T-Mobile ile yeni Lumia 810 görücüye çıkıyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
T-Mobile ile yeni Lumia 810 görücüye çıkıyor!

Önümüzdeki haftalarda T-Mobile'a özel olarak çıkacak olan Lumia 810 klasik orta sınıf özellikleri taşıyor.

Cihazda, aynı Lumia 820'de olduğu gibi 4.3 inç WVGA ClearBlack AMOLED ekran ve Carl Zeiss mercekli 8 megapiksellik akra kamera ile HD ön kamera yer alıyor. Ve yine kablosuz şarj desteği sağlayan değiştirilebilir kapak özelliği bulunuyor. (Ram, işlemci ve genişletilebilir hafıza özelliklerinin de 820 ile aynı olacağı tahmin ediliyor)

Bu telefon da yine Nokia'ya özel Citylens, Nokia Müzik, Nokia Sürüş, Nokia Toplu Taşıma ve Cinemagraph gibi uygulamalarla geliyor.

- - - Eklendi - - -

Bu haber bana aylar önce paylaştığımız "Nokia Arrow" (yani sonradan 820 olduğunu öğrendiğimiz) modelin iki farklı isimle çıkacağı söylentisini hatırlattı. Doğru çıktı :kıskıs:
Bkz. Arrow (820) & Atlas (810)

• Beğen
Tepkiler: gdervisoglu

gdervisoglu

gdervisoglu

Üye

810'un arka yüzü.. 820'nin de arka yüzü böyle olsa bence daha iyi olurdu..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
tasarim guzel ama nokianin bu aralar polikarbonat kasadan vazgecip celik cerceveli cam kasaya gececegini zannetmiyorum.

Placebo-

Placebo-

Üye
2 adet orta sınıfın olmasının amacı ne ki?

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
tasarim guzel ama nokianin bu aralar polikarbonat kasadan vazgecip celik cerceveli cam kasaya gececegini zannetmiyorum.

Bunlar gerçek görseller sanırım Ali Kemal. :hmmm

- - - Eklendi - - -

2 adet orta sınıfın olmasının amacı ne ki?

Lumia 820 tüm ülkeler için çıkacak. (Amerika'da ağırlıklı olarak AT&T operatörüyle satılacak)

Lumia 810 ise sadece Amerika'da AT&T'nin rakibi "T-Mobile" operatörüne özel çıkacak.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
yeni görselleri ekledim konuya özgür. Dikkatli bakinca zaten kasa palikarbonatmiş.

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
papakudioflu

papakudioflu

Admin

Bunlar gerçek görseller sanırım Ali Kemal. :hmmm

- - - Eklendi - - -

Lumia 820 tüm ülkeler için çıkacak. (Amerika'da ağırlıklı olarak AT&T operatörüyle satılacak)

Lumia 810 ise sadece Amerika'da AT&T'nin rakibi "T-Mobile" operatörüne özel çıkacak.

bu hamle microsoftun htc wp8 cihazlarini operatorler icin subvanse etmesine guzel bir cevap oldu:kıskıs:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
yeni görselleri ekledim konuya özgür. Dikkatli bakinca zaten kasa palikarbonatmiş.

Görseller ve ekstra bilgiler için eline sağlık :alkis

- - - Eklendi - - -

Hımmm "ağırlık, dış görünüm ve batarya süresi" olarak birbirinden farklılar.
Diğer temel donanım özellikleri aynı. :hmmm

papakudioflu

papakudioflu

Admin

Görseller ve ekstra bilgiler için eline sağlık :alkis

- - - Eklendi - - -

Hımmm "ağırlık, dış görünüm ve batarya süresi" olarak birbirinden farklılar.
Diğer temel donanım özellikleri aynı. :hmmm

agirlik farki lte chipinden olabilir.

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Haber Icin Tesekkurler .. Ve Bence Nokia Artik N9 Tasarimini Biraksin .. 4 Tane Ayni Tasarimli Cihaz Yeterli ..

Baska Tasarimlarla Yeni Wp8'Ler Bekliyoruzz .. =]

lolaman

lolaman

Üye
Özellikler orta sınıf fiyatı üst sınıf olur kesin kapış kapış satılırken biz yine bakacağız :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin

Şu anda amerikada bir sitede lumia810-820 anketi var ve lumia810 acik ara onde :naughty:

lolaman

lolaman

Üye

Şu anda amerikada bir sitede lumia810-820 anketi var ve lumia810 acik ara onde :naughty:
Fiyatı gördünüzmü fiyatı en az 1000 olucak ama orta özellikli bir telefonun özellikli fiyatının 550 olması lazım ama yeni çıktığına 700 olsun 1 hafta sonra 550 ye insin gözüm kapalı alırdım ama fiyatı rahat 1000 olur.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Fiyatı gördünüzmü fiyatı en az 1000 olucak ama orta özellikli bir telefonun özellikli fiyatının 550 olması lazım ama yeni çıktığına 700 olsun 1 hafta sonra 550 ye insin gözüm kapalı alırdım ama fiyatı rahat 1000 olur.

bu bahsettigin rakamlar tl mi dolar mi. Henuz lumia810 icin fiyat belirli degil. Ama t mobile'in en guzel yani telefon ciktiktan bir iki ay sonra simkilit kodunu 25-30$a satin alabilmenizdir. O yuzden ben amerikadan simkilitli bir tane alabilirim tabi once fiyat belli olmali.

lolaman

lolaman

Üye

bu bahsettigin rakamlar tl mi dolar mi. Henuz lumia810 icin fiyat belirli degil. Ama t mobile'in en guzel yani telefon ciktiktan bir iki ay sonra simkilit kodunu 25-30$a satin alabilmenizdir. O yuzden ben amerikadan simkilitli bir tane alabilirim tabi once fiyat belli olmali.
tl abi dolar olsaydı gider nokia binasına molotof atardım :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
tl abi dolar olsaydı gider nokia binasına molotof atardım :D

:D boyle bir cihaz icin 1000tl gayet normal bir fiyat bence ve muhteşem satiş yapar. 1000tllik android cihazlari katlar bu cihaz.

gdervisoglu

gdervisoglu

Üye

nokia Turkiye sitesindeki ozelliklerde lte var:hmmm

Nokia Türkiye de Türkiye de satışa sunmadığı diğer lumialar da var. ben pek güvenmiyorum onlara..

merak ettiğim lte siz modeli ile mi gelecek.. ya da ülkemiz ne zaman bu teknolojiyi kullanmaya başlayacak. açıkcası kullanamayacaksam lte ye fazladan para vermek istemem. (lte siz modeller çok daha uygun oluyormuş.)

bu arada gs3 ün lte ve lte siz modellerine baktım aynı ağırlıktalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt