çalışır.

Çamaçıkan

Çamaçıkan

Üye
Bi deneyelim bakalım teşekkürler Edit: Alternatifler Mediafire olursa süper olur

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim.

karmaskesi

Üye
başka bi siteden indirdim bende çalışmadı Rootsuz yöntemi deneyerek ama başka galaxy s3 lerde çalışmış gariptir ki :-( keşke turbo bitten paylasmasaydin şu an en iyi ve hızlısı zippy share olsa sıkıntı cekmezdik

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
Alternatif linkler eklenecektir.

- - - Eklendi - - -

başka bi siteden indirdim bende çalışmadı Rootsuz yöntemi deneyerek ama başka galaxy s3 lerde çalışmış gariptir ki :-( keşke turbo bitten paylasmasaydin şu an en iyi ve hızlısı zippy share olsa sıkıntı cekmezdik

Alternatif linkler eklenecektir.

1oyun

1oyun

Üye
Wifi Üzerinden indirme yapar mı ? Galaxy Nexus 4.1 JB Deneyeceğim. Oyun Güzele benziyor.

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
Wifi Üzerinden indirme yapar mı ? Galaxy Nexus 4.1 JB Deneyeceğim. Oyun Güzele benziyor.
indirme yapacağını sanmıyorum çünkü SD dosyalarını veriyorıum zaten sadece oyun online olmak için bağlanmaya çalışabilir.1 Kereye mahsus wifi olan bir yerde oyuna girip bakarsınız bağlanıyor mu ve indirme yapıyormu ve oyunu çalıştırmak için vermiş olduğum 2.yolu da deneyebilirsiniz.
Bu arada evet oyun gerçekten güzel birşeye benziyor :)

1oyun

1oyun

Üye
indirme yapacağını sanmıyorum çünkü SD dosyalarını veriyorıum zaten sadece oyun online olmak için bağlanmaya çalışabilir.1 Kereye mahsus wifi olan bir yerde oyuna girip bakarsınız bağlanıyor mu ve indirme yapıyormu ve oyunu çalıştırmak için vermiş olduğum 2.yolu da deneyebilirsiniz.
Bu arada evet oyun gerçekten güzel birşeye benziyor :)
malesef indirme yapmadı artık SD dosyasını bekliyoruz senden :)

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
malesef indirme yapmadı artık SD dosyasını bekliyoruz senden :)

tamam güzel o zaman bende sd dosyalarını eklemeye çalışıyorum olabildiğince çabuk bi şekilde ve 3.partı da ekledim sadece 1 part kaldı bence şimdiden indirmeye başlarsan iyi edersin :)

cemal1970

Üye
beyler oyunu kurdum hersey guzelde bu online modda silah nasiıl degistiriyoz adamlarda baltalar felan var

leomessi93

Üye
Offline olarak oyunu açmak için:
1.APK dosyasını yükleyin
sdcard / Android / Obb
3.
Titaniumbackup
klasörünün içine atın
4.Oyunu başlatın

3. maddeyi anlamadım nasıl yapacağız.

kemter_geda

Üye
Offline olarak oyunu açmak için:
1.APK dosyasını yükleyin
sdcard / Android / Obb
3.
Titaniumbackup
klasörünün içine atın
4.Oyunu başlatın

3. maddeyi anlamadım nasıl yapacağız.
3.madde rootlu telefonlar için yani bu yol rootsuz telefonlarda işe yaramaz.şunu bilgi diye versede millet uğraşmasa rootsuz telefonlar için bi çözümün varmı

leomessi93

Üye
3.madde rootlu telefonlar için yani bu yol rootsuz telefonlarda işe yaramaz.şunu bilgi diye versede millet uğraşmasa rootsuz telefonlar için bi çözümün varmı
telefonum rootlu da 3.indirmiş olduğunuz ek programlardan herhangi birini
Titaniumbackup indirmiş olduğumuz ek programlar derken onu anlamadım

metalicbbu

metalicbbu

Üye
Teşekkürler!!

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
birinci yöntem rootsuz sistemler için ikinci yöntem ise rootlu sistemler için oyunun açıklama ekranında da yöntemlerin yanına tekrar belirttim hangisi root'lu için hangisi root'suz için diye.

- - - Eklendi - - -

telefonum rootlu da 3.indirmiş olduğunuz ek programlardan herhangi birini
Titaniumbackup indirmiş olduğumuz ek programlar derken onu anlamadım
ek programları eklemedim henüz onları da son partı ekledikten hemen sonra ekleyeceğim ama öncelikle sd data'ları indirmeniz gerkiyor.

- - - Eklendi - - -

Rica ederim

leomessi93

Üye
tamam bekliyorum ozaman.

0MG90

0MG90

Üye
Bu oyun RPG oyunudur, dövüş değil ve şu tür başlıklardan nefret ediyorum sadece oyun adını yazsan millet girip bakar zaten. :angry:

Üst Alt